התעורר בי דחף לשתף..

../images/Emo23.gifהתעורר בי דחף לשתף..../images/Emo39.gif

אתכם במשהו נהדר שקרה לי זה עתה, לראשונה בחיי ברמה כזו גבוהה.. אמנם זה פורום רגאיי, ולא ראסטאפאריי, אז אני לא יודעת עד כמה אנשים יוכלו להתחבר למה שהרגשתי, אבל עדיין, כפי שאמרתי - "התעורר בי דחף לשתף"
בערך שעה האחרונה חשבתי על העולם, על השמש, על חיים - הן של בני אדם הן של בעלי חיים שונים, עד אהבה, על הכל.. ופשוט התחלתי לבכות לבכות מרוב אהבה מרוב אהבה לקיום, ליקום, להכל.. שטפה אותי אופוריה אוטופית שכולה רגשות אהבה ושלווה הגעתי למצב של אהבה מופתית וטהורה לעולם כולו בעבר, אבל ברמה כזו.. וואו.. זו הפעם הראשונה :) הרגשתי פשוט שלמות, אין מילה אחרת לתאר את זה - רק שלמות. כ"כ הרבה אהבה הציפה אותי, לא הייתי מסוגלת להוריד את החיוך המאושר מהפנים.. התחושה הזו התחילה לפני חצי שעה בערך, והחזיקה עד עכשיו.. אם מישהו כאן קרא את "הנבואה השמיימית" יהיה לו יותר קל להבין, אני מניחה :) אני מאחלת לכולם כאלו תחושות אוטופויות, המון אהבה, שלמות "Let there be ore peace and love, on the face of this earth" - יעל

fleaboy

New member
ואוו אני גם חוויתי את זה פעם

זאת אחת התחושות הכי טובות שיכולות ליהיות "love is the only solution" כמו שג'ה קיור אמר :] ותקראי את "יומנו של מכשף" של פאולו קואלו... העניין הזה מוזכר גם שם

קרא את "הנבואה השמיימית",

כל הספר על זה :) ממליצה מכל הלב :) ובכלל, אם בא לך לדבר על הנושא, (או למישהו אחר שקורא את ההודעה חח) אתה מוזמן ליצור קשר ב170423489 אם יש לך אייסיקיו או בהודעות פרטיות או במייל [email protected] המון אהבה :)

shanzi1

New member
אני מחייכת בשבילך =)

נחמד מצדך לשתף אותנו! ואני שמחה בשימחתך ( אפילו שזה בעיתוי מאוחר) בכל מקרההה... כייף לראות בן אדם שמחח :) ואני מאחלת לך עוד רגעים כאלוו ... ביי בינתיים ערב מצויין

תודה מתוקה ../images/Emo13.gif

היום זה קרה שוב זה קורה לי המון פשוט אתמול זה היה ברמה מדהימה, כאילו הנשמה שלי יצאה ממני ונכנסה למימד שכולה אהבה טהורה ושלמות.. קשה לתאר :)

shanzi1

New member
בבקשה!

ואם יש לך עוד חוויות שכאלו אז תמיד תשתפי אותנו! כייף לשמוח בשמחת אחרים!! :):)) יום טובב ...

well honey..

אתמול היו לי כמה חוויות חזקות, אבל לא ברמה של הקודמת :) מה שכן - ראיתי את שדה האנרגיה שלי אתמול בפעם הראשונה!

ron massive

New member
זה מדהים!!!

תודה ששיתפת..!! אכן חוויה רוחנית מדהימה מאין כמוה! והכול בחינם אין כסף!!! רק שאצלי המחיר ששילמתי על האופוריה היה בכך שיצאתי את ביתי בחזרה אל העולם האטום וזאת היתה מן סוג של כאפה ערורה עבורי...באסה So Ina meantime only LOVE & RESPECT MASSIVE

בטח שאפשר להתחבר..

למה שאת אומרת , סאטלה- תפסיקי עם הסמים!!!! ככה לא תאכלי הזיות, חח סתם צוחקת

תיקון הודעה..

חח היא נשלחה לי באמצע לא יודעת איך.. אז כתבתי שאפשר להתחבר למה שאת אומרת, לא משנה אם זה פורום רגאיי או ראסטפריי.. יש פה אנשים מכל מיני סוגים שעברו כל מיני חח.. המסקנה שלי היא שהתחושה שלך של "השלמות" היא נכונה ולא נכונה.. יאנו את כן מרגישה שקיימת השלמות- פשוט הגיעו לך רצף אירועים משמחים, או מקרים שהסתדרו טוב.. אולי אהבה חדשה בחיים, פתאום ההורים לא מציקים בקשר למבחן מחר.. ואחותך נחמדה אלייך, והאוטובוס מגיע בזמן- חח נראה לי שהבנת אותי..:) קיצר אני מאחלת לך שאת, כל חברי הפורום, היקירים שלי והיקירים שלכם שירגישו כך- כל יום בכל שנייה :) אז שיהיה יום טוב וסאטלה באטלה כמו שאנחנו יודעים לעשות. -כשף!

נעע אחותי.. דו קפישנישט

בדיוק להיפך :) מה שיפה בחוויות האלו זה שאני שולטת בהן, ואני יכולה להכנס לכזו חוויה מתי שאני במצב רוח זיפתי. דווקא זה היה ביום ממש לא משהו, למען האמת. בתכלס החוויות האלו קורות לי כמעט כל יום, אבל כמו שכבר הזכרתי, זו הייתה רמה אחרת - רמה מדהימה - רוחניות שלא חוויתי כמותה מעולם :)

למעלה