לאסתר היקרה

../images/Emo23.gifלאסתר היקרה

לפני מספר ימים נשאלה השאלה בפורום הורים "מה העיצה הכי טובה שקיבלת בתור אמא?". התחבטתי רבות אבל הגעתי לתשובה חד משמעית. את העיצות הכי טובות נתת לי את. נתת לי 2 עיצות מצוינות: 1. Don´t look at the numbers, look at the baby . מאז ועד היום אני לא מודדת דברים. לא מודדת את ההנקה (אין האכלת יתר ואין יונקים שמנים מדי
). כשיש חום מחליטה על אקמולי או על מתן אנטיביוטיקה רק אם הילד באמת מרגיש חולה ונראה חולה (דרך אגב, רופא חכם אמר לבעלי שבוע שעבר שחומרת המחלה לא נמדדת ע"פ טמפ´ הגוף אלא ע"פ התנהגות הילד). כל עוד טוב ליותם והוא מאושר, טוב לי ואני מאושרת ואף אחד לא יכול לשלול את האושר והביטחון הזה ממני לא הסבתות, לא אחות טיפת חלב ולא אף אחד. למדתי לבטוח בילדי, מה שעזר לי מאוד להתמודד עם הרצון שלו להפסיק לינוק... 2. לזרוק את השעון. עיצה מצוינת. די קשורה לעיצה הקודמת כי כבר אמרנו שלא מסתכלים על מספרים. עיצה זו עזרה לי להתמודד גם כשההנקות נמשכו שעות רבות בהתחלה, וגם כשההנקות התקצרו כל כך עד שנפסקו. כך יותם הוביל אותנו בגיל שנה ו- 8 חודשים לגמילה מוחלטת מהנקה. לפני כשבועיים פירסמתי את סיפור "פרידתו" של יותם מהציצי. אסתר, אני זוכרת את התקופה המיוחדת של הפורום הותיק ביואל. איך כולנו שיננו כמנטרה את תורתך, האמנו בה והפכנו לאמהות שאימצו את ההנקה כדרך חיים על כל המשתמע מכך. שתזכי לחנך ולתמוך ב"דור" חדש של מניקות. הרבה אושר, הצלחה, סיפוק והנאה בפורום החדש
. ניריתי של יותם (בן שנה ו- 9 חודשים)

../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif WOW!!!

Thank you for your thoughts and words. I really hope that I can continue to inspire new moms, and empower them to give to their babies what they need and deserve. I hope you will continue to visit the forum and give encouragement and help to new moms!! Neshikot to all of you, and I would love an up-dated picture of Yotam!!​

וואלה נירית את צודקת

זו באמת אחת העיצות הכי נכונות והכי מועילות שמלוות אותי אגב עד היום!!! מה חדש אצלך?

מאמעוף, איזו התרגשות!

כמה זמן לא "נפגשנו". נתתי קישור בהודעה הראשית למעלה לסיפור הגמילה של יותם, אם בא לך לקרוא. מה שלומכם?

עוד ברכות לאסתר, וגם שאלה.

גם אני רוצה לברך את אסתר לפתיחת הפורום החדש, שאני בטוחה שיעזור להרבה אמהות חדשות יותר או פחות, ונראה לי שזה שרשור מתאים להצטרף אליו. אז אסתר - המון בהצלחה
! אם את זוכרת, הייתי (ביחד עם מתן, כמובן) בסדנת חזרה לעבודה. בהזדמנות הזו יש לי שאלה, שאמנם עלתה בפורום הנקה אבל עדיין אין לי פתרון - בשבועות האחרונים מתן מסרב בתוקף לאכול מבקבוק (חלב שאוב, כמובן). מתן יהיה בקרוב בן ארבעה חודשים. עד גיל שלושה חודשים הוא קיבל בקבוק מפעם לפעם בלי כל בעייה, ואז החל עם ההתנגדות התקיפה. ההתנגדות קיימת גם עם פיטמה מספר 2 של אוונט, וגם עם מספר 1 (שקניתי עפ"י המלצתך). בינתיים אני נשברת בכל פעם מחדש, וחוזרת לצורת ההגשה המועדפת על מתן (ציצי, כמובן...) אבל אני כמובן חוששת לקראת החזרה לעבודה. ניסיתי שינויי תנוחה (טרמפולינה וכד´), וניסיתי לנצל סופשבוע אצל הורי, שהם יאכילו אותו (אני אם חד הורית, אז אין את אופציית הבעל) - בינתיים ללא הצלחה. אני נורא רוצה להרגיל את מתן לבקבוק. האופציות האחרות שהצעת (כוס, מזרק) הן מסורבלות ונראה לי שיהוו בעייה כשמתן יכנס למשפחתון. אולי יש לך עוד רעיון בשבילנו ?

Breastfed babies are smarter!!

Hi, Iris!! Of course I remember you!! This is exactly why I tell parents not to bother with that weekly/daily bottle to prepare the baby for your going back to work. Usually, as the date approaches, they get smarter and refuse the bottle, as you see or yourself!! I think I mentioned this in the workshop. He has now learned, that if he refuses long enough, you will give in and give him the breast. In the end, the metapelet will manage, becuase he will realize that you are not there, and will take the bottle. The first day he might even wait until you come home, but in the end, all babies will take the bottle..........in the other forum, I am sure that there are moms who had the same problem, and in the end, the babies took the bottle. Just don´t panic, and tell the metapelet that she can try a spoon on the first day, as if she is feeding him soup. And of course, not to use breastfeeding position!! Let me know what happens.​

למעלה