הודעה שהתקבלה מאיציק בן ארי

daliat1

New member
../images/Emo239.gif הודעה שהתקבלה מאיציק בן ארי

"מחר ה26/4 יום שלישי בשעה 2.30 אחר הצהריים,אני מתארח בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" שתשודר בערוץ 10 בתכנית אני מתראיין בנושא מייק בראנט ז"ל במלאות 36 שנה למותו כאשר יום מותו חל בדיוק היום 25/4. אשמח אם תוכלו לצפות בתכנית." שיהיה לכולכם חג שמח. איציק בן ארי

חנן585

New member
צפיתי בתוכנית המקצוענים בזכותכם

בדרך כלל לא צופה בתוכנית והיתה תוכנית מענינת ראיתי את איציק בן ארי אדם נחמד מאוד ויש לו קול יפה ואיציק סיפר על מייק בתוכנית ונדמה לי אם אני לא טועה שיש למייק 8 אלבומים ואיציק אמר שיצאו למייק 6 אלבומים אני לא בטוח בענין ככה אני זוכר וזהו כולכך טוב שכל תוכנית על מייק שאנחנו בכלל לא יודעים כאן בפורום מודעים את זה וזה מצוין תודה יום טוב

סימה42

New member
אכן הופעה מכובדת ויפה..תודה איציק בן ארי!!!!

נהנתי לצפות התוכנית, יצאת גדול!!!!

Alvai

New member
היה כיף לראות לשמוע שר ומספר את איציק...

מעניין שהם לא הראו את מייק לא בתמונה ולא בקליפ...

חנן585

New member
ראיתי עכשיו חצי שעה את הדי וי די קיסורה

ואיזה יופי רואים ושומעים פשוט כיף לצפות איזה איכות מדהימה מעולה לכן ביקשתי הרי ברור שיש הבדל בין לראות את מיייק ביוטיוב ובין לראות ב די וי די יש הבדל גדול מאוד

daliat1

New member
נדבי ../images/Emo229.gif ../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif אני אשמח לצפות

בתוכנית בהקדם

חנן585

New member
אני כותב תקופה ארוכה רוצה לספר לכם איך הכרתי

את מייק אז ככה שמעתי את מייק שהיתי ילד בערך 13 ואהבתי את הקול שלא והתחלתי ולהתענין בזמר והתחלתי לשמוע תקליטים ןלהנות מקולו ושיריו של מייק ואני אוהב לשמוע את מייק וכן אפשר להגיד שאני אוהב את מייק אני לא מעריץ כזה גדול כמו כמה מהמעריצים הותקים כאן שבאמת מעריצים את מייק אולי 30 שנה ויותר ההערצה אמיתית ויש לכם הכל על מייק כל התקליטים כל הדסקים קלטות וידאו כתבות ועוד גם אני רציתי שיהיה לי אבל אין לי לא הצלחתי להשיג ולמרות השנים שעברו אני עדין שומע ורואה את מייק לא כמו העבר מידי פעם נגיד פעם או פעמים בשבוע ומהשירים של מייק אני מרוצה ביותר ואני אוהב לראות את מייק בטלויזיה בחור יפה תואר חתיך נעים לראותו אבל בטלויזיה יש לי בעיה קטנה אם השירים שצולם בהם יש הרבה שירים שהם לא הכוס התה שלי כמו שאומרים פחות לטעמי רציתי בנוסף לראות כמה שירים שאני אוהב מאוד ואין טיעוד לכך אולי חוץ מ12 שירים בטלויזיה טובים באמת יחסית שאר הקליפים פחות לטעמי אבל גם ככה אני אוהב עדין לראות את מייק ונהנה מיופיו וקולו בקיצור אני אוהב וגם מעריץ את מייק אני לא מטורף עליו כמו שאני כותב יום יום אני רק כותב לא כזה מעריץ גדול פשוט אוהב את מייק מאוד ואוהב מאוד לכתוב על מייק אז תבינו אותי אם כתבתי מגילה ארוכה לפעמים אני זקוק לכך כי אני מעריץ שונה במקצת

rosettamike

New member
itzik ben ari ba t elevisia

hi itzik ani raiti et ha video chel tornit chelkha ba televisia al mike brant kol ha kavod le tornit azot, iech li et ha aroutz aze aval ze haval che ani lo raiti ki ani lo yoddaat che ata ba tornit od kol ha kavod bichvilkha ve amounnnnnnnn toda le mike moshe chelanou ata medaber tov meod ailav

למעלה