גמר חתימה טובה!

• פותח הנושא sis3
  • פורסם בתאריך

sis3

New member
רציתי לבקש סליחה - השיר

רציתי לבקש סליחה אולי אני טעיתי יש ימים סגור אצלי, אולי אני לא ראיתי השמיים הסגולים בלבלו אותו היום אתה שוב נעלבת ואתך שוב החלום רציתי להספיק ושהכול יהיה מושלם רציתי ממש מאוד להציל את העולם זה קורה לי לפעמים אני קצת מתבלבלת, אני קצת מתבלבלת פזמון: איבדנו שוב תאהבה ואיך עכשיו היא לא טובה הבטחנו נצח שעבר מהר שעון עוצר והלב בוער שוב ושוב אמרנו את מה שלא רצינו להגיד טענות צעקות ולא שומעים נהיה ממש מפחיד לא חשוב כבר מי צודק ומי אותי יצדיק כף המאזניים מתנדנדת צדק לתמיד שולם, שולם לעולם או לכמה רגעים זרוק ת' חשבונות בצד אנחנו חברים רציתי להספיק ושהכול יהיה מושלם פזמון: אז את אמרת הכל בלבלת אותי בסוף ביקשת סליחה עכשיו נדמה כאילו כאן דרושה ההוכחה לאהבה שלי ושלך ואם זה עוד קיים ולא ידוע אם היא בכלל תחזור לעולם הנצח שהיה באופק כמעט ונעלם אבל האהבה שלנו תמיד נמצאת אי שם ממשיך אתך למרות הכול אני לא בורח כן את ביקשת סליחה ולך אני סולח איבדנו שוב תאהבה ואיך עכשיו היא לא טובה הבטחנו נצח שעבר מהר שעון עוצר והלב בוער ONE LOVE חתימה טובה לכל מי שחותם וזוכר לסלוח גם לעצמו BLESS

ק ר ח

New member
אחי סליחה

על כל מה שעשיתי לך ספציפית,אתה יודע שלא התכוונתי,יום יבוא ואני אסביר לך,בינתיים סליחה. וכל השאר: סליחה אם עשיתי לכם גם משהו רע , שתהיה גמר חתימה טובה ושנה טובה !

sis3

New member
תודה אנשים

הדיסק בסופו של דבר יצא אחרי סוכות אבל יוצא!! סופית!! כבוד לכל המפרגנים וסליחה אם פגענו במישהו BLESS טובא בפלורידה מוסרים לך ד"ש ותעשה חיים

../images/Emo223.gifגמר חתימה טובה!../images/Emo178.gif

שיהיה לכולנו יום כיפור שקט, צום קל לכל הצמים. יום כיפור הוא יום של חשבון נפש עמוק לכל אחד עם עצמו, בינו לאלוהים, בין אדם לחבר. כל אחד רואה את היום הזה אחרת, אני רואה אותו כאחד שעוצרים לחשוב בו, מסתכלים פנימה ומנסים להשלים עם דברים שכבר קרו ולהשיב אותם זו לא אופציה. אפשר להקדיש את השרשור הזה לסליחות, ויהיה נחמד גם לשירי סליחות. איאם פתחה לנו בעצם את ההמלצות עם השיר המצויין של להקתה(יאללה אלבום!). המלצתי בשבוע שעבר על Jah Golden Pen של Sylford Walker, שיר שמדבר על ספר החיים שאלוהים כותב בסוף כל כיפור. יש גם הטיון של בריס האמונד-Sorry Mi Brethren מתוך האלבום "A Day In Life". ובשביל ההומור: Mad Cobra-Mi Sorry
מאחלים גמר חתימה טובה, גיל ומיכל.

moshe alfasi

New member
תודה חבובה ../images/Emo13.gif

יש מישהו שהצליח להוריד ולהעביר לאמפי3? אני לא מצליח להוריד, מבקש רשיון או משהו =\\

fleaboy

New member
מצטרף לבקשה

גם לי הוא מבקש רישיון... ובהצלחה לאיאם עם הדיסק

seemorepako

New member
אני הצלחתי... באמת צריך רישיון

בוא לאיסי, אני אשלח... 167444825

fleaboy

New member
תודה רבה

הקישור עובד והשיר מדהים בהצלחה עם האלבום החדש