מסיבות סילבסטר

ron linial

New member
סילבסטר 2006

התקוה 6 בהופעה חיה Pedro got Torque - במסיבת טראנס גלינה בר נמל ת"א 21:30 אסור להחמיץ

Abu Dubi

New member
מסיבת רגאיי בחוות הברבור - סילבסטר

כל מי שרוצה לצאת קצת מהבבילון בסילווסטר מוזמן למסיבת רגאיי בחוות הברבור - מקום מדהים בחיק הטבע ליד מושב בית נחמיה (20 דקות מת"א) על הפטיפונים הקומפקטים האפקטים והמיקרופון : UNITED ROOTS CREW ABU DUBI SOUND GEEMEL & THE RIDDIM GIRL בסלקשן רגאיי פרי סטייל עם דגש על רוטס מומלץ לבדוק את האתר של חוות הברבור כדי לקבל מושג מה קורה במקום היפהפה הזה : http://www.havat-habarbur.co.il שבת 31.12.05 - החל מ-22.30 כרטיסים במכירה מוקדמת : 50 ש"ח לפרטים נוספים : הדס - 0545-983041 גימל - 0544-958988 Bless http://www.havat-habarbur.co.il

tinokyo

New member
reggae new year ../images/Emo137.gif

HAVE A REGGAE NEW YEAR ראסטות ניכבדות , יזיזים ויזיזות מסיבת רגאיי ב"חוות הברבור" תערך בסילבסטר בהשתתפות 3 סאונד סיסטמס שיזיזו אותכם ויסדרו לכם את הקופסא אבו דאבי סאונד- סאונד ותיק ומנוסה , המתמחה ברוטס ודאב ,יונייטד רוטס - די ג'ייז ובעלי ליין רגאיי פופולרי כבר יותר משנה , הם ינגנו רוטס , בוב מרלי + גיחות לדאנס הול ואני ג , שאנגן רגאיי בסגנון חופשי ומאושר , רגאיי מכל הבא ליד החווה הוא מקום שנעים ליהיות בו , וויבס טובים כמו שאומרים ,סאונד סוף הדרך יהיה אלכהל , יהיה קהל שאוהב רגאיי ויהיה שמח חוות הברבור נמצאת במושב בית נחמיה , ליד נתב"ג פרטים איך להגיע באתר www.havat-habarbur.co.il המקום מקורה ומחומם והארוע יתקיים בכל מזג אויר משעה 22:00 ביום שבת 31.12 כניסה 60 שקל במחירה מוקדמת 50 הדס 0545983041

RastaTzlila

New member
לא ציינת רק...

את התאריך. וחצמזה נראה לי קצת הזוי מסיבת טראנס בגלינה לא? אין כזה הרבה מקום להתפרע. הגעתי למסקנה. המקום מבעס קצת מרב שהוא קטן ומפוצץ.

ron linial

New member
יום שבת ודרך אגב...

אחי אם מבאס אותך אתה לא חייב לבוא... גם ככה יהיה מפוצץ...

RastaTzlila

New member
אני אחות* אולי...

ושנית, אני מצטערת אם פגעתי בך, אבל אתה לא צריך להפגע בשם הגלינה, היא באמת קטנה...

התקוה 6

New member
ערב הסילבסטר - אופציות מעניינות!

אז אנחנו כאמור נהיה בגלינה, מקום חם ואינטימי בו אנחנו מופיעים פעם בחודש במסגרת ליין ההופעות שבימי ראשון. אמנם הגלינה הוא אינו בר להופעות במקורו אולם האוירה שם באמת מעולה וטובה - כל ההופעות שהיו שם עד היום היו מוצלחות ביותר . אופציה נוספת היא : בארבי ת"א, שם יתקיים ערב סאונדסיסטמים ישראלי- צפוי ערב שורף ומגוון. זכורה לי מסיבה מעולה בבארבי בסילבסטר שנה שעברה. מסיבה נוספת היא בקיבוץ חוות הברבור - לא הייתי מעולם אולם שמעתי שמדובר במקום יפהפה! כל האירועים מומלצים + כל אחד עם אופי וגוון שונה כבוד לכל המארגנים ולכל החוגגים! שתהיה שנה טובה התקוה 6

ron linial

New member
הזמנה לגלינה בר נמל ת"א

המקום יוגבל ל180 איש בלבד להזמנות: 03-5445553 054-8080450

למעלה