בוקר
אור עולם

../images/Emo24.gifבוקר ../images/Emo42.gif אור עולם../images/Emo79.gif

כולי תקוו,ה שהיום הזה לא יסתיים בעצב....בעוד ארונות
דנייי

frige

New member
בהחלט שיהיה יום טוב

יום קשה הולך לעבור על עם ישראל ובעיקר על משפחות החטופים, יום מורט עצבים. מאחלת למשפחת רגב וגולדווסר להתאחד עם יקירהם ושיגיעו אלינו בחיים. כאב לי מאוד לראות אתמול את נינה קרן, חברה מאוד מאוד טובה של סבא וסבתא שלי ז"ל. שנים לא ראיתי אותה, פתאום לראות אותה אתמול בטלוויזיה, פשוט צבט לי בלב חזק. נינה ודיויד קרן, הוריו של דני הרן מנהריה, היו חברים טובים מאוד של סבי וסבתי ז"ל. הם בילו איתם המון. היו ביחד מאיגוד יוצאי סין, שיחקו המון ברידג' ביחד ועשו המון דברים ביחד. בתור ילדה אני זוכרת את נינה ודיוויד המון בביתם. סבי וסבתי גרו בבית שערים ונינה ודיוויד בטבעון. תמיד הסיפור על בנם סופר בביתנו ותמיד זה כאב יותר ויותר כי ככל שגדלנו כך זה היה יותר קשה לתפיסה. מאחלת שוב שאודי ואלדד יחזרו על הרגליים. שבקרוב יחזירו גם את גלעד שליט. מחיר מאוד כבד אנחנו משלמים היום. יום עצוב, בתקווה שיסתיים בשמחה. שיעבור היום בשלום. יום קשה. שיהיה יום נפלא. שרית

frige

New member
ושיחה שהיתה לי עם אלעד אתמול

שאלתי אותו: "מה הראל בשבילך?" אלעד: "אח שלי" (את הש' הוא אומר מצחיק). אני: "ואיתי" אלעד: "גם אח שלי" אני: "וינון?" אלעד: "גם הוא אח שלי" אני: "ואלי?" אלעד: "אבא שלי" אני: "ואני?" אלעד: "מהממת".
ת

O n y X

New member
תגידו מה זה היה

האירוע באמפי? ולכבוד מה הזיקוקים?

ע ו מ ר 4

New member
יום חמישי

יום כלכך עצוב ....ה
לקוות עד הרגע אחרון כמעט....ולתלות תקווה קטנה במילים שנאמרו"מצפה הפתעה". חשבתי ואולי רציתי לחשוב שהנה ירד לפחות אחד מהם...אפילו רק על אלונקה...פצוע...אנחנו כבר נדע איך לטפל בו כאן בארץ שלנו...רק שיחזור. והתבדינו. תנחומים למשפחות. לעת ערב חשבתי שבכפרים העטופים אותנו מישהו אולי מרים כמה זיקוקים ומיזדהה עם שמחת החיזבאללה. מבט אחד לכיוון מהם הגיעו הקולות...העביר בי צמרמורת. ממש בעיר הסמוכה זיקוקי דינור....הזוי לחלוטין.....חסר רגישות. זה בהחלט היה יום אחר אתמול.

dafgol

New member
לא יודעת מה זה היה אבל

אני לא מבינה איך מישהו בר דעת מסוגל ביום שכזה , בזמן שמדינה שלמה מתאבלת וצופה בתמונות הכואבות והקשות - לשלוח זיקוקים באוויר בלי שום התחשבות ומחשבה.

למעלה