סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo235.gifסיכום שבועי../images/Emo239.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
"כל כך הרבה ימים כבר אין היגיון......"

משהו טוב שקרה לך השבוע:כלמיני דברים קטנים
והייתי בגאפ
משהו רע שקרה לך השבוע:עדיין סובלת מאלרגיה
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע:lady gaga-paparazzi mika-we are golden Amy MacDonald - Mr. Rock N Roll התאהבתי בשירים שלה
Amy MacDonald-L.A Amy MacDonald-Poison Prince התחדשות השבוע:בגדים מגאפ תוכנית השבוע:סופרמודל וחברים סרט השבוע:סקס והעיר הגדולה שראיתי ב-HD ספר השבוע: מאכל השבוע:KFC יציאת השבוע:הנסיעה לירושלים משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לישון ב-1 בספטמבר
ומקווה שסופסוף תעבור לי האלרגיה משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:חברות אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע:סתם שיחה בפייסבוק ב-5 וחצי בבוקר.. תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:

GossipKid

New member
מותר גם לי...או שזה PRIVATE?

מתרגש
קיטשי, מייבש.... ואולי אפילו שאלון פרטי אבל בא לי אז תתבעו אותי
משהו טוב שקרה לך השבוע: קניתי ספרים(שאני מאוהב בהם
) משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי אמור לנסוע לת"א, למיטופיה עם ידידה והיא רבה עם ההורים ולא יכלנו בסוף , גם אני רבתי עם ההורים שלי והנסיעה לגמר כוכב נולד בוטלה מבחינתי. חרא חיים, בחיים לא אסלח להם על זה... ה-גמר שלא אהיה בו. הורים ממורמרים \: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: הללויה- ליאונרד כהן, עברית, ביצוע של מיי פיינגולד. התחדשות השבוע: gossip girl- it had to be you הספר ה-12.... תוכנית השבוע: כוכב נולד
סרט השבוע: ממ...שומרת אחותי(?) לא ראיתי אותו עדיין, אני מצפה לראות אותו בעוד שבועיים אז לכן אכתוב
ספר השבוע: gossip girl הספר ה-ראשון. מאכל השבוע: המבורגר+שתייה+גלידה פיצון (כן כן אני עדיין מחובר למקדונלדס
) יציאת השבוע: היום, ביג באר שבע מופע עיר ערוץ הילדים חחח היה חמוד לאללה. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ת"א עזריאלי
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: לא לנסוע לת"א +לימודים.
אדם שעשה לך את השבוע: קטיה
ידידתי החדשה והטובה, הלוואי ונדבר לנצח... אדם שהרס לך את השבוע: ההורים שלי, השם שלהם מצונזר לטובת גולשי הפורום. אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: רוצה- קטיה ומיכל. לא רוצה- השכבה שלי
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: קטיה על שיעורי הבית במתמטיקה: "גמרתי! אני כולי מזיעה, אך על פניי יש חיוך של סיפוק
" תמונת השבוע: ראו:תמונת שלושת הפיינלסטים של גמר כוכב נולד בגוגל. התוכניות לשבוע החדש: להתבגר, למצוא את השקט והשלווה שלי... לסיים ש"ב ולהיות מוכן לביצפר בלב שלם. לחכות לעומס ולהביס אותו. להיות אני. מסקנת/ות השבוע: אני מפגר
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:
חרא עם פיצפוצי שוקולד, סה"כ היה חרא... אבל זה גרם לי לחשוב, ובעיקר להבין שהדרים הקטנים של החיים הם הם החשובים לנו והם שבונים אותנו. שבוע טוב שיהיה לכולם, שנת לימודים ( או לא-לימודים) מהנה ומוצלחת שתהיה, תחיו ותרגישו תעשו לי טובה, כי לי זה כבר קשה

JAP Noa

New member
ווואו תמונה מדהימה../images/Emo99.gif

מאיפה זה? וווווווווווווו..לישון ב-1 בספטמבר זה הדבר הכי כיפיייי בארץ, מניסיון. חבל שהשנה אני לא אוכל לעשות את זה

Robin Sparkles

New member
תודה../images/Emo9.gif וזה מאיטליה

רק התבאסתי מהאיכות כי צילמתי בפלאפון.... חח אני מחכה ל-1 בסמטמבר רק כדי לישון

JAP Noa

New member
"Say I Ammmmmmm Wonderfulllllllllllll"

משהו טוב שקרה לך השבוע: וווווווווווווווואי זה היה השבוע הכי כיפיייי בארץ
אחלה דרך לסגור את הקיץ
היייתי בחופש בראשון שלישי וחמישי, בשני ורביעי הייתי בבסיס. בראשון הייתי בת"א, בשלישי עשינו קייאקים וטיילנו קצת בצפון והיה מצחיק רצח, וברביעי אחרי הבסיס נסעתי לירושלים ליומיים כיף עם הבתדודה האהובה שלי.
משהו רע שקרה לך השבוע: לאאאאאאאאאאאאא היה כזה
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: וונדרפול של גארי גו
זה השיר הכי אופטימי ומדהים שקיים. וטייק אה באו החפור שלי
התחדשות השבוע: ווואי לא קניתי כלום, נהייתי חסכונית
אבל עוד שבוע יומולדת אזזזזז
תוכנית השבוע: לא ראיתי טלווויזיה אפילו לרגע.
סרט השבוע: לא ראיתי, אבל בא לי לראות את הסרט החדש של אשטון קוצ'ר.
ספר השבוע: יחידה נפרדת
הוא מממש מעניין. מזל שהיו לי הרבה נסיעות אחרת לא הייתי קוראת אותו חח אבל הוא מרתק.
מאכל השבוע: אצבעות קראנצ'י שוקולד ממקס ברנר ומרטיני שוקולד
יציאת השבוע: אתמווווווווווווווווווווווול
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופשששששששששששששש
יומולדת?
בסיס, לראות את אהובותייייייי
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: בסססססססססיס.
אדם שעשה לך את השבוע: מייי לוב ווואנז
אדם שהרס לך את השבוע: לאאאאאאאאאאא היה כזה
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: את כולםכולםכולם אני רוצה לפגוש
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: חחחח הייתי עם בתדודה שלי בחנות של גאפ, ורוב הדברים שם היו מזעזעים או הזויים או ממממש יקרים בלי סיבה [צעיף ב-200 שקל..מי מת?] קיצררררר בתדודה שלי מרימה איזה משהו "וווווווווווווווואו זה הדבר הכי מכוער בעולם" ואיזה אישה אחת לבשה את זה חחח כולה עיקמה ת'פרצוף
וגגגגגגגגגם אני ברגע שיכורות [ב-2 בצהריים חחח הרגשתי כאילו יצאתי מגוסיפגירל] "אאאאאאאם ההורים שלך אחים, אז כאילו אמא שלך אחות של אבא שלי..אהההההההה בעצם לא. אמא שלך אחות של אמא שלי. לא כאילו אבא שלך אחות של אמא שלי. מה?"
תמונת השבוע:
התוכניות לשבוע החדש: ראשון אני בחופשששששששששששש
פדיקור מניקור קוסמטיקאית פן וכו'. בשני אני בבסיס, ויש יומולדת לשתי חברות מממממממממממממש טובות שלי כפרוטעליהן
אז לראות אותן, ובערב לאפות להן עוגה ולהביא למחרת לבסיס. בשלישי אני נוסעת לטקס סיום של אהובותייייי
ברביעי וחמישי אני בבסיס כמו גיייייייי למרות שיש לי יומולדת.
מסקנת/ות השבוע: אם תגידוווו הרבה הרבה I Am Wonderful ותשתכרו ב-2 בצהריים החייים שלכם יהיו הרבה יותר יפים
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
הודגש באמצעות מדגישומטיק
סופ"ש מושלם לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

Robin Sparkles

New member
גם אני הייתי בגאפ../images/Emo9.gif

ומצאתי שם כמה דברים נורמלים.... מזל טוב

RayoDeLuz

New member
הייתי עוקבת אחרי זה עד..

העונה ה4... אח"כ כבר התחיל לשעמם.. (וכן למרות שאני בחו"ל, ראיתי איכשהו)

JAP Noa

New member
נורמליים גם במחיר?../images/Emo3.gif

לא יודעת, בארה"ב מצאתי שם מלא בגדים במחירים ממש מצחיקים, וזה בגדים דיי בייסיקס. לא משהו ליפול ממנו. כשפה לוקחים על צעיף ר-ג-י-ל לגמרי 200 שקל זה נראה לי קצת מגוחך. ואני מאלה שקונות בכיף בגדים באברקרומבי בארץ למרות שפה כל טישירט מסכנה עולה 250 שקל. אבל ווואלה זה נראה לי קצת הזוי התמחור. בכל מקרה, מה קנית שם?

Robin Sparkles

New member
היה דבר או שניים במחיר הזוי קצת

אבל רציתי אז פעם בכמה זמן לא נורא

liat012

New member
עניתי../images/Emo13.gif סופ"ש רגוע לכולם

משהו טוב שקרה לך השבוע: לא היה ממש, כלומרזה שבוע כזה לא מיוחד, די עצוב ומרגש כזה בגלל הלימודים
משהו רע שקרה לך השבוע: כלום
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: מממממ בעיה. טוב אז יש כמה, LOVE GAME של ליידי גאגא ופפרצי ו24 hours של אלכס ג'ונסון. אממ גם ביטיפול דירטי ריצ' של ליידי גאגא. ומלא שירים יפים מהצד.
התחדשות השבוע: אין. אבל אנחנו נדאג שיהיהD:
תוכנית השבוע: גם אין, אבל ניראה לי שפתאום כוכבת. למרות שהשבוע היה את ה-פרק של העונה השניה בהוט שלוש שזה פרק 19. אחלה פרק
סרט השבוע: דמדומים
ואמריקן פאי השישי
מצחיק אותי כל פעם מחדש
ספר השבוע: אין. אבל יהיה, כי חוזרים ללמוד.
מאכל השבוע: ממממ. פופקורןD:
יציאת השבוע: לא יצאתי השבוע, איזה יופי
?
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לעבודה שלי, אני מטפלת בחתולים של בת דודה שלי למשך שלושה שבועות
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: לבצפר:-S יאקי.
אדם שעשה לך את השבוע: לא היה
אדם שהרס לך את השבוע: אף אחד
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: את שיררררררר
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: חחחח אין.
תמונת השבוע: בזמן שחיפשתי תמונות של גוסיפ גירל העונה השלישית נתקלתי בתמונה שלפי דעתי מזוויעה.
התוכניות לשבוע החדש: ללמוד ללמוד ללמוד.
מסקנת/ות השבוע: שזה השבוע האחרון שלייייייייי לפני הלימודים>:
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: בינוני

Rinat114

New member
נהנה עניתי P:

משהו טוב שקרה לך השבוע: נסעתי עם חברים לעוד חבר בעיר אחרת והתנחלנו שלושה ימים עם נרגילה ובלאגנים בלילות P: משהו רע שקרה לך השבוע: שום דבר :] שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: רוב הסאונטראק של שתי העונות של GG, בעיקר Season of love התחדשות השבוע: יישמע מוזר... אבל אני כבר הרבה זמן רציתי לנסות לנשק את החבר הכי טוב שלי XD וזה קרה, ואני מאושרת P: תוכנית השבוע: לרדת על בקבוק ערק עם חברים D: עכשיו חזרתי :O דאממ אני שונאת ששש בבוקר. סרט השבוע: נממ... לא ראיתי טלוויזיה השבוע OO אז הלבוי ספר השבוע: כל סדרת אנגוס והחוטיני P: מאכל השבוע: אורז וקציצות של אמא! יציאת השבוע: היום היום היום :] משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ראשון שני אצל חברים להשתכר ולהשתחרר עד המוות. משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: לימודים :[ אדם שעשה לך את השבוע: כל החברים הכי טובים :] אדם שהרס לך את השבוע: איזה אחד שניתקנו קשר מכוונת תחילה... אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: מורים T_T ציטוט/יציאת/מילת השבוע: המורה לנהיגה של ידיד שלי באמצע שיעור:"אתה סוטה OO" ~צחוקים~ תמונת השבוע: אעע אין :( התוכניות לשבוע החדש: לימודים וזה... י"א מסקנת/ות השבוע: שאני צריכה לנשק אותו שוב! P: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: מעוללללללללללללללה D:

RayoDeLuz

New member
שבוע מדהים ../images/Emo23.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי בארה"ב, ובאי לידנו.. משהו רע שקרה לך השבוע: שומדבר :) שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: כל מיני חח התחדשות השבוע: חולצות ומכנסי פיז'מה תוכנית השבוע: מגרש ביתי סרט השבוע: סיפור סינדרלה עם הילארי דאף וצ'אד מייקל מורי
ספר השבוע: אין מאכל השבוע: סנוויץ' מסאבווי (מקום שמוכר סנוויצ'ים) עם כדורי בשר ירקוד ורוטב בצל מתוק
יציאת השבוע: לאי עם חברה ואחותה ולארה"ב.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שיהיה עוד שבוע מדהים :) משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: שומדבר.. אדם שעשה לך את השבוע: חברות מקנדה :) אדם שהרס לך את השבוע: שומדבר.. לא אכפת לי כבר
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין ציטוט/יציאת/מילת השבוע: יש הרבה מהטיול לאי.. אבל זה ישעמם כי רק מי שהיה שם מבין..
תמונת השבוע: יש מלא תמונות מהאי אבל עוד לא העלתי אותם על המחשב...
התוכניות לשבוע החדש: לא יודעת.. מסקנת/ות השבוע: שעדיף להשאיר את הכל בעבר ולהנות מהרגע :) ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: מדהים!

JAP Noa

New member
אאאאא איפה היית בארה"ב?

אני רוצה גם! כבר שנה לא הייתי שם
ואני מסכימה לגגגגגגגגגגגגמרי עם מסקנת השבוע שלך
, זה אחלה דרך לחיים

למעלה