מי גומר ראשון

../images/Emo23.gif מי גומר ראשון ../images/Emo35.gif

קמילה פאליי תארח את המנחה הטרייה של ערוץ "פלייבוי", נגה שחר, שתענה לשאלותיכם בפורום סקס. היום (רביעי), בשעה 19:00. זו ההזדמנות לשאול את כל השאלות שלא העזתם לשאול, ושלא היה מי שיענה עליהן.
עוד היום באודישן הגדול: שישה מתמודדים נותרו: אור, אופיר, ארז, יניב, דנה וגלית... מי מהם יעזוב את התוכנית ויגיע להתארח בצ`אט Live היום בשעה 23:15, שני המתמודדים שינופו מהאודישן הגדול יתארחו כאן ויענו לשאלות שלכם. אז... מי הם יהיו?
היום בארבע אחרי הצהרים שרון דוראני, אסף אשתר ודודידו יפתחו מבצע התרמה למען ילדים שאין להם. כוכבי ערוץ הילדים מחכים לכם בחנות ההיפר נטו בקניון ברמת אביב, ומזמינים ילדים לתת משלוח מנות לילדים שאולי לא יקבלו משלוח מנות אחר השנה. מחר בשעה 18:00 יתארח אסף אשתר בתפוז אנשים, ויספר על המבצע

novemberain

New member
לגמור

"גמרתי להכין את כל השיעורים - גמרתי. מה זה ה'לגמור' הזה? 'לגמור' זה פועל, גמרתי, גמרת, גמרה וגומר, מה שעושה את זה גס, זה איפה שאתה שומע את זה. כי אתמול בשעה 2 בלילה בערך, עברתי לי בשיכון בבללי ושמעתי מכל החלונות כמו סולו של תופים מאפריקה. "את גמרת טוב? את גמרת טוב? את גמרת טוב? את גמרת? טוווווב!" שחקן מבטיח מהקאמרי, לוחש לשחקנית מקיימת מהבימה, "אני גומר עימך כה טוב, מרתה דובשנית שלי" הכנסת - דיון של וועידת החוץ והביטחון "נו, תגמור", "אני לא יכול לגמור" האוניברסיטה בת"א - אולם גילמן, פרופסר יבץ נותן הרצאה בלטינית על החצץ בתקופת האבן, פרופסר יבץ אלטוס תגמורתה בפנימוס. מלון שרתון חדר 465 מליונר יהודי-אנגלי, עם איזו פריחה שהוא הרים ברחוב הירקון "did you cum good?", "אני לא יכולה לקום עכשיו!" כרמיאל - אולפן לעולים חדשים והיא אומרת לו "אוי, אני מגמרת איתך כל-כך טוב", "אבל אני לא מגמר", "אבל אני מגמרת", "אוי! אני מגמר עכשיו יופי, טופי" אז אם יש פה מישהו, היום בצוותא, כאן, שחושב שהמילה הזאת 'לגמור' היא מלוכלכת, זה רק סימן שהוא לא מגמר. "אני גמרתי, אתה גמרת?" - "כן" "זהו, אז גמרנו" (יהונתן גפן ודני ליטני - 'זה הכל בנתיים - בנתיים זה הכל')

שוKולד

New member
גם לי יש את אותה קונוטציה

מהמילה האומללה הזאת.. מה עשינו לה המסכנה. אבל מ'לשות, אני מסיימת את דברי ולא גומרת אותם.. זה מזכיר לי שהתקשרתי לפני כמה ימים כדי להבין איך המכשיר הסלולארי החדש שלי מחייג לחו"ל, והנציג מייד הסביר לי, ואף הגדיל ואמר- אני אפתח אותך לחו"ל. הסברתי לו שהוא יכול לפתוח לי את המכשיר לחיוג לחו"ל אבל קשה לי להאמין שהוא יגיע ממש עד אלי...הגאון לא הבין.

novemberain

New member
אני

גומרת את דבריי. סתם בשביל לעורר את הסובבים אותי
ומבחינתי 'לסיים' ו'לגמור', זה הינו הך

למעלה