דנייייי מברוק
ענקית

dafgol

New member
../images/Emo24.gif דנייייי מברוק ../images/Emo25.gif ענקית ../images/Emo140.gif

אמרתי לך שיהיה בסדר נכון? קולולולולולולולולולולולולו ועוד לולולולולולולו
אוהבת ושמחה איתך ובשבילך כל כך כל כך

לולי72

New member
גם אני מצטרפת ../images/Emo24.gif../images/Emo50.gif

ידעתי שבסוף יקראו לך שוב, המון המון בהצלחה ושתהיה שנה מעולה וטובה.

תודה רבה !!! יקירות .....

זהו..............!!!! קיבלתי תשובה סופית !!! אני נשארת בבית הספר בכיתה שלייייייייייי !!!!! כיתה זו חנכתי שנה שעברה ואני ממשיכה איתם גם השנה !!!

S r 35

New member
איזה יופי דניאלה ../images/Emo13.gif

חבל שהיית צריכה לעבור את המתח הזה של אי-הוודאות, אבל אני מאוד שמחה בשבילך. ב ה צ ל ח ה

ת ו ד ה שרוש'../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

לצערי הרב ככההההההה הם (משרד החינוך) עושים לי כל שנה !!!!

S r 35

New member
אני יודעת ../images/Emo4.gif תעודת עניות למשרד החינוך

ולנו כמדינה. אני מכירה את הסיפור גם מחברות אחרות שלי... העיקר שהסתדר לך. אני באמת שמחה בשבילך.

S r 35

New member
שלומנו - בסה"כ בסדר. תלוי את מי את שואלת ../images/Emo6.gif

אצל רון הכל סבבה: הוא הבריא לגמרי
וחזר לעצמו לחלוטין
הוא הספיק להשתולל אצל הסבא והסבתא שלו, להחריב להם את הבית, לקרוע לי צמיד יד שאני אוהבת ולהתעקש לא ללכת לישון = הזוגי התפרק לידו על הספה בסלון ואדון פומפדור צופה במיקי וחבריו. עוד חמש דקות ואני משכיבה אותו לישון גלא מעניין אותי אם הוא רוצה או לא. נירי - מקסים
. כשהגעתי לחמי וחמותי לקחת אותם הביתה, הוא הודיע לי שהוא עשה כמיטב יכולתו לקיים את ההבטחה שלו ולשמור על רון, אבל לא תמיד הוא הצליח. הוא כבר ישן
הזוגי - ראי מה שכתבתי למעלה. הוא במצב
חמי וחמותי ממוטטים מסכנים - למרות שהם לא מודים בזה. מחר הם מתייצבים אצלי בשבע בבוקר לשמור על הילדים. מה הייתי עושה בלי זוג האנשים הטובים והמקסימים האלה?
שרק יהיו בריאים
ואני ממוטטת לגמרי - עוד יום אחד של שגרה ואז כולנו יוצאים לחופש. מקווה שנהנה לילה טוב
וכמו תמיד - תודה על ההתעניינות

שרוש' יקירתי.........../images/Emo23.gif

ראשית,
שרונצוק מרגיש טוב !!! שנית, חייבת לומר לך שתמיד כייף לקרוא את ההודעות שלך!!! (ולא משנה מה התוכן.......). בתוכן יש שלווה, נחת ועוד.... ןכן, מוסרת לך חיבוק ענקייייייייייייי
ונשיקות >< לילה טוב

frige

New member
Y, רק עכשיו שמתי ../images/Emo23.gif

אז, מברוק ושתהיה בשעה טובה והמון המון |הצלחה| פרנסה טובה, בריאות והמון אושר.
שרית

תודה שריתוש'...... באמת מברוק!!!

מה שלומך? האם הספקת לישון? מה שלום ילדים? ואני היום עבדתי-------- לארגן כיתה !!! רק לפני חצי שעה הגעתי !!!

למעלה