שרה

dafgol

New member
../images/Emo23.gif שרה ../images/Emo23.gif

רק רציתי להגיד לך
|
|
|

S r 35

New member
דפנה וגולן ../images/Emo23.gif יקירי ../images/Emo24.gif

אין צורך להודות לי. באמת, לא עשיתי כלום. שמחתי מאוד לראות אתכם - אם כי הייתי מעדיפה לפגוש אתכם בנסיבות ומקומות משמחים יותר. מקווה שהמפגש הבא שלנו יהיה במקום כייפי יותר ... אולי בשבת: אני אבדוק מה קורה עם תכניות השבת שלנו ואם יהיה בהן שינוי, נשמח לאיזה בילוי לייט בחיפה בשבת בבוקר (משהו כמו גן הפסלים, גן-האם (גם ליאתייי תהיה שם, כנראה) ואיזו מסעדה לקינוח - אולי הג'ירף או משהו עממי יותר, או שבכלל תגיעו אלינו לארוחה, גם זו אפשרות....). בקיצור, אני אדבר איתך. לגולן - מאחלת המון המון המון בריאות
יהיה בסדר
שרה

S r 35

New member
אגב - הסתדרת בסוף עם ארוחת הערב?

אצלנו התבשל לו סיר מרק כרובית מוקרם עם קרוטונים לנו / שקדי מרק לילדים, שמלא את הבית בריח חם ומשכר ונטרף תוך חמש דקות
על רקע ה
והרעמים שבחוץ. הנה משהו טוב שמצאתי בכ"ז בחורף = מרקים. חולה עליהם

dafgol

New member
קיבלתי מערן SMS לפני 5 דקות

שבמקום מחר , ניפגש בשבת , יש להם המון סידורים ונשא רלהם רק מחר, בראשון הם כבר טסים לתאילנד הרי... אז שבת שוב משתנה לנו. בכל זאת חשוב לי להודות לך על שהיית איתנו אתמול
שפינית זמן להיות איתנו ברגעים מתוחים , לארח חברה ולהתאוורר חוצה מזה....בכל זאת הצלחנו לשתות שוקו\קפה של ארומה...גם אם בtakeaway ולשתות בדרך
איך שיצאנו מהרמזור לידכם התחיל מבול רציני....שמחתי שאת כבר בבית ושאנחנו אוטוטו בבית גם (לא היו פקקים והגענו מהר יחסית) בסוף הכנו אתמול פסטה טעימה, יותר נכון גולן הכין
ככל שניסינו לפרש את המכתב ....הגענו למסקנה שמדובר בהיפוך חשמלי ו\או צינטור, ביום רביעי גולן יהיה אצל הקרדיולוג שלו ונדע בוודאות. היום יש לי ימבה דברים לעשות, מכיוון שהשתנו התוכניות למחר...צריכה לבשל למחר, חוצה מזה...להכין לרזי עוגת יומולדת לגן, לערוך קניות ולנקות את הבית....העבודה מרובה. תכף אתארגן ואעלה לסידורים וקניות, בערב אאפה את העוגה ואכין את שקיות ההפתעה, באמצע אבשל ואנקה עד שהבנים מסיימים גנים. יום חמישי זה כאן
איזה כיף
אחותי ויום טוב

S r 35

New member
תהנו עם ערן וקרני - אנחנו ניפגש בהזדמנות אחרת

ושיהיה לרזי כייף מחר במסיבה: מחכה ומצפה לתמונות

dafgol

New member
תמונות מחר במייל...כהרגלי בקודש ../images/Emo6.gif

גם מחר וגם בשבת

S r 35

New member