it had to be you

GossipKid

New member
../images/Emo237.gifit had to be you../images/Emo63.gif

אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
הספר ה-12 והאחרון בסדרה המקורית !!!!!!!!!!! קניתיקניתיקניתי
ובנס
ח כי הוא היה האחרון בבאר שבע שבקשתי לשמור ולהזמין זה חודש
ובת"א הייתי ואין....בב"ש יש יותר ספרים בממרכז כי מתנפלים עליהם
בקיצור, מאושר מאושר מאושר... הכריכה היא הכריכה המקורית ולא הכריכות החדשות שעשו אחרי יציאת הסדרה... כרכה זוהרת כזאת0 האורות זוהרים, עשו את זה נורא יפה... האורות של פנסי הלילה ברחוב.... ושתי דמויות על הכריכה. בספר הזה הכל נחשף, כל המיתוסים נשברים... כולם הופכים להיות שווים... רק מה הספר קצת שונה.
[דן הוא מכור לקפאין וסיגריות. בלייר בולמית. סרינה רצחה מישהו ושכבה עם נייט, אהה ויש משהו עם אבא שלה... יש משהו גם עם המשפחה של בלייר... נייט מכור לסמים (ג'וינט ראשון, מסופר XD) ועוד ועוד... גם על השגעונות של וונסה
בקיצור משהו מגניב. אז תצחקו עליי אתם מוזמנים, שיש לי רק את הספר הראשון וכבר קניתי את ה-12.... אבל היה לי מעט כסף והמון רצון, וזה הספר הכי שווה, את שאר ה-10 אקנה ביומולדת שלי ובחגים וכשתהיה הזדמנות להורים... שאר הספרים הם יותר קלילים, וזה ספר בומבסטי ושווה בטירוף... הייתי חייב. רק מה, הזהות של אחת שיודעת לא נחשפת... יש עוד סדרה, המשך לסדרה המעולה הזה... gossip girl:the carlyes אני חושב שכתבתי נכון. דה קארליס הזה זה סדרה בפני עצמה! ששם נחשפת הזהות שלה בסופו של דבר. ויש גם את the it girl שלא הבנתי מה הקטע בכלל...XD חח אבל הסדרה הזאת מגניבה ללא ספק, הן בספרים והן בסדרה... שאלון
1. האם קניתם \השגתם\ יש לכם את הספרים בסדרה של אחת שיודעת? 2. באיזה שפה? 3. האם תחכו לתרגומים\ גרסאות חדשות\ ספרים עם הכריכות המצולמות של השחקנים? 4. האם אתם נהניתם לקרוא\ חושבים שתהנו בקריאת הספרים? 5. האם תשאירו את הספרים אצלכם? לילדים (XD) לחברים? פשוט לאחרים. 6. יש לכם עוד משהו להוסיף?

GossipKid

New member
פירוט...

Cecily Von Ziegesar the gossipgirl prequel it had to be you the #1 NEW YORK TIMES bestselling Author poppy ages 15 and up Now for the first time; gossip girl reveals what really happened before the #1 New york Times bestselling began. כעת, בפעם הראשונה, אחת שיודעת חושפת מה באמת קרה לפני שרב המכר מספר אחת של ניו יורק טיימס התחיל. חבל שהיא לא חושפת את עצמה... 10.99$ +- דולר קנדה\ארה"ב חח XDD בישראל זה 69 ש"ח בצומת ספרים (שם יש את רוב הספרים בסטימצקי אין....) ישראל הורסת כל ספר טוב >.< במחירים. מספר העמודים: 401 ספר עבה ושולט. מומלץ
הספר בנוי כרגיל מהדמויות, הדיאלוגים, האירועים... כמו כל הפרקים. וגם מהפוסטים באתרה של אחת שיודעת, למשל: Before Blair ruled Constance Billard sreans left for boarding school and nate come between them.... it had to be you gossip girl you know you love me XOXO תרגום: לפני שבלייר שלטה בקונסטנס בילארד, סרינה עזבה לפנימייה, ונייט נכנס ביניהן (סכסך, התערב... נו בתרגום חופשי!) זאת הייתה חייבת להיות את \ אלה היו חייבים להיות אתם\ נו תרגמו את זה לבדXD אתם יודעים שאתם אוהבים אותי, האחת שיודעת... חיבוקים ונשיקות
"תודו בזה, אתם כבר מתאהבים בי... האם הייתה לכם הרגשה מוזרה שצופים בכם, שעוקבים אחריכם? .......... ובכן, אם לא , כנראה שאתם לא חלק מאיתנו. אני חלק מהם, מהקבוצה המיוחדת..........." בלה בלה בלה.... אני לא אפרסם בו את כל הפוסט, תזיזו את הטוסיק וקנו ת'ספרים
אני אוהב את הספרים באנגלית, אוהבבבב.... זה גם עוזר לי לאנגלית ( יו נואו, ביצפר וזה...) ותמיד אפשר לעשות בוק ריפורט על הספרים האלה! זה כזה שולט, ספרים שאני אוהב אהאהאהאה
התרגום בעברית ל-1 לא משהו.... קבלו לינק לפירוט, כריכות, מידע וכו'... שכבר נתתי: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2034&MessageId=132331978 ראו באשכול זה אשכול הספרים של גוסיפ

GossipKid

New member
כריכה....

שכחתי להוסיף תמונה של הכריכה
זהו, מוזמנים לענות................ עבודתי הסתיימה. אה אגב, נכון הכריכה יפה? והינה כמה ספרים יש בדה קארליס( סדרת הספרים הממשיכה, השנייה): 2 לפי מה שראיתי, אמתו את המידע... ו-12 ספרים בסדרה הראשונה והמקורית... ועוד 1 בשם the it girl(רק ג'ני מוכרת שם) בסופו של דבר.....עושים חישוב...... 15 ספרים
סופרת מפוצצת
תהנו

JAP Noa

New member
אבל רוב מה שכתבת קרה בעונה הראשונה../images/Emo12.gif

אלא אם צחקת אומשו.
בכל מקרה, לי יש את הספר הראשון באנגלית, עם התמונה של בלייק ולייטון על הכריכה, קיבלתי אותו במתנה מחנות אמריקאית שאני מזמינה ממנה כל הזמן
, לא ממש קראתי. התחלתי אותו ולא אהבתי. הוא ממש שונה מהסדרה ודיי טיפשי, אני אוהבת את הספרים שלי בסגנון אחר.

GossipKid

New member
מסכים...

כל מה שקרה קרה בעונה הראשונה, העונה הראשונה מבוססת על הספרים... בספר מסבירים למה זה קרה ומה קרה לפני ובלה בלה בלה, מה שבסדרה הראו חלק... מסכים לגמרי, צריך לשבת ולהכריח את עצמך לקרוא את הספר! צריך ממש להבין אותו כדי ששאר הספרים יהיו קלילים לך.(יחסית) בהתחלה הכל באמת נתקע .

JAP Noa

New member
אני פשוט לא מתחברת לסגנון הזה של הספרים.

כשאני רואה סדרת טלוויזיה אני רוצה שהיא תהיה קלילה ולא בא לי לשבת ולחשוב על כל דבר 1000000 פעם, אבל כשאני קוראת ספר בא לי שיהיה בו דברים מעבר, והספרים האלה לא ממש מספקים את זה בעיניי.

GossipKid

New member
תני לי סגנון\ספר...דוגמא

שאליו את כן מתחברת כדי שאבין על מה את מדברת...

Doodlez

New member
ראיתי היום את הספר

והוא ממש עבה, וקראתי איפהשהו שהוא משהו כמו 400+ עמודים.. אני בסביבות הסיום של הספר השני

למעלה