יום מעשים טובים

dafgol

New member
../images/Emo23.gif יום מעשים טובים ../images/Emo23.gif

הדגש|יום מעשים טובים - אולי נתארגן כולנו ונעשה מעשה טוב? מי רוצה להצטרף? אפשר לברר לפי אזור בארץ ולפי תחום....שנירשם אולי כקבוצה ?

dafgol

New member
ברחה לי ההודעה - חשוב ../images/Emo70.gif

שיפוץ מועדונית אקי"ם מגדל העמק היחידה להתנדבות- המח' לשירותים חברתיים עיריית מגדל העמק לשיפוץ מועדונית אקים נדרשים 15 אנשים, רצוי שיכולים לצבוע ולנגר, לסייד בתים. ציור קיר. מי מצטרפים אלי? יוליה מתאים לך אולי לצייר ? אני אשאל גם את אבא שלי שמצייר על קירות. אשמח אם תצטרפו

לולי72

New member
הי דפנה, אחותי מתנדבת באקים במגדל העמק

אבל אני לא יודעת לא לצייר, לא לצבוע, לא לסייד וגם לא לנגר. בשביל זה צריך גם לקחת יום חופש וכרגע....אני לא יכולה להרשות לעצמי לקחת יום חופש.....אבל מוראלית אהיה איתכם.

zehaviti2

New member
מי שרוצה לעשות מעשה טוב

אצלנו במשרד נרתמנו לעזור לנזקקים במעשה הבא, קוראים לזה מטרנה מצווה: זה הסכם שנעשה בין "חסדי נעמי" למטרנה שעל כל 8 כפיות של מטרנה החברה מתחייבת לתת חינם קופסת מטרנה למשפחות נזקקות. ההסכם הינו לחודש אחד בשנה (השנהזה היה בין ט"ו-בשבט לפורים, אבל האיסוף נעשה כל השנה כדי שיהיו כמה שיותר כפיות. החלטנו לפתוח אצלנו במשרד נקודת איסוף, לכן נשמח מאוד אם תעבירו אלינו כפיות מטרנה מכל סוג שהוא – רגילה, צמחית וכו'. אתן מוזמנות לתרום גם כן.

S r 35

New member
אוף! את יודעת כמה כפיות זרקתי? ../images/Emo4.gif

אני אנסה להשיג ולהעביר אלייך. כי זה חשוב

zehaviti2

New member
האיסוף הוא דרך מישהי בעבודה

היא מקושרת לאנשים מכרמיאל שהם נקודת איסוף מוגדרת עבור העמותה. מסובך? לא.... העיקר לעזור.

S r 35

New member
תודה זהבית: מישהי שעובדת איתי גרה בכרמיאל

אני אדבר איתה ואעביר את כל מה שנחוץ אל נקודת האיסוף שם, דרכה. מהכרות שלי איתה, גם היא בטח תוסיף דברים משלה כך שהרווחנו עוד תורמת. תודה על המידע

S r 35

New member
../images/Emo208.gif../images/Emo105.gif

מק
כדי שזהבית תדע שמצאתי פתרון. וגם כדי שאחרים, שאולי עוד לא ראו, ילמדו על המבצע ויוכלו אולי לעזור ...

O n y X

New member
אמממממ....

אף פעם לא ציירתי על קירות (לפחות לא ב-2 העשורים האחרונים
) אבל לסייד או לצבוע קירות אין לי בעיה יצא לי לעשות את זה הרבה בצבא

למעלה