שרשור הכרות חדש ועדכני

dafgol

New member
../images/Emo23.gif שרשור הכרות חדש ועדכני ../images/Emo23.gif

פעם אחרונה שהתפקדנו זה היה מזמן, מאז הצטרפו אלינו כמה חברות וחברים
מזמינה את כולם להתפקד ולכתוב על עצמכם כמה מילים שנכיר קצת יותר, אצל חלק היו כמה שינויים , ויש שינויים בדרך
אז קדימה...ספרו קצת על עצמכם. נעים מאוד

dafgol

New member
Nתחילה

דפנה, בת 37+....אמא לשני בנים מדהימים
ואשתו של גולן
גרים בשכונת רבין, בכלל במגדל העמק גרים כבר בערך 5.5 שנים. כרגע אני בבית, מחפשת עבודה (חצי משרה) למדתי מינהל עסקים ומינהל בתי מלון, אבל מאז שגרים פה במגדל....אין מצב שאמצא בתחומי השכלתי.... בזכות הפורום הכרתי חברות טובות לכל החיים כבר. שמחה שהצלחנו לבנות פה
חם חלקו וירטואלי חלקו אמיתי, מאוד רוצה לצרף חברים וחברות למשפוחה שלנו פה. שמחה שאנחנו יודעים לדבר על הכל, לצחוק לבכות לתמוך לעודד להשוויץ ולהיות משפחה חמה
שמחה שאתם פה ואשמח להכיר קצת יותר

הזה כך

קוראים לי יוסי אני בן 25 תושב מגדל העמק מהזה יומי הראשון על כדור הארץ ,גר ברחוב ניצנים (ליד שפע שוק ) סטודנט שנשלח מלשכת העבודה לעשות קורס ניהול משרד ממוחשבת (במקביל מחפש מקום עבודה ) בעל רשיון נהיגה וכמובן אוהד את מכבי חיפה בכדורגל כרגע זה מה שיש לי לספר על עצמי לא הרבה אבל קצר וקולע

בקיצוק אך לעניין...אז ככה../images/Emo13.gif

בת 27, סיימתי תואר ראשון בהוראה. אמא לבת מתוקה
(דניאלה), תושבת מגדל המק. כרגע אני עובדת בבית הספר, מחנכת כיתה ד, אוהבת מאד ילדים וכן להעניק להם כל מה שאפשר !!!! בין אם זה בתחום לימודי או אישי !!! להתראות לבנתיים

dafgol

New member
זה באמת היה קצר....../images/Emo88.gif

זהו? אני אספר עליך אם את לא תספרי

לולי72

New member
גם אני רוצה

אני עדן, אשתו של לירון ואמא של יובלי. בת 30 ושבועיים, קלדנית בבית משפט, שכנה של דפנה, תושבת מגדל העמק ו....זהו בינתיים.

leikin

New member
אז גם אני ../images/Emo13.gif

ליה בת 22 בכלל מאשדוד, אבל גרה אם החבר שלה במגדל העמק כבר קרוב לשנתיים. בעוד שבוע עוברים לכפר החורש ילדים אמיתיים עדיין אין, אבל בשבילי הם הילדים שלי
שני חתולים ואוגר אז נעים מאוד

O n y X

New member
אני

יוליה, בת 22 ממגדל העמק (מפתיע, נכון?) גרה בנוף העמק, גם עבדתי שם עד לפני כמה זמן.. סיימתי קורס איפור וכרגע אני לקראת צילומים (מותר פרסומת סמויה?
) וכרגע אני גם מועמדת למכללות כלשהן לעיצוב...סיימתי את כל הראיונות ועכשיו אני מחכה לגזר הדין

../images/Emo140.gifאז הינה זה כך,אני אילנה מחולון שעברה לכאן

אימא לשני ילדים,בכור כבן 9 כמעט,,ותינוק מתוקק כבן שנה + שהתחיל זה עתה לצעודדד,,,, מזכירה רפואית במקצועי ומחפשת עבודה. עברנו מחולון לכאן כי קבלתי דיור ציבורי ממשרד השיכון ,לא יודעת מה יוביל יום אבל אנחנו כאן בנתיים מנסה/מנסים להתאקלם. אמממ....מה עוד,,,,מאד אוהבת אנשים ,וחברה ודיי בוררת אותם אבל לא מתוך סנוביז'ם אלא מתוך "חיי ותן לחיות" ספונטנית מאד,ויודעת שלו הייתי ממונעת הייתי מכייפת יותר עם הילדים. בני לומד בגיורא יוספטל והתינוק המתוק הולך למעון בספט' ואני הולכת למצות את עצמי.... בעבר הייתי פונדקאית ואני בקשר עם המשפחה עד היום,,מאד רוצה לכתוב ספר על הנושא. דפנוש,,,,צריכים להפגש בעניין הה......??? צאו'',,,, אילנה

../images/Emo3.gif../images/Emo8.gifדפנוש,לא ידעתי שאני הכי קשישה כאן,,,

בת 42 ,,,כולן כאן צעירונונות...... חחחחח אילנה אבל אני משתבחת כל הזמן,,,,,כמו יין טוב.

dafgol

New member
זה לא הגיל זה התרגיל ../images/Emo6.gif

את ה
ה איך את מרגישה?

../images/Emo24.gifאני בסדר דפנוש,,את צריכה להגיע לכאן לא

דפנוש,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,מה נשמע??? אילנה

לולי72

New member
אלן את אולי מעוניינת לעבוד כקלדנית

בבית משפט? את יודעת להקליד בשיטה עיוורת? אם את מעוניינת תגידי לי, אני עובדת בבית משפט כקלדנית שופט וזה עובדי מדינה. עובדת מ - 8:00 עד 14:30.

../images/Emo25.gifיקירתי,,שתינו חשבנו אותו דבר,,,

אבל הבעיה היא שאני לא מקלידה בשיטה העיוורת ובימים אלו אני רוצה ללכת כאן לקורס בחינם ללמוד את תורת המחשב על בוריה והקלדה עיוורת,,לא יודעת למה לא הולך לי,,משום מה כשניסיתי ללמוד לא הלך,,,,אני מדפיסה מהר אבל לא עיוור,,, נורא חבל לי כי אני באמת מבוזבזת וממש לא יהירה בנושא ,פשוט יודעת שיכולה להגיע רחוקקק,,,, והשעות ממש טובות ונוחות לי,,אולי תבדקי בכל זאת,לווא דווקא מזכירה של שופט,בכלל שם עבודה,אני מזכירה רפואית כפי שהינך יודעת ויכול להיות שאולי אלמד גם מזכירות משפטיות,במקביל לעבודה כמובן, תודה רבה שחשבת עליי,,, שבת שלום אילנה

לולי72

New member
אילנה, מחפשים אצלנו רק קלדניות שופטים

אבל אשמח לעזור לך כשתלמדי שיטה עיוורת או אם אשמע על משהו. חשבתי עליך כי אני יודעת שאת מחפשת עבודה בחצי משרה עד שלושת רבעי משרה.

../images/Emo10.gifחבל,,זה מחייב שיטה עיוורת נכון??

כן אני בעצם יודעת שכן,,,,אבל אני אהיה איתך בקשר או להיפך,,והשעות בשבילי נהדרות... אגב,,השכר סביר?? תודה אילנה

למעלה