5 האהבות החדשות שלי

ofirshai

New member
../images/Emo23.gif 5 האהבות החדשות שלי

5- טרי פויזן הן אשכרה מישראל! הפקת אלקטרו-פופ לפנים, באמת ששווה לקנות את הדיסק הזה 4- Fred Falke פתאום הוא מופיע בכל מקום עם רמיקסים שווים לשירים הכי שווים. מיקסס בין היתר לשוגה, ליטל בוטס, אנני, דה גוסיפ, ליידיהוק, גולדפראפ, ג'אסטיס ואני בטוח שעוד נשמע ממנו הרבה 3- ויוי בראון כמו איימי ודאפי, אבל אשכרה שחורה! הסגנון שלה גם יותר פיפטיז מאשר הסיקסטיז של דאפי ואיימי. האלבום שלה גם יוצא החודש 2- רויקסופ אחד מאלובמי הפופ של השנה (של ליטל בוטס עוד לא דלף לגמרי אז לא ניתן לו עדיין את התואר לגמרי). מדונה, שימי לב עם מי את צריכה לעבוד לאלבום הבא! 1- ליטל בוטס גאגא מי?

dor307

New member
love will tear us apart

אמרו ג'וי דוויזן טרי פויזן-הן מעולות ומגניבות והכל,ושאני שומע מישהו מזמזם אותן אני עדין מתלהב,אבל האמת שהאלבום מאכזב,ציפיתי לשירים יותר עדכניים ויוי בראון-בעוד איימי התייבשה מכל הסמים,ודאפי סתם וולשאית משעממת,ויוי היאמגניבה וצבעונית ווראויה לכל ההיפ שיש לה רויקסופ-הם עבדו עם כל השוודיות השוות אבל לא עם לינדה? ליטל בוטס-היא העלתה את האלבוםפ שלה למי ספייס (לא ידעתי שהוא עוד קיים) עוד המלצה קטה פראנק-מיוסק-הוא יוצא עם הולי ואלנס...סחטיין לו הוא אמור להיות מיקה או לפחות סאם ספארו של השנה,והיה לצד לה-רוקס וליטל בוטס בכלל ההבטוחת ל09,בנתיים הוא לא נכנס לפלילסט של רדיו 1 כמו כמוהן,אבל הוא עדיין טוב

ofirshai

New member
הוא לא יוצא עם הולי, סתם עובד איתה

הוא מפיק לה את אלבום הקאמבק שלו והיא בתמורה מופיעה לו בקליפ לסינגל החדש שלו "קונפיוז'ן גירל" הקטע הוא או שיש לו שירים ממש ממש טובים או שהשירים שלו ממש ממש מעצבנים (הקאבר לריהאב פשוט נוראי). נחכה ונראה מה יהיה באלבום שלו שאמור לצאת ביולי ממה שהבנתי. אני אוהב הרבה יותר את סאם ספארו, שאגב עובד על אלבום שייצא בסוף אוגוסט. אבל אני מת הרמיקסים של פראנקמיוזיק!!!! המועדפים עליי הם לפט שופ בויז, ליידי גאגא (הקפיץ לה את השיר במליון רמות) והמיקס לדד דיסקו (ההרכב הקודם של ליטל בוטס) לגבי ליטל בוטס- אני לא אשמע במייספייס, אני אחכה לאלבום באיכות טובה שידלוף. סה"כ חסרים לי 4 שירים (3 האחרונים, ואת השיר קליק יש לי בתור דמו) ויש עוד כמה שמות ששכחתי להוסיף לרשימה והיה לי ריגשי נוראי אחרי זה כל היום- גרג קירסטין, סיה/זירו 7, באט פור לאשס ופיצ'ז...

dor307

New member
אז אני שמעתי את האלבום שלה

ובאמת השירים הכי טובים הם השירים שאנחנו מכירים כבר הרבה זמן (סטאק,מדל,לאב קילס,הארטקוויק) והבעיה עם פראנק שלפעמים המוזיקה שלו נשמעת יותר מידי כמו רימקס,וזה מצחיק שרימיקס שביוז נויז עשו ל...שחכתי איך קוראים לשיר אבל שהוא מסמפל את גולדן בראון,נשמע פחות רימקס מהשיר האורגינל גרגר קירסטין-THE BIRDS AND THE BEES? סיה-איך החדש שלה? באט םור לאשס-לא התלהבתי מהאלבום השני,אבל היום ראיתי קליפ שלה בMTV2 ואני דעתי שהיא דומה ללילי אבל לא ידעתי עד כמה פיצ'ז-שמעתי רק את מה שמויבל דיסקו הפיקו לה,איך האלבוםן? ומה את אומר על מרינה והדימונס?

ofirshai

New member
כן אני גם שמעתי

האמת לא הייתי צריך לחכות ל3 השירים האחרונים, הם הכי פחות טובים... הפייבוריטים שלי הם סטאק, מדל, ניו אין טאון, רמדי, מאט'מטיקס (אני שומע אותו עכשיו, הוא מדהים!) וסימטרי... באמת שככה ליידי גאגא הייתה מתה להישמע ככה... לליטל בוטס יש את הסאונד, לגאגא יש הלוק והשואו... גרג קירסטין- כל מה שהוא נוגע בו, מבירד אנד דה בי ועד להפקות של ללילי אלן, דרגונייט, פיצ'ז, ליטל בוטס, ליידיהוק, ואול סיינטס... אפילו דלף דמו שלו שול שירלי מנסון, הבחור פשוט מלך!!! מגוון ולא חוזר על עצמו, אבל בכל זאת יש לו סאונד שמזוהה איתו. סיה- אם אתה מדבר על some people have real problems (שהוא לא כזה חדש, כן) אז הוא מדהים... עכשיו בגלגל"צ התחילו לחרוש את soon we'll be found... באט פור לאשס- נכון שהשני פחות טוב מהראשון, הוא יותר טורי אימוסי מאשר ביורקי, אבל עדיין יש שם שירים מצויינים. אני גם מאוד אוהב את הרמיקס של דת' מטאל דיסקו סין לדניאל. ובכללי אני פשוט מת עליה בגלל שיר אחד מהאלבום הראשון שלה שהוא פשוט מושלם- Trophy. אין דברים כאלו. טורי הייתה מתה לאחד כזה באלבום החדש והיבש שלה. פיצ'ז- לא רק מובייל הפיקו לה, אלא גם סולווקס ועוד רבים וטובים. פשוט מצוין, אלבום עם הפקה מאוד גבוהה. כמו לילי אלן רק יותר אלקטרוני כבד ופה מלוכלך יותר. אתה באמת תאהב אותו. לגביי מובייל- הם משחררים אלבום חדש ב23 לאוגוסט, ובת' דיטו מתארחת בו!!!!! אני אוהב את החדש של דה גוסיפ, פחות ממכר מסטאנדינג אבל עדיין סאונד טוב. מארינה והדיימונדס- יש לי אותם על האייפוד, ושמעתי אותם רק פעם אחת והם לא תפסו אותי בשמיעה הראשונה... אולי עוד כמה פעמים יעשו טוב... עכשיו תורי לשאול אותך מה אתה אומר על פלוראנס אנד דה מאשין? אני מחכה לאלבום שלהם! חודש בדיוק אחרי ליטל בוטס! לא מצחיק שליטל בוטס, פלוראנס ולה רוז' הן חברות טובות? בראיון בפופג'סטיס ויקטוריה (ליטל בוטס) אמרה שהן בכלל לא מדברות על סינת'יסייזרים...

למעלה