BoA - LOVE & HONESTY - סקירת אלבום

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifאלבומי סטודיו יפנים../images/Emo41.gif

[13.03.2002] LISTEN TO MY HEART [29.01.2003] VALENTI [15.02.2004] LOVE & HONESTY [15.02.2006] OUTGROW [17.01.2007] (MADE IN TWENTY (20

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifעל האלבום LOVE & HONESTY../images/Emo41.gif

LOVE & HONESTY הוא אלבום הסטודיו היפני – 3 של BoA. הוא יצא ב – 15.01.2004 והיה במקום ה – #1 במצעד האוריקון השבועי וגם באוריקון העולמי במקום הראשון. האלבום יצא עם CD גירסא רגילה ועם CD+DVD גירסא מוגבלת.

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifCD+DVD../images/Emo41.gif

:CD 1. Rock With You 2. !Shine We Are 3. (SOME DAY ONE DAY feat.VERBAL (m-flo 4. LOVE & HONESTY 5. Midnight Parade 6. Be the one 7. EXPECT 8. ~OVER ~across the time 9. Kokoro no Tegami 10. DOUBLE 11. Easy To Be Hard 12. ~Song With No Name ~Namae no Nai Uta~ 13. (Milky Way ~Kimi no Uta~ (Bonus Track :DVD 1. Shine We Are! PV 2. Rock With You PV 3. NO.1 PV 4. (Rock With You (Making 5. [COMMERCIAL FILMS [BONUS CONTENTS 6. [INTERVIEW [BONUS CONTENTS

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifShine We Are! / Earthsong../images/Emo41.gif

הסינגל היפני – 10 של BoA תאריך יציאה: 14.05.2003 מקום באוריקון: #2 רשימת השירים: 1. !Shine We Are 2. Earthsong 3. (VALENTI (Junior Vasquez Radio Mix 4. (Shine We Are! (Instrumental 5. (Earthsong (Instrumental

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifDOUBLE../images/Emo41.gif

הסינגל היפני ה – 11 של BoA תאריך יציאה: 22.10.2003 מקום באוריקון: #2 רשימת השירים: 1. DOUBLE 2. Midnight Parade 3. ~Milky Way ~Kimi no Uta 4. (DOUBLE (Instrumental 5. (Midnight Parade (Instrumental 6. (Milky Way ~Kimi no Uta~ (Instrumental

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifRock With You../images/Emo41.gif

הסינגל היפני ה – 12 של BoA תאריך יציאה: 03.12.2003 מקום באוריקון: #5 רשימת השירים: 1. Rock With You 2. (DOUBLE (English Version 3. (Rock With You (Instrumental 4. (DOUBLE (Instrumental

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifBe the one../images/Emo41.gif

הסינגל היפני ה – 13 של BoA תאריך יציאה: 11.02.2004 מקום באוריקון: #15 רשימת השירים: 1. Be the one 2. (Be the one (K-Muto Groovediggerz Remix 3. (Be the one (Instrumental

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifעל השירים שבאלבום../images/Emo41.gif

1. Rock With You שיר רוק/פופ מצויין שאני ממש אוהב! השיר מתחיל במילים: Hey, Hey get it up ,You try this gonna make you hot Yeah, Yeah pump it up ?Do you wanna rock with me ואז בואה מתחילה לשיר~ שומעים שבואה השקיעה מאוד בשירה והקצב מעולה. 2. !Shine We Are שיר שמח, קופצני ונהדר שאני גם מאוד אוהב וגם בו הקצב ממש טוב. 3. (SOME DAY ONE DAY feat.VERBAL (m-flo בשיר הזה בואה שרה בקול די חלש ואני אוהב את זה ^^ בהמשך השיר מצטרף אליה VERBAL מ – m-flo. 4. LOVE & HONESTY שיר שמזכיר לי במוזיקה כמו בסיפורי האגדות האלה XD השיר הזה הוא ממש מקסים והקול של בואה נשמע בשיר ממש נקי ומדהים. 5. Midnight Parade שיר שמתיל בשקט לכמה שניות ואז המוזיקה מתחילה. שיר ממש חמוד ויפה וגם קצת מוזר (בגלל המוזיקה XD). 6. Be the one זה אחד מהשירים ששמעתי לראשונה של בואה. זה פשוט שיר.. פצצה XD הקול של בואה חזק ועוצמתי בשיר (במיוחד בפזמון) וזה באמת אחד מהשירים הטובים של בואה. 7. EXPECT שיר שמתחיל בשקט עם המילים שבואה אומרת באנגלית: .Life is full of chances ?Why not leave right away .We can go everywhere ...I EXPECT בואה שרה בו די מהר והוא ממש מגניב ויפה. 8. ~OVER ~across the time השיר מתחיל בנגינת גיטרה שקטה ובואה מתחילה לשיר. שיר שקט וממש מקסים.. 9. Kokoro no Tegami השיר פותח במילים: wanna be, just wanna wanna be .don't forget every beautiful days ...wanna be, just wanna wanna be שיר יפה ונחמד מאוד ^_^. 10. DOUBLE השיר מתחיל בשקט ואז בואה אומרת: ?Ready והמוזיקה מתחילה ובואה מתחילה לשיר. שיר חזק וממש טוב. בשיר הפזמון אהוב עליי במיוחד. 11. Easy To Be Hard סוף האלבום מתקרב והגענו לשיר פופ מרענן. השיר הזה ממש חמוד ונחמד מאוד! 12. ~Song With No Name ~Namae no Nai Uta בתחילת השיר יש רעשים של מים ואווירית הבוקר השקטה עם רעש הציפורים. שיר שקט וממש נהדר. 13. ~Milky Way ~Kimi no Uta השיר האחרון באלבום. בהתחלה תמיד שמעתי את הגירסא הקוריאנית של השיר אז אני יותר אוהב אותה XD שיר שמח וממש יפה~ - לסיכום: LOVE & HONESTY זה אלבום מצויין!! אני ממש אוהב אותה, הוא שמח, קופצני, מרגש, שקט והכל! ^_^ מומלץ לשמוע אותו. ועוד משהו, זה האלבום הכי אהוב על טל (ayumi3000) שבפורום ^__^. XD

ayumi3000

New member
*_*תודה רבה!!!

זה האלבום שאני הכי אוהב של בואה חחח בהחלט!!! הכי כיף לשמוע אותו! אני אוכל לספר שמתוך חוייה אישית השירים פשוט מעולים, התוכן של האלבום, ומה שהוא בא לספר! מאוד אהבתי את הסקירה (ואני שמח שזאת סוףסוף סקירה לאלבום שאני מתחבר אליו) XDD וגם יצא לך מאוד יפה! כמובן התיאור של השירים באלבום, סינגלים, קליפים וכו'! סקירה מושקעת! תודה רבה!!

oracle

New member
כל הכבוד!!! אחלה סקירה! ../images/Emo24.gif

ממש כיף לקרוא!!! וד"א, רציתי לציין לשבח את העבודה המדהימה שאתה משקיע גם בפורום וגם באנימה-וויקי!

מ א י י ק

New member
סקירה מעולה../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif../images/Emo19.gif

בהחלט אלבום מעולה, לדעתי,בכל האלבומים של בואה יש מאפיינים שקטים,קופצניים,שמחים והיא יודעת לשלב את זה נהדר! פשוט זמרת מדהימה!

למעלה