../images/Emo23.gif ../images/Emo70.gif

הייי חמודייייייייים!! שמעתי עלייכם ואתם מה זה חמודים!!!!!!!!!!! מתה עלייכם!!
לירזו'ש...

dannyshadow

New member
../images/Emo2.gif?

חחח אנשים אחים ואחיות פרים ופרות
חזרתי בקמאמבק.. אולי בשביל פרסומת סמויה.. וכי בן נתן לי במבה
הקיצר לכול הגברים מביננו, כנסו לכאן והקהל בהמונו: למה, מנה קרה כפרה מה זה שתו תקויה וויוה לה פרנס? ואני אומר: אין צורך לעודד את צרפת, זה קישור לקומונה החדשה שלי על נושאים, חמים, לגברים, שעוד לא, הומואים. (תודה לאלוהים) ונמשיך בשלנו. הפרסומת הסמויה, היא כבשה קצת לבבות, תפוז הרביצו עם חגורה, תפוז הרסו לי חלומות. ושוב מינו לא אותיי מנהל, ראש גדול ירד עכשיו, אולי יחזור, אולי לא, רק אני יודע... תפוז אימפריה הכתומה, אשלח לכם מכות. אל תתנו לה אל תתנו לכבוש כאן לבבות. פרסומות סמויות זו מומחיות, ומגילה זאת אחריות, הרי לבן ועיבאד גם, תפוזים כחולים סוטים (קינקי :p) אולי אני לא נעמי שמר (ז"ל) אבל אני, אולי יורשה שימו לב לחרוזים אותם כתבתי תוך שניה
ובן, את הבמבה לא אשכח, ומיקי מסטיק לא קנית, הרי השקל בשביל שתינו, עבדאלה עבד עלינו... ומוחמד, תן לי יד בקשה לך, עבדאלה, תן שקל, תסתכל טוב טוב למעלה, ותחרבן היונה.. איבדתי את כול העשותונות, כי לא ישנתי עד חצות, המדפסת מדפיסה, ואותי לאטרף מכניסה....

dannyshadow

New member
../images/Emo79.gif

וכאן, וכאן , וכאן וכן, זאתי מומחיות. תפוז יעידו יום וליל, בן, תתחבר למציאות. ומיקי מסטיק, איפה הוא? במכולות, ברחוב. אני רעב, וגם שווע, אני משוגע, וגם משגע........ שעמום נשבור כולנו, ואנחנו אנשים, טובים אולי אך מכוערים, אולי, זה מכוון רק לעצמי.. שגעון כאן השתלט, ולטא קנו לי קאבריולט, לירן תגיד לאן הלכת, איך בשדרות, פגשת את עבדאלה?
וכאן אני יושב בנחת, ומפרסם לי אתרים, כול תפוז שווה לתחת, חוץ מהגולשים
ואם תפוז אותי יעיפו, ואם בחורות לי יחטיפו, תמיד אזכור דבר אחד: לעולם, אל תעשה ביד! וכאן תמיד אשב, תפוז.?.. תפוז? האם אתה נושם? האם אתה פרוס? וואלה, בא לי קלמינטינה, לא, לא תפוזים! הם קצת חמוצים "בוא הנה!" אופס, לי קוראים.................. יאאלה בי אנשים! חיים טובים לכול היפיופים!

ברוכה הבאה!!!

דני... זה לא הולך ככה!!!! אני מחכה לחצי מסטיק שהבטחת לי כבר חודש!!! באמת..! (קראתם את מה שכתבתי? אם כן אז תגיבו..) האאאאאאא השיר שלנו! אני הולכת ליראות... ולכל מי ששאל היה מעולה בלנדון... גם כתבתי על זה כאן בפורום... ודני באמת... מה עם החצי מסטיק שלי?!?! ושוב פעם ברוכה הבאה!!!

למעלה