היום ב-
אנשים

../images/Emo222.gifהיום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo141.gif

ב-19:00 יגיעו להתארח לייב ב-BlogTV יוסף סוויד ודניאלה וירצר, כוכבי הסרט הישראלי החדש והמצליח הבועה. אתם מוזמנים להוסיף להם שאלות בשרשור שנפתח בפורום קולנוע ישראלי: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=932&msgid=81742387 ל-BlogTV: http://www.tapuz.co.il/blogtv/
עיצבתם בעצמכם את חדר הילדים ואתה ממש גאים בתוצאה? בואו להשוויץ ולהשתתף בתחרות בתפוז
אלבומים
ותוכלו לזכות בפרסים: http://www.tapuz.co.il/Albums/contests/contest.asp?c=68

VIVIAN3

New member
../images/Emo66.gifמפגש פיראטים../images/Emo66.gif

טוב אז בואו נעשה קצת סדר בבלאגן: תגיבו כל מי שבא למפגש על פי כמה שלבים: 1.
אם אתן באות
אם אתן לא באות 2. מי שיכולה לבוא תגיד לי באיזה טווח תאריכים נוח לה לבוא:
בטווח תאריכים 23.7- 27.7
בטווח תאריכים 2.8- 9.8 (לא כולל שישישבת)
בטווח תאריכים 14.8- 18.8 או 21.8- 25.8 3. אחרי התאריכים נקבע שעה:
מהבוקר עד הצהריים (עד שלוש גג)
מאחרי צהריים עד לערב (בערך מארבע עד שבע וחצי) הנה דוגמא: אני באה
עכשיו אתן!

מיטל101

New member
אמממ...

נראה לי
ובקשר לשעות...הכי טוב לדעתי זה בסביבות 12 ככה עד מתי שכל אחת יכולה.. אני לא יכולה להגיע לאיפה שזה לא יהיה ב-9 בבוקר.. וגם 4 נראה לי נורא מאוחר.. אבל קודם כל שהמלחמה הזאת תפסיק.. בינתיים אני לא מעזה לצאת מהבית...זה נורא מפחיד...במיוחד אחרי הקטיושה אתמול

kittycatbone

New member
מיטלללל!!!../images/Emo24.gif

יא חיפאית אחת
תשמרי על עצמךךך...
ואיפה שקד ואורע?? הן גרות ממש בצפון וזה מלחיץ

מיטל101

New member
אני משתדלת..

כל עוד הם לא מפציצים את חיפה אני בסדר... ובאמת איפה אור ושקד???תראו סימןן

VIVIAN3

New member
המממ נכון!!!

שישמרו על עצמן ותכנסו למקלטים ולמבנים סגורים כמו שמבקשים מכן! גם סבתא שלי גרה בצפון, ממש ליד איפה שפגעה הקטיושה, בסטלה מאריס!

NeKoGiRl

New member
סבא וסבתא שלי גרים בקריות..

ודוד שלי ואשתו והבת שלו גרים קרוב לסטלה מאריס..לפי מה שאני יודעת..בכלל כל העניין הזה של הקטיושות מפחיד..=[ איזה פאקינג שיט זה..
מזל שאני גרה בחולון..

RRonitka

New member
הן שתיהן בסדר../images/Emo110.gif

אור חזרה היום ממתא"ן, דברתי איתה אתמול והיא לא הייתה במקום קרוב לכל זה, בכל מקרה אני מקווה שגם עכשיו היא בסדר, לא דווח על משהו שקרה באיזור שלה... ושקד במסנג'ר, אני מדברת איתה והכל בסדר.

kittycatbone

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo65.gif../images/Emo221.gif

למרות שזה עוד ממש ממש מלא זמן, אבל כל שאר התאריכים יוצאים לי בדיוק מתי שאני טסה וכל האלה

Funky Fish1

New member
../images/Emo31.gif אני בכלל לא יכולה...

בינתיים בגלל המלחמה (נפלה קטיושה אתמול 500 מ' מהגבול של הקיבוץ שלי!) וגם בגלל שהבטחתי לחברות שאני אלך איתן... תהנו!

מיטל101

New member
אמממ....תבואי

גם אני בינתיים לא יוצאת מהבית בגלל המלחמה הזאת... ו..אני גם הולכת לראות את הסרט עם חברים שלי ,זאת פשוט הזדמנות טובה לפגוש את כולם מהפורום

Funky Fish1

New member
הממ..../images/Emo19.gif

יכול ליהיות שאני אצליח לבוא, אבל אם כן- זה יהיה הרבה אחרי כל המלחמה הזאת..:S

רק נכנסתי לפורום הזה לפני

כמה דק'.. אבל יש לי משו להגיד.. המלחמה בצפון?! זה הולך ליהות מלחמה בכל הארץ! יש קטיושות וטילים שיכולים להגיע לת"א ירושלים ובקיצור, לכל הארץ! אז.. צריךך לדחות את המפגש עד ש100% תגמר המלחמה.. מי חושב כמוני!?

kittycatbone

New member
בסה"כ,

לדעתי במרכז אין הרבה סיכון לטילים, כלומר יש מעט אבל אין להם כל כך הרבה טילים ארוכי טווח לעומת אלה שמגיעים לצפון... אבל בכל מקרה, אני מעדיפה לדחות לסוף החופש כי רק אז אני אוכל^^ וטפו טפו טפו עד אז כבר תגמר המלחמה המעצבנת הזאת

NeKoGiRl

New member
נראה לכם שבסוף החופש עדיין יהיה

הסרט.? אני לא חושבת..

למעלה