שרשור אהבה לגור

1dana1

New member
../images/Emo23.gif ../images/Emo25.gifשרשור אהבה לגור ../images/Emo24.gif

פתחתי את השרשור הזה כדי שתראו לגור כמה שאתם אוהבים אותו !! כי אני חולה עליו, הוא כל כך מוכשר !!!
אז יאללה.. תציפו...

גורושש...יפיוףףףףף

אני מתה עלייךךךך.... שרופה עלייך..... מושלם שליייייייייייי.................. לאבבב יווווווווווווו..... 2אה2בה שלא תגמ7 לע!לם: ספירוששש......

גור אני אוהבת אותך נשמתי

אני חולהעליו הוא מושלם מתוק חביב נחמדדד ווווהכללל מושלמותתת לא?! גור בהזדמנות זו.. אני חולה עליך נשמתי התהורה כפרע עליךךךך.!!!!!! IN MY HURT YOUR ARE ALWAYS MY HUSBAND

גורררררררררררררררר

אתה שחקן מדהים! אתה הכי מושלם שיש! אוהבת אותך!!!!!!!!!!!!!!! חולה עלייך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
וזה עוד כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!! גור, מלהתכתב איתך במסרים רואים איזה בנאדם מקסים אתה! כולנו חולים עלייך! תכתוב תגובות לשרשור הזה!?

1dana1

New member
חולה עליך שובבב גורררררררר

מקווה שראית את זה.. תשרשרו עוד זה כלום לעומת האהבה שלנו !!

ayeltush1

New member
גור אחי המתוקקקק הכי שבעולם

לאב יו אחיייי מתה עלייך אתה הכי מאמי שיששששששש מחכה לאירוחחחחחחחחחחחחח!!

../images/Emo24.gifממש אבל ממש../images/Emo140.gif

סוכריה אתה בונבון ממי מותק ומשגעעעעעעעעעעעע וגם ...... שחקן מעולה

1dana1

New member
גור אני אוהבת אותך !! אל תשכח !!!!!

אני יגיד את זה עד שזה יכנס לך לראש !!!!!! דנה-אוהבת-אותך-מ א ו ד !!

איזה חמודים!!!

תודה רבההההה איזה כיף לראות את זה!!!! תודה תודה תודה ממש מחמם את הלב! אני מקווה שאתם זוכרים לגביי מחר...

איך אפשר לשכוח?!

אנחנו,לפחות אני, מחכים לזה מאז שהודיעו שיש איתך אירוח!! איך אפשר לשכוח את היום הזה?! בהצלחה מחר גור.. ותידע שאנחנו תמיד תמיד נאהב אותך!!! אוהבת! טל

?!?...אתה מטורף...

זוכרים?!?!?1 איך נשכח!?!?! כולנו (אני לפחות בטוח) מחכים לאירוח מהיום ששמענו עליו... (אם אתה לא זוכר אז דיברנו בתפוז on ששאלתי אותך... ושדיברנו שם, אמרתי לך ביי בעלי ותמסור נשיקות לילדים,ושאלת אם לא מהר מדי...ואז אמרת שת'דבר איתי במסרים,ואתה לא עונה לי למסרים...) :( :( :( :( ביי מאמי... אני מתה עליךךךךךךך תמסור לי ווקשה ד''ש מחר (עם נשיקה אם אפשר) ... +*+בבקשה תגשים לי חלום+*+

1dana1

New member
גורוש- אנחנו אוהבות אותך מאוודדדד!!

אני גאה שפתחתי את השרשור הזה.. שתראה כמה שהפורום סוגד לך ובמיוחד אני חולה עליך אתה יודע את זה !!

למעלה