אהבה אהבה אהבה

../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifאהבה אהבה אהבה../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

יש לי שאלה... עם אני אוהבת מישהו מאוד מאוד ויש לו חברה.. מה אני עושה?! תענו לי בקשה זה חשוב..

lital142

New member
שמעיי מתוקה..

אז ככה קודם כול אם את מאוהבת שמישהו ויש לו כבר חברה.. עצה שלי.. דבר ראשוןן לכי ותדברי עם זה שאת מאוהבת בו.. תגידי לו כול מה שאת מרגישה כלפיו.. ולפחות אם אין לך סיכוי איתו שהוא ידע שאת מאוהבת בו.. ואולי.. לכי תדעי.. אולי הוא יחשוב על זה עוד הפעם ויפרד מחברה שלו ויבוא לראות מה נסגר ביניכם..? תקווי לטוב ביותר..בהצלחה מותקק..

>>>

אז זה לא מי שחשבתי שזה חחחח לא התעדכנתי בזמן... אבל בכל זאת שיהיה לך בהצלחה ואנחנו פה לעזור בכל מה שצריך חחח
לוב יו...

טולית שמעי לי דקה...

אם את אוהבת אותו אז אל תוותרי עליו (דרך אגב כי אני יודעת מי זה וגם הוא אוהב אותך חיחיחי) תלחמי עליו עד הסוף את תראי שהוא יהיה שלך בסופו של דבר ואם לא אז שיילך להזדיין למה מי זה אני יקפוץ עליו חחחח אוהבת אותך מלא מלא מלא אהבה שלי את!!!

שני ממן

New member
חברה זה לא קיר!!!

חחח... תלמדי... חברה זה לא קיר!!!... חחח אני אישית... הייתי מבררת...הכל! אם הוא אוהב אותה,אז בכיף שיהיה לו בהצלחה... אבל אם הוא איתה רק בשביל...נגיד כמו שאומרים : "דפוק וזרוק" אז...לכי עלייו!!... תבקשי מחברות שלך...אולי לברר ממנו מה הוא חושב עלייך וכאלה?! יש המון אפשרויות!!..

תקשיבי לי טוףף טוףף...

זה ישמע מפגר אם אני יגיד לך ללכת לספר לו על זה...כי אני יודעת שאת גם לא תעשי את זה כי זה קצת מבייש לעשות את זה... אז עם אותך זה לא מבייש אז לכי תעשי את זה כי מטעויות לומדים...לא ככה?! מקסימום הוא התעצבן,או יבייש אותך ליד כולם!אז תחזירי לו למה מי הוא הזבל הזה?! ואם את ממש מתביישת...אז תנסי לרמוז לו...עם הוא יבן אז יבן...עם לא אז שיטוס לעזה! ביו'ש מאמיי!

למעלה