בבקשה כנסו לפה

dafgol

New member
../images/Emo23.gif בבקשה כנסו לפה ../images/Emo26.gif

כל עזרה תתקבל בברכה
לכל מי שיוכלו לעזור

נועית10

New member
../images/Emo151.gifאוטוטו פורים בואו לעשות שמח

כמו בכל חג פורום למען הקהילה מסייע לילדים ונוער במצוקה הנמצאים במוסדות ברחבי הארץ, גם החג הזה אנחנו רוצים לשמח אותם. נשמח אם תוכלו לתלות את הפלייר במקומות עבודה, בתי ספר, גני ילדים או כל מקום אפשרי ולעזור לנו באיסוף תחפושות, משלוחי מנות, דברי מתיקה, דברי איפור, הפתעות לילדים ועוד. דרושים לנו מאפרים,ליצנים,קוסמים, מעגלי מתופפים או כל דבר נחמד אחר להפעלה והתנדבות במוסדות. סיימתם לאסוף כנסו לפורום למען הקהילה יידעו אותנו ונדאג לאסוף מכם ולהעביר למוסד בקרבתכם. כל תרומה ששתקבל התורמים יקבלו מכתב תודה עם לוגו של המוסד שאליו הועברה התרומה.

S r 35

New member
מתאים לי מאוד

אני צריכה לסדר את חדר המשחקים של הילדים בדחיפות. למיין ולהעיף משם לא מעט צעצועים וספרים. אשמח מאוד לתרום. דפנה - את יודעת איך זה מתבצע? למי נותנים את הדברים? אני קצת רגישה לעניינים האלה, תבינו, פעם תרמתי לא מעט ספרים - רובם מותחנים טובים של גרישם ועוד ... מתקופת הטיסות של הזוגי. הייתי בטוחה שזה למטרה טובה (זה היה לארגון ידוע מאוד שאני לא אזכיר את שמו כאן). בסופו של דבר התברר לי שהמתנדב שקיבל ממני את הספרים העשיר בהם את הספריה הפרטית שלו.
האיש היה איש מבוגר (הוא כבר נפטר בינתיים) כך שלא עשיתי עם זה כלום, אבל מאז אני זהירה. אני מאוד רוצה לדעת שהתרומות שלי משרתות את אלה שנזקקים להן באמת.

למעלה