שאלות קטנות וכאלה~

מעייניT

New member
מישהו מכיר...?

אתמול עשיתי "נקיון" בתיקיית incoming (תיקייה שכל מה שיורד מן האימיול נכנס אליה) בקיצור גיליתי כל מיני שירים מצאתי גם שיר של הלהקה the scanty אז סתם עיניין אותי אם מישהו מכיר

Silly LoveSong

New member
Suga Shikao

מישהו מכיר?
השתמשו בשירים שלו במס' אנימות (למשל Honey and Clover בעונה הראשונה והשנייה). הקול שלו מחוספס מעט ונורא יפה בעיניי.
הרצתי חיפוש בפורום ולא מצאתי הודעה עליו.
בכל מקרה, התחלתי לאהוב אותו לא מזמן והייתי שמחה לקבל המלצה על האלבום הכי טוב שלו לדעתכם (ממי שמכיר אותו).

Omer Kun

New member
כן...

אני כמעט בטוח שזאת הלהקה ששרה את שירי הפתיחה של פול מון!!

מ א י י ק

New member
כנסי =]../images/Emo19.gif

יש לסוגה-סאן שירים יפים מאוד,אני אוהב את הקול שלו =] אממ...אם את מחפשת אלבומים טובים שלו,יש את Parade שאני מאוהב אוהב,וגם יש את Smile שהוא גם יפה =] והנה לך הרשימה של כל האלבומים שלו: לקחתי את זה מויקיפדיה =] 1.Clover - שיצא בשנת 1997. 2.Family - שיצא בשנת 1998. 3.Sweet - שיצא בשנת 1999. 4. 4 Flusher - שיצא בשנת 2000. 5.Sugarless - שיצא בשנת 2001. 6.Smile - שיצא בשנת 2003. 7.Thank You - שיצא בשנת 2003,והשם המלא שלו זה: THE BEST HITS OF LIVE RECORDINGS-THANK YOU 8.Time - שיצא בשנת 2004. 9.Parade - שיצא בשנת 2006. (אני מאוד אוהב אותו חח...) יש לי מכל אלו 4 אלבומים שלו וחסרים לי 5 חח... תהני

אני מכירהD:

זו להקת ג'יירוק של בנות שפעם ממש אהבתי^_^ הן שרות את שני שירי הפתיחה של האנימה Full moon wo sagashite.

shui chan

New member
מקווה שזה בסדר להוסיף לכאן ^^

בכ"מ.. יצא השיר של אוטאדה היקארו (היקי) השיר המלא - Flavor of life אממם.. הנה הקליפ שלו - http://www.youtube.com/watch?v=0ynE-iWHQZM שיר חמוד~לא בדיוק הסגנון שלי.. והוא גם פחות טוב לדעתי מאשר השיר נושא הקודם של האנה - פלנטריום
~ בכל מקרה..מקווה שמי שאוהב אותה יהנה ^__^

צמחונות נומרולוגיה ב-../images/Emo43.gif אנשים

צמחונים? בואו ללמוד עוד על הבריאות שלכם! ד"ר ערן מגון, אוטוריטה ברפואה ההודית, יתארח הערב ב-20:00 בפורום צמחונות וטבעונות. האירוח יעסוק בכל הקשור לצמחונות ורפואה משלימה, ואתם מוזמנים להתחיל לשאול שאלות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=301&msgid=92550778
רוצים לדעת מה יקרה עם האהבה? עבודה? אם יש טיול באופק? שוקי גבאי הנומרולוג מגיע לשידור נוסף בקרוב! שלחו לנו מסר עם השאלה שברצונכם לשאול בצרוף שם פרטי ותאריך לידה ל shukigabay וצוות ההפקה יצור איתכם קשר.

Hinamori

New member
נצל"ש [יאאא, צמחונות! ^^]

למישהו יש תירגום לשיר Stay away של ל'ארק אן סיאל? ;____;!!!! אני ממש רוצה לדעת מה הם אומרים שם.

sonaku

New member
אופס XD

נו זה הדבר הראשון שגוגל מצא ולא טרחתי לבדוק..^^; שניה, אני אחפש בשבילך שוב ^^ אין ם: את בטוחה שזה שיר שנמצא באחד האלבומים שלה? כי אני לא מוצאת את זה בשום מקום.

אני לא יודעת..

אני לא יודעת אם הוא מאחד האלבומים שלה, אני אפילו לא שמעתי את השיר!!>< אני רק יודעת שהשיר הזה עזר לארינה טנמורה לכתוב את אחד הפרקים של המנגה של פולמון כי המילים בשיר התאימו לפרק או משהו כזה@_@ אני כבר חיפשתי בגוגל לפני כמה זמן ולא מצאתי גם;;

Vivi Sparrow

New member
רוצה לשתף~

שיר עצוב עם וידאוקליפ עוד יותר עצוב... השיר במנדרין אבל יש לו גם גרסא אנגלית ויפנית. צפייה מהנה! http://www.youtube.com/watch?v=Ett5yBz69Ic

למעלה