סיכום שבוע

inbarIL

New member
../images/Emo221.gifסיכום שבוע../images/Emo221.gif

מותר לי לעשות, נכון?
שיר השבוע של כפיר: שיר השבוע של אמן אחר: אלבום השבוע: דברים טובים שהיו השבוע: דברים די מבאסים שהיו השבוע: תוכניות לסופ"ש/לשבוע הבא: מאכל השבוע: סרט/תוכנית/ספר/וואטאוור השבוע: בנאדם שעשה לכם את השבוע: קניית השבוע: תמונת השבוע: געגוע השבוע (כי בא לי
):

בין כל המסכות אני בוחר ללבוש שוב את פניי

שיר השבוע של כפיר: שמעתי את כל הדיסק השבוע.. אממ שיהיה - עצוב שיר השבוע של אמן אחר: כל הדיסק של יותר טוב כלום.. ששמעתי לפני כפיר חח בעיקר כמה שאני אוהב וביום שמש יפה אלבום השבוע: עברי וכפיר
דברים טובים שהיו השבוע: נסיעה לצמח כדי רק בשביל פיצה וגלידה חח דברים די מבאסים שהיו השבוע: לימודים!! תסכולל תוכניות לסופ"ש/לשבוע הבא: לא לזוז מהמחשב עד שאסיים את הפרויקט מאכל השבוע: גלידת קינדר בואנו .. זה כ"כ טוב סרט/תוכנית/ספר/וואטאוור השבוע: מכושופות
עוד קצת ואסיים את העונה ה-3 ואז עוברת לבברלי עונה 7 בנאדם שעשה לכם את השבוע: לא היה אחד ולא עשו לי ממש ת'שבוע היה פרווה קניית השבוע: אוכל ואוטובוסים תמונת השבוע: חהחה .. הצטלמתי עם לירן דנינו אבל תשכחו מתמונה אני סתם אראה פאקצה געגוע השבוע (כי בא לי): אפשר להגיד עברי?

'נשארנו אנחנו תזכור, חצי מהמחזור כבר איננו...

ורק מרכבות המוות עדיין נושאות את שנינו...'
שיר השבוע של כפיר: לא האמנתי שאני אכתוב את זה אבל.. אמונה.. שיר השבוע של אמן אחר: מרכבות המוות-מוקי, גשם כבד עומד ליפול-אביב גפן, לראות את האור-אפרת גוש אלבום השבוע: אין דברים טובים שהיו השבוע: להכיר את הבנות המדהימות של צוות 4, לחזור הבייתה..
דברים די מבאסים שהיו השבוע: משברונים קטנים בעקבות הרצאות בטירונות
תוכניות לסופ"ש/לשבוע הבא: חזרה לבסיס.. עוד שבוע מטורף בפתח... מאכל השבוע: עגבניות וגבינה לבנה חחח סרט/תוכנית/ספר/וואטאוור השבוע: לא ממש.. בנאדם שעשה לכם את השבוע: הבנות של צוות 4, אמא, ענברי, מיכלי ואליעד..
קניית השבוע: סיגריות בשק"ם! וואי איך שזה הציל אותי! תמונת השבוע: אני אעלה בהמשך.. געגוע השבוע (כי בא לי): הביתה, ולמוסיקה שלי..

../images/Emo214.gifאבל תספרי איך בצבא!!!!!!!!!

כמה זמן תהיי בטירונות? ואיך את כרגע, מרוצה?

אז ככה-

יש לי שבועיים וחצי טירונות, אני נמצאת בבה"ד חיל הים בחיפה, ואני הולכת להיות מש"קית תיאום ימי, שממה שהבנתי זה תפקיד ממש טוב
אני מאודדד מרוצה, יש לי צוות מדהים, ותנאים ממש טובים.. בהתחלה היה קשה, אבל כשמבינים כמה כיף זה יכול להיות, פשוט נכנסים לזה בראבק! וזהו, אני סוגרת שבת הבאה, אז נתראה עוד שבועיים.. אתן מוזמנות לשלוח לי סמסים מעודדים חח לאב יו אול

../images/Emo214.gifתפקיד בהחלט טוב!!!!

כל הכבוד על הנחישות ובהצלחה יקירתי!
טוב לשמוע דברים טובים!!!

inbarIL

New member
אני צריך מישהו שישמור עליי ממני../images/Emo14.gif

שיר השבוע של כפיר:כלום
שיר השבוע של אמן אחר:ובניהם/מאיר בנאי, קצת אירוסמית', אביב, ברי, כל מיני דברים טובים.. :)
אלבום השבוע:פסקול של ארמגדון, מאיר בנאי/ובניהם, אביב גפן |||
דברים טובים שהיו השבוע:עם מיכלי, עם אחותי ואמא ביום ת"א, שני סרטים, כל מיני..
שבוע נחמד
דברים די מבאסים שהיו השבוע:חח..אוהו..
תוכניות לסופ"ש/לשבוע הבא:חזרה לבצפר, חתונה להדרייי
, להיפגש עם אנשים
כל מיני :)
מאכל השבוע:פוקצ'ה!
סרט/תוכנית/ספר/וואטאוור השבוע:אשתו של הנוסע בזמן
, האמת המכוערת חח, וספר..גאווה ודעה קדומה קצת
בנאדם שעשה לכם את השבוע:חן, מיכלי, אור, עדי, הילי, גל, ודני
קניית השבוע:ואואווו מלא מלא מלא בגדים ומלא מלא מלא דיסקים!!
תמונת השבוע:
געגוע השבוע (כי בא לי):הרבה אנשים..אבל בעיקר הילי ושיר שהתגייסו, ודני קצת

../images/Emo214.gifתמונה חמודית ביותר ענברית../images/Emo70.gif../images/Emo3.gif

נפגש בקרוב קרוב קרוב..ויהיה שמיייייח!

biraniboong

New member
עונה

שיר השבוע של כפיר: פתאום חזר אליי השיר "לבד". לא יודעת יצא לי לשמוע אותו הרבה השבוע.. שיר השבוע של אמן אחר: "סוף" של הראל סקעת. אלבום השבוע: אממממ שמעתי הרבה שירים מכמה אלבומים שיצאו.. אז אין לי כ"כ גיבוש דעה לגבי זה. דברים טובים שהיו השבוע: יצאתי למסעדה פעמיים בשבוע... זה לא קורה הרבה.. האמת אין לי מה לכתוב.. דברים די מבאסים שהיו השבוע: נכשלתי בשלושת הפעמיים שניגשתי לתיאוריה!!
תוכניות לסופ"ש/לשבוע הבא: בי"ס איזה תוכניות יש? ולעבור את התיאוריה ב"ה מאכל השבוע: מוקפץ! סרט/תוכנית/ספר/וואטאוור השבוע: תוכנית השבוע דני הוליווד. ככל שהפרקים עולים ומגיעים לסוף יש יותר אקשן! בנאדם שעשה לכם את השבוע: הראלון סקעת בכבודו ובעצמו! קניית השבוע: לא עשיתי קניות מיוחדות... אולי קניית הדיסק של לי בירן. (פעם שניה) ואחריה יש עוד דיסקים לקנות חחחח תמונת השבוע: אני צילמתי את עצמי "בוהה" בנוף.. לא באמת ביהתי סתם הסתכלתי החוצה וצילמתי
געגוע השבוע (כי בא לי): לאח שלי (האמצעי) שסגר השבוע שבת בצבא ולאחותי (הגדולה הבכורה) שעובדת באילת! שניהם לא בבית ואני לבד והם חסרים לי!

../images/Emo214.gifיאאא לעבוד באילת...

היא נהנת שם?! ממש רציתי לעשות את זה...עד שמצאתי את בן הזוג שלי שהציע לי להתחתן וכל התכניות השתנו!!!
ממש בהצלחה(!!!) בתאוריה, תעדכני אותי אם תעברי..נראה לי שאני אעשה במהלך השנה הזאת...
איזו עצלנית אני..חחחח

biraniboong

New member
כן אחותי מאוד נהנת שם!

ולא עברתי
זה פעם רביעית שאני לא עוברת!!!! מה יש לי??? (ניגשתי כבר ארבע פעמים.. בארבעתם נכשלתי..) אוףףףףף זה כזה מבאס!!

amitshilo

New member
יואואואואוו סכמ"ש.. וואו התגעגעתי:/

שיר השבוע של כפיר: אמ אמ... האמת שאין:/ אבל רק השבוע! שיר השבוע של אמן אחר: הרבה שירים של לאונרד כהן.. ו"כולם יודעים" של אהוד בנאי. אלבום השבוע: כל הדיסקים של המארז השני של "לילה גוב"
דברים טובים שהיו השבוע: מלא חברות, תל אביב, יום נחמד בבי"ס, יומולדת 50 לאבא, המון משפחה, כיף!
דברים די מבאסים שהיו השבוע: אממ... קצת לחזור אחורה באיזשהו מובן.. עזבו..
תוכניות לסופ"ש/לשבוע הבא: היה סופ"ש אדיר! ושבוע הבא? יומיים עבודת קיץ וחברים ואז.. לימודים או משהו? ומסיבת סוף החופש בים
מאכל השבוע: וואו כל האוכל המדהים מהיומולדת! סרט/תוכנית/ספר/וואטאוור השבוע: "נוטינג היל".. אבל זה משבוע שעבר נראה לי.. בנאדם שעשה לכם את השבוע: דברת, נדב, סיטאר, דרור, קריסטל וואו
, אופק, שחר, נועם, דגנית, עוד שחר, ענוה וענברי.. על השיחה הזו..
ובכלל כמובן
קניית השבוע: עטבים צבעוניים!
ודברים לבי"ס.. תמונת השבוע: מחר..
געגוע השבוע (כי בא לי): יש המון אנשים שאני מתגעגעת אליהם! טרגר, שחר, אריאלה, מיה, עפרי, מנטה, טאובר... וגם דברים כמו סכמ"שים, הופעות, ועידות מטורפות.. התגעגעתי! לאב יו אול

../images/Emo214.gifוואי כמה שהופעה של דגני חסרה לי ../images/Emo7.gif

הופעה מעולה כזאת...הרבה זמן לא הייתה!

למעלה