שרשור מקוון

Simply Blonde

New member
../images/Emo237.gif שרשור מקוון ../images/Emo30.gif

אני מקווה שזה בסדר שפתחתי..

Simply Blonde

New member
פוסט חדש על המון לקים חדשים ../images/Emo13.gif

אז קיבלתי חבילה היום מטרנס דיזיין וצילמתי את הלקים שקיבלתי + כמה שקיבלתי שבוע שעבר Purple Rain

Ultra marine

New member
ואי ואי ואי....

מחכה בלי סבלנות בכלל לסווצ'ים של Peachy Keen שממש מזכיר לי את האפרסקי מהקולקציה החדשה של אסי וגם את Flyin' High שנראה לי ירוק מגניב בטירוף. וכמובן - תתחדשי ותהני

Simply Blonde

New member
תודה!

הפליין היי הוא יותר כחול מאשר ירוק.. והם כאלה הורסים שאיןלי מושג מה בא לי לשים קודם! מה את אומרת מה לשים?

Ultra marine

New member
פיצ'י קין... אבל כמובן שאני משוחדת לגמרי...

מה שכן, מעצבן אותי הקטעים האלה שסגול לא מצטלם טוב וגם גוונים מסוימים של כחול. ואני מבינה שגם ה"ירוק" הזה

Simply Blonde

New member
סגולים לגמרי לא מצטלמים טוב וזה מבאס ממש!

אבל לגבי שאר הצבעים אני עדיין צריכה ללמוד איך לצלם כמו שצריך ויהיו לי תמונות יותר טובות[ לגבי הפליין היי הסתכלתי על הסווטש של סקרנג'י ובבקבוק הוא נראה טיפה יותר טורקיזי מאשר בסווטש אבל זה מאוד דומה..(אני מדברת על איך שזה נראה בבקבוק כי עדין לא ניסיתי) אם את באה למפגש של פורום איפור אין לי בעיה להביא אותם איתי להראות לך איך הם נראים על "אמת"

Ultra marine

New member
אני מגיעה למפגש אבל מאוחר יותר...

בסביבות 12 כזה.. וכמובן שאשמח

מ ס ט י ק

New member
ניסיתי להגיב בבלוג אבל זה לא נותן:-\

מדהימים אחד אחד!!! אני אשמח לסווטצ'ים, יש שם כמה שאני שמה עליהם את הכוונת כבר זמן מה...

Simply Blonde

New member
ניסית להגיב בעמוד של הפוסט עצמו?

יש לי עדיין כמה בעיות טכניות שאני מנסה לתקן.. אבל תנסי להגיב דרך כאן תגידי לי אם זה עובד לך או לא.. ואני מתכוונת לעשות כמה סווטשים בשבוע הקרוב

מ ס ט י ק

New member
משם עבד... זה לא נתן לי להגיע לעמוד של

התגובות.... אבל הגבתי לך גם שם
בהצלחה עם הבעיות הטכניות, היתי שמחה לעזור אבל אני לא ממש מבינה בבלוגים.

תולי01

New member
בדיוק פרסמתי ../images/Emo13.gif

אז אולי אפשר לאחד עם ההודעה הקודמת..... בכל אופן - הכנתי לכן מתנה לולנטיינ'ס - כאן.

צונית

New member
ווואו!! ../images/Emo12.gif

תולי, איזה giveaway מדהים! אחד המושקעים שראיתי, אם לא המושקע ביותר. ישר כח

תולי01

New member
יוווווו תודה רבה רבה ../images/Emo24.gif

אחד הדברים הכי כיפיים ששמעתי

למעלה