שלומלום,,השבוע יש הצגה חמודה בספרייה

../images/Emo24.gifשלומלום,,השבוע יש הצגה חמודה בספרייה

ביום ג' בשעה 17:00 העלות 15ש"ח לילד הורה--חינם, בנוסף,,התחלתי לקרוא ספר מדהים שנקרא"קשה כל כך להתיידד איתך" שמדבר על ילדים עם לקויות למידה/ADHD ואייך להתייחס אליהם,,למי שזה מדבר,,,,,מומלץ, ו,,,,,,,,,,,אקפוץ מידי פעם לכאן,,
עסוקה עכשיו בעצמי/בנפש ובסדנאות,

frige

New member
אני קניתי

בהמלצת הפסיכולוג של הגן: לטפל ב ADHD, התחלתי לקרוא, בנתיים מעניין. ביום ג' יש לנו פה בתל-עדשים גם שעת סיפור, אז הולכים לכאן.

frige

New member
וגם...

הייתי בסטימצקי והם המליצו לי על 2 ספרים לילדים עצמם. 2 ספרים שמסבירים בצורה יפה לילד מה קורה איתו. הראשון: הצב ההיפראקטיבי השני: לא זוכרת את שמו, אבל היה נשמע לי מעניין יותר, לא היה להם במלאי אז הזמנתי. תקפצי לשם ותשאלי, שווה לדעתי.

../images/Emo24.gifיקירתי,הצב ההיפראקטיבי כבר לפני 3 שנים

רכשתי אותו,כשהיה בן 6,בכדי קצת להמחיש לו מה קורה איתו, נכון להיום מחפשת לו ספר שבו יוכל קצת לדעת באמת מה קורה לו, ולמה,,אני אכנס לפורום של ADHD לשאול,,,, אני "טובעת" בחומר של ADHD ועדיין לא מיציתי,לא חושבת שאתה מספיק ממצא אבל אתה משפר את הכלים בהתמודדות איתו,

שנתיים ++ עד 4 לעניות דעתי,,,

אולי גם שנה תלוי ב"טוסיק" של הילד,,חחחחחח הצגת ילדים שלבטח לא מתאימה לניתאי שלי בן ה 9+ למרות שגם רוצה לבוא,,
בואו בהמוניכם,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

הצגה חמודה ששמה,,רגע,,נזכר,,

משהו על "טולסה טולסה טוסרטה,,על מכשפה עם מטאטא ביער קסום או משהו דומה,,שכחתי,,, נשמע לי חמוד,,זה פעם בחודש ההצגה,

dafgol

New member
כן אני יודעת זה בספרייה, בדר"כ עדן ויובלי

הולכות לשם, שנה שעברה עדן לקחה גם את ברי לשם איתן.. בדיוק דיברתי מקודם עם חברה שהציעה שנעשה משהו בשלישי אחה"צ. הבנים שלה והבנים שלי בני אותו גיל בדיוק, הם שכנים שלנו וחברים שלנו, ואנחנו מחפשות להם תעסוקה מבצעית אחה"צ....בדר"כ בסוף זה או אצלינו או אצלם בסלון
או בפארק השכונתי. אולי נגוון להם קצת בשלישי..... (בתקווה שאגיע בזמן מהעבודה,בעיקרון בשלישי אמא שלי תוציא את ברי מהגן והם יאכלו אצל סבתא שלי ויתפנקו עד שאחזור ואוציא את רזי ואולי נצטרף אליהם, אז בדרך חזרה נעבור דרך הספרייה...נראה כבר...אולי ניפגש? )

לולי72

New member
אז ככה, ההצגה נקראת

"טוסה טוסה מטאטוסה" והיא מתאימה לגילאי 3 עד 6, אני מתכוונת לשעת הסיפור עצמה ולא לסיפור ספציפית. לדעתי ותקנו אותי אם אני טועה, בני השנתיים לא ממש מבינים ואין להם סבלנות לשבת שעה וקצת בהצגה. לירון לוקח הפעם את יובל כי לי יש עיסוקים אחרים, נשמח להיפגש, אלן את תזהי את יובל בטח.

למעלה