בוםבמלה 2006

../images/Emo222.gifבוםבמלה 2006../images/Emo42.gif

היי יוו וחג שמח. חזרתי אתמול בלילה מהפסטיבל, הגעתי בשישי בצהריים וכמה שעות לאחר מכן הופענו(טראבין) בבמת ההיפ-הופ, עשינו ערב Take Ova, כי אחרינו הופיעו סמיילי ורביע. שתי ההופעות זכו להצלחה למרות הקשר המוטל בספק בין המוזיקה לבמה. הצלחה אדירה לבמת הרגאיי של ראסטה ליון, שכנראה הכילה הכי הרבה אנשים במשך כל שעות היממה. גם קנגרו ואיאם הופיעו בה ועוד מספר הרכבים והיה מאוד שמח. בצמוד לבמה הייתה חנות למכירת בגדים אתיופיים שנחלה גם לה הצלחה רבה. במת דאב מעולה הייתה לאוריג'ה וIDF, שחבל שבניגוד לשנה שעברה הייתה ממוקמת במרוחק משאר הבמות ולכן לא סחפה קהל רב. בשנה שעברה הבמה הייתה ממש בכניסה וכולם שמעו Version style נון סטופ, עד שנשרפו הרמקולים... בקיצור, הרגאיי מאוד בלט בפסטיבל, ככה צריך. אני מעדיף שלא להתייחס לשאר הדברים כמו למשל תלושי הכסף שנמכרו בתמורה לכסף אמיתי ורק כך ניתן היה לקנות אוכל(50 ש"ח מינימום לחבילת תלושים!!!), כי באמת שהרבה דברים בפסטיבל כמו בכל שנה מעלים בי תחושת גועל רבה. אבל תמיד טוב לראות הפקות גדולות שכאלה, כי אין לנו יותר מדי מהן בארץ עם במות גדולות והרבה אנשים שמחפשים קצת לברוח מהרעש של המדינה שלנו. רציתי להעלות קצת תמונות אבל עדיין אין לי, אז למי שיש מוזמן להעלות, ולמי שאין, מוזמן לכתוב את הרושם שלו מהפסטיבל.

ושיר היום שלי

כי אני חייב לחזור לבסיס. אחזור בעוד יומיים לפסח ב'. Anthony Cruz-Half Way Tree שיר שעושה לי געגועים ליארד, נוגן שם המון בתקופה שהייתי, 2006 ting dat, Seeen? ביי לבינתיים, חוזר מאוד בקרוב...

favor

New member
היה מצויין

רוב הזמן הייתי בראגיי, היתה שם אוירה מדהימה.

כן כן.. היה מעולה מבחינת..

הבמת רגאיי.. גם אני כמעט ולא יצאתי מהרגאיי.. אפילו ישנתי בזולה מאחורה, כך שגם בשינתי שמעתי רגאיי
תודה רבה לכל האמנים שהשקיעו, שבאו, שנתנו לנו סטים מעולים!! תודה לג'אמיר ששם אחלה סט- בעיקר קנה אותי כשהוא שם את Hail The King של פנטון.. תודה לרוד בוי פמילי שכמובן שרפו, חהחה היה מצחיק לראות אתכם כמה דקות לפני שעליתם לתקלט.. שוקביט סאונד שנתנו סט מהנשמה!! אנ'לא יודעת מה איתכם.. אבל אני יודעת כמה לפני הם השקיעו בסט הזה!!! בואנה הרבה כבוד!!! הם שמו שירים שוואלה מלא זמן לא שמעתי בדאנסים.. ממש היתרגשתי חיחי
ותודה רבה גם לעופר ואביחן, יוני ושי, אלדד גולן, אפיקומן אממ.. שכחתי מישהו??!!? אה ההופעות, של ראס דניאל, קנגרו, טראבין (אפילו שהיה בהיפ הופ..), איאם גם בבמה המרכזית וכשהם היו בבמת רגאיי לא ראיתי, הלכתי כבר.. הכל היה מעולה!! אהבתי!! שמעתי מלא שירים שהרבה זמן לא שמעתי.. מקווה שלא שכחתי אף אחד.. שמחתי להיות חלק מהקהל היפה שהיה שם ושמחתי להנעים את זמני במוזיקה יפיפיה ומגוונת!! קיצר.. מבחינת המוזיקה - אם לא שמתם לב ממש נהנתי חיחי
שיהיה ערב מעולה, מהנה ומוצלח
-כשף!

Hashomer1

New member
וואלה..

כן באמת היה מגניב כשף שכחת את ראסטה זיון ואת נתן... באמת חוויה טובה תודה לכולם ולמני שנתן לנו במה.. שיהיה המשך חופש נעים

DreamINGG

New member
בואנה אתם [טראבין]

ההיתם פשוט מעולים ! הממ איפה אפשר לשמוע חומר שלכם ? יש לכם אתר או משהו ? הוצאתם דיסק ? ובכלל , חוץ מהפאקים בפסטיבל [כמו שהזכרת , הקטע המעצבן של התלושים ועוד ] היה באמת סה"כ מעולה

MASHNEK69

New member
בקרוב (= יש למה לחכות...

בנתיים תמיד תוכל להתעדכן פה.

ב ז ו ק ה

New member
הרגאיי בבומבמלה

כשבמת ההיפ-הופ והבמה המרכזית נשמעות כמו במת הרגאיי זה אומר הכל. הרגאיי סחף בענק את הפסטיבל. הבמה הכי שופעת בוויבס ולא דומה לשום דבר אחר שהיה שם. אפילו לא קרוב. קהל חם ואוהד. היה תענוג לראות וגם להופיע (יום שישי ב 22:00, במת רגאיי למי שהיה ואולי ראה). כבוד גדול למי שהיה. שנמשיך ככה. פעם אחרונה שלי הייתה ב 2003, ותוך 3 שנים קרה חתיכת מהפך.היה כיף לראות את זה. שוב כבוד וחג שמח!

K C

New member
לא יכול לתאר במילים כמה זה טוב...

להזרק על חוף ליומיים וחצי, סתם להתפאנן בכיף, לראות ירוק, חום וכל שאר הצבעים... במת הרגאיי היתה סבבה, היה חסר לי תקלוט רוטס כבד, אולי לא הייתי שם בזמן הנכון, במת הדאב הייתה FIRE!! חבל שלא היו בה קהל... איזה באסה לחזור לבאבילן

MASHNEK69

New member
דעתי

היה פסטיבל סה"כ חביב לגמריי. רגאיי שמעו כמעט כל שניה שזה מעולה לדעתי.. שמו טיונים חבל"ז... היו אחלה הופעות (אני ממש נהנתי בקנגרו). אבל היו דברים מיותרים :כמו ששיידי ציין על הקופונים למשל וכדומה. בסה"כ הייתה משמעות ענקית לרגאיי בפסטיבל.

Chenipeper

New member
ודעתי

היה סבבה של פסטיבל הגעתי ברביעי בבוקר ככה שהייתי שם 4 ימים ... היו קבוצות של ערסים וכאלה אבל אם לא חיפשת אותם אז לא ראית אותם. מבחינת הופעות נהנתי לגמרי בהרבה ממה שהלך בהיפ הופ בראגיי הגעתי תמיד בצוהוריים וערב היה ממש אחלה... בעניין המסחור...כן הפסטיבל הזה ממוסחר אבל אנחנו עדיין הולכים אליו כי אנחנו אוהבים את ההרגשה של להיזרק כמה ימים על חוף עם מוזיקה סבבה ואחלה אנשים למרות המפיקים של האירוע שהגזימו השנה. לילה טוב, One Love.

White sunrise

New member
חדששההה~~

היי מה הממצצבבבב אני חדדשהה פהה.. אמממ וגם אני הייתי בבומבומלה (אפילו שזה היה רק יום אחד וחבל כי ממש נהנתיוגם זאת הייתה הפעם הראשונה שלי ) והיה ממש אחלה בבמת הרגאיי נישארתי עד אור הבוקר היה מקסים ואחלה אנשים ... מקווה לבוא גם שנה הבאה! חחח והקטע של הקופנים באמת היה מעצבןן אבל פטרנו את זה בככה שקנינו קופונים מאנשים ולא מהקופה וככה לא פרטנו 50 שקל אלה פחות . חח

White sunrise

New member
|שאלה

מה זה טיונים? או משהו בסגנון ... ומתי ואיפה יש מסיבות רגאיי לא ל18+
? אחלה תודה

אהלן מותק.. ברוכה הבאה (=

מזה טיונים!??! אממ.. טיון זה שיר, יאנו יש רידים (שזה המקצב, המנגינה של השיר) שעליו יכולים כל מיני אמנים לשיר. קחי לדוגמא את Drop Leaf Riddim-- זה רידים שמלא אמנים יושבים עליו!! בעצם לכל אמן יש טיון (שיר) על הרידים הזה. קחי כמה טיונים על הרידים הזה: Chuck Fender - I Swear Maxi Priest - My Eyes Can See Jah Cure - Longing For Jah Cure - Good Morning Gentelman - Intoxication Morgan Heritage - Best Friend T.O.K - Only You T.O.K - Footprints Sizzla - Love Affection Sizzla - Be Strong Tanya Stephens - After You Bouty Killer - I'ts Ok Anthony B - Get You Girl Luciano - For The Leaders בקשר למסיבות רגאיי, יש ביום חמישי הקרוב בבארבי את סיסטר קרול- וביום שישי יש מסיבה בסלואו משה עם גימ"ל, מיי לורד, בליסטיק סאונד ואלראם. תהני מההמלצות- הן מעולות!! ומקווה שעניתי לך על השאלה
שיהיה יום מעולה וחג שמח (חג ב'?!??) -כשף!

White sunrise

New member
חחח אני נודניקית

אחלה תודהה על ההסברים וההמלצות ... אבל רציתי לדעת אם המסיבותץ ל18+ (זה ממש חשוב חח).?

s h i d a n

New member
קצת באיחור אבל עדיין

מלא רגאיי בבוםבמלה היה השנה!!! קנגרו נתנו בראש, קרולינה ריגשה, רביע וסמיילי-זרימה מטורפת-ביג אפ, תמימי דעים חמודים לאללה, פיספסתי את מתיתיהו ואת איאם ואת תומר יוסף לצערי אבל יהיה עוד בטח... בקשר להופעה שלנו: נהנתי מהקהל, היה וייבז מדהים, תודה לכל מי שהיה בקהל. הסאונד מאן יצא טיפה מעפן אבל חפיף, החיוכים שהיו אצל הקהל ואצלנו אחרי זה חיפו על הכל. וכן הפסטיבל הזה ממוסחר וזה לא חדש, כל שנה זה גדל עוד ועוד...אבל תחשבו על זה ככה שיותר אנשים נחספים לרגאיי יותר ויותר בבוםבמלה כי 90 אחוז זה מה שמתנגן לא משנה כי האנשים שם, גם התלושים והכל-אין מה לעשות, הם צריכים להתפרנס ממשו וידוע שבעולם היום הדרכים של אנשים להתפרנס לא הכי נעימות... אני אישית ראיתי את בוםבמלה השנה כשיחזור של שנה שעברה עם קצת פחות צחוקים וקצת פחות זרימה. אבל עדיין, ריספקט לרגאיי ששלט בפסטיבל, נמשיך ככה!!!

RastaTzlila

New member
איך כולכם יכלתם לשכוח...

את ההופעות המדהימות של להקת עמג'ה וראס דניאל?! היה גם מתחם דאב לפרצוף, למרות שהוא היה דיי בסוף העולם וקצת פחות אנשים, אבל הוויבס שמה היה מפוצץ ומרשים, אחלה של מוזיקה בחיי, הם שברו שמה שיא של 100 שעות רציפות של דאב היה מדהים באמת. מעבר לזה כולכם כבר ציינתם את מה שאני לא אציין שוב. בהחלט התרשמתי, ואני עדיין כועסת על רובכם שלא באתם לבקרני בצ'אי מוריה במתחם ילדים... אחרי הכל כולנו ילדים במעמקי נפשינו :)

מותק.. לא שמת לב אבל -

אני הזכרתי את ראס דניאל
אבל חפיף חיחי.. אני שמחה לשמוע שהם שברו בסוף ת'שיא.. כי לפי מה שאני זוכרת שנה שעברה הם לא הגיעו אפילו ל- 90 שעות.. נכון???! ובקשר לדאב.. לא היה רק דאב!! היה גם ראגא חהחה מה שכן מסכנים החב"דניקים. ולא מצאתי ת'צ'אי שאמרת לי אז.. חיפשתי =/ לא נורא- 'בשנה הבאה בבוםבמלה הבנויה' חהחה
יאללה צאת חג נעים לכולם (= -כשף!

למעלה