אופיר ברוכים הבאים לישראל!

ארץ המעלות הטובות ../images/Emo42.gif

תודה תודה וברוכים הנמצאים. חזרתי, סופית, מאירלנד לישראל וזאת פעם ראשונה בחיים שביקשתי מהעבודה שלי, לחזור לישראל. עד כדי כך לא נהנתי באירלנד. אני יודע שדובר פה בפורום כמה פעמים על ההבדלים בין לטייל באירלנד ולחיות, ובאמת יש לא מעט הבדלים, אבל במקרה הזה - זה כבר היה מעל ומעל לכל פרופורציה - מזג האוויר האפרורי וחסר השמש, השקט הקיצוני, האוכל וכל התרבות סביבו (או חוסר תרבות) ובעיקר - הדבל החשוב ביותר - המחסור בחופש (וחופש זה כל כך הרבה דברים בחיים - זה החופש ללכת ב-T-SHIRT וסנדלים, זה החופש לצאת החוצה בכל שעה ומקום ולא להתחשב במזג האוויר, זה החופש לקנות מה שאני רוצה ולא לחשוב פעמיים אם לקנות 2 פלפלים או 3, זה החופש להתקשר ולהיפגש עם חבר באותו היום ולא בהתראה של שבוע או שבועיים, זה החופש להגיד לאנשים דברים בפנים ולא להסתתר תחת שכבות של דיפלומטיה, החופש להביע ולראות אנשים מביעים רגשות, החופש לעשות כל כך הרבה דברים שהחיים מציעים ולא רק ללכת לפאב...בקיצור - חופש זאת מילת המפתח) - זה מה שהחזיר אותי חזרה מאירלנד. אני יודע שזה אישי ויש הרבה אנשים, במיוחד בשנים האחרונות שעוברים לגור באירלנד, אבל זה לא בשבילי. מה שמעניין זה שמי שהבין אותי בעיקר היו...מהגרים, כמו למשל השכנים ההונגרים שלנו. כל עניין החופש, הרגשות, מזג האוויר והמחסור בדברים לעשות - היה לי קשה יותר למצוא הבנה בקרב האירים מאשר בקרב המהגרים. וגיליתי לא מעט אנשים שחושבים כמוני. ועדיין אני חושב - שאירלנד היא ארץ יפיפה ויש מה לראות בתור תיירים. אז זהו - ברוכים הנמצאים !

thesheep

New member
כל מילה זהב.

אני ממש מזדהה, למרות שלא גרתי או עבדתי שם.

jonbaum

New member
ברוך השב

-אני נהנה מכל מה שיש לחיים להציע -אני אוכל מצויין -אני לא הולך לפאבים (אולי הלכתי פעמיים בשבע השנים האחרונות) -וכן, אני גר באירלנד אגב, יהיו כאלה שיגידו שאחד הבעיות הרציניות של החברה הישראלית היא שאנשים מרשים לעצמם יותר מדי חופש (להגיד מה שבא להם מתי שבא להם, למשל)

למעלה