נחמד

junny

New member
נכון מאוד!

וברוכה הבאה! כייף שחדשים מציפים את הפורום. אולי ככה הוא יתעורר קצת

python 4

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

מקווה שתשארי פה ותביעי דעה על כל דבר! (כל עוד היא לא אנטי-טרישית
זה בסדר).

אהובתו של ג'ק???

אשמח מאד להביע דיעה . לכל הצופים הותיקים:יש שאלה שמעסיקה אותי לגבי פיליס סאמרס, 'אהובתו' של ג'ק. אם איני טועה.. האישה הזו שנהפכה מנחש צפע לדבש עד שנחנקתי מצרבת.. הלא בעבר הייתה אחראית למותה של אחת הדמויות שידעה על בדיקת האבהות שפוברקה.. הצופים אמורים לשכוח את זה?? מחכה לתגובה.

אור2221

New member
היא לא הרגה את סשה...

סשה מתה מהסיגריה הדולקת שנפלה מידה אחרי שהתעלפה, לפיליס לא היה מושג על זה כשהיא עזבה את הדירה.

מעניין למה היא התעלפה?../images/Emo4.gif

נכון שפיליס אחת הדמויות הכי מרתקות בסדרה.. אבל אל לנו לשכוח את המיניפולציות ההרסניות שהיא רקמה שם.. מה שמזכיר לי... נכון שסה התעלפה.. אבל לא זכור לי ממה היא התעלפה..

python 4

New member
היא עשתה כמה דברים מגעילים בעבר..

אבל זו היתה פיליס2 - וזו שחזרה אלינו היא פיליס1 המקורית!
אה רגע - שכחתי ששחר כבר לא יכול לחסום אותי
- אין על פיליס2

../images/Emo214.gif פייתי! התגעגעתי!! ../images/Emo13.gif

ושמת את אחת התמונות של פיליס ששחר הכי אוהב, אז גם אם היה יכול הוא לא היה חוסם אותך...

python 4

New member
אני שמח שחזרת!../images/Emo24.gif

גם אני התגעגעתי! אגב שחר, ואפרופו געגועים - דיברתי איתו (via מסר, אומנם..) לפני כמה ימים, ושמחתי לדעת שהוא עדיין קיים! אבל עדיין עסוק מדי בשבילנו..

גם אני דיברתי איתו לפני שבוע בערך

או קצת יותר, הוא משתחרר עוד מעט ואני מקווה שהוא יכנס לכאן מידי פעם לפזר לנו קצת *אבק כוכבים*...
שחר, מתגעגעים אליך, ושלחתי מסר
. ופייתי, לצערי לא חזרתי למשרה מלאה, המחשב עדיין לא תוקן אבל אני מחפשת לי מקומות כדי להיכנס לכאן. ה"מריבות" שלך עם שחר על פיליס היו כ"כ מצחיקות והם כ"כ חסרות עכשיו. בכלל, אתה צהוב ושחר הייתם שלישיה בלתי רגילה ששיעשעה אותנו בלי הפסקה. גם עכשיו, אתה וצהוב עדיין ה*מסמר* של הפורום.... אויי, אני שופעת דימויים היום... יפעתי נשמה שלי, שלחתי מסר, גם לך עידית מתוקה!!
טוב, זמני בספריה תם, אני מקווה שאני יחזור יותר מאוחר מהמחשב של שכנתי היקרה! ביי...

../images/Emo214.gif

איך שכחתי אותה? נו, נו, ואני עוד מדברת על גברת -
חוצפנית שכמותי...

junny

New member
../images/Emo176.gif ממי את

האמת, אני כבר כאן הרבה יותר בשביל הפורום מאשר בשביל צח"מ..

../images/Emo214.gif../images/Emo207.gifהסוכריה שלכם חזרה../images/Emo13.gif

כמעט...
קודם כל: ברוכה הבאה למצטרפת החדשה
. צהוב- אני מאוד שמחה ששמרת לי על ה-
ושמחה לראות שאתה מתמיד עם ה-
, וגם ג'ני החמודה (למרות שלפעמים היא שוכחת אותו
) אבל אני יסלח כמובן!!
ימוש-התגעגעתי בטירוף, תיכף אני שולחת מסר. אני חייבת לך הסברים, כנ"ל עידיתוש
אז ככה, בקיצור עכשיו אני בספריה כותבת לכם מאחר ובבית המחשב עדיין לא תוקן וכשאני כותבת מהעבודה זה תמיד נורא מלחיץ. אתמול לא ראיתי צח"מ, אבל אני חייבת להגיב על כמה דברים שלפני. בטוח שכבר אמרתם את זה כאן, אי אפשר שלא לשים לב לעובדה שלקחו מאיתנו לפני שנה שק עצמות שנקרא דיאן ג'נקינס והחזירו לנו אותה מלוטשת, יפייפיה וקלאסית להפליא. רק חבל שהדמות זו עדיין דיאן אז קשה להרעיף עליה מחמאות! חוץ מזה, כמו שכבר אמרנו המוות של ראיין היה עצוב, (הוא וקרטר יכולים עכשיו לעבוד במשמרות בתור ה"רוח רפאים" שמדברת עם טרישה). ואני חייבת לומר, ואל תרימו גבה בבקשה, אני מתה שראול יתחבר עם בריטני, קודם כל כי זה יהיה מאוד מעניין ויוסיף לראול קצת חספוס שחסר לו, ודבר שני אולי גם ראול יעשה מבריטני קצת בן אדם (ואני בספק). בהתחלה די נבהלתי מההתנהגות של ראול אבל עכשיו אני חושבת שזה די נחמד שיש שם מישהו קצת מורד. טוב, זהו חברים שלי, ועד להזדמנות הבאה שתהיה לי לשבת על המחשב, ביי...

למעלה