תתרמו גם אתם !!!

ZeusMan

New member
../images/Emo24.gif תתרמו גם אתם !!!

לא מדובר בתורמת דם או כסף... אבל כן מדובר בשירשור המלצות שירים שלא היה כאן ממזמן... ההוראות הן : על כל אחד לרשום כמה שירים שהוא רוצה בקטגוריות שונות שאציין מייד... אז בבקשה למען ההתפתחות האישית של כל אחד ואחד מאיתנו, תנו יד... 1. רוטס פאונדיישן רגאיי (לדוגמא : Peter Tosh - Legelize It) 2. ניו רוטס וקונשינס (לדוגמא : Damian Marley - Ghetto Youth) 3. דאנסהול וראגא (לדוגמא : Rupee - Do The Damn Thing ) 4. רגאיי שלא מגיע מג'מייקה (לדוגמא : Seeed - Next...!) 5. שירים שיש להם וייב ג'מאייקני שהם לא של אמנים שרוב המוזיקה שלהם קשורה לז'אנר (לדוגמא : Police - Roxanne) 6. דאב (לדוגמא : Aston Barrett - Pleasing Dub) 7. סקא - (לדוגמא : It's Margaret Cho - Skankin' Pickle) תודה לכל משתפי הפעולה, לא חובה להמליץ בכל קטגוריה...

ממשיך את קו הtune fe tune

נראה לי הכי טוב, כל אחד יתן המלצה אחת ונרביץ מאגר. 1. רוטס פאונדיישן רגאיי: Gregorry Issacs-slave masters 2. ניו רוטס וקונשינס: Richie Spice-youts are so cold 3. דאנסהול וראגא: Capleton-inna her heart 4. רגאיי שלא מגיע מג'מייקה: (נתחכם) התקוה 6-מונטגו ביי 5. שירים שיש להם וייב ג'מאייקני שהם לא של אמנים שרוב המוזיקה שלהם קשורה לז'אנר: Ace Of Base-all that she wants 6. דאב: אני שומע המון לי פרי לאחרונה, בזכות ההגעה שלו לארץ. ממליץ מאוד!

ZeusMan

New member
צדיק אחד בסדום... עוד על לי פרי...

לדי ג'יאים שמביננו... חיפשתם טראק ראשון לסט שלכם שיודיע לקהל שהתחלתם לנגן, ולא מצאתם אחד כזה, אז הינה מצאתם עכשיו... Lee 'Scratch' Perry - Greetings עוד אחד מהטובים ביותר שלו.. Lee 'Scratch' Perry - Upsetting Dub תודה שייד על העזרה...

petertosh

New member
אם בפרי עסקינן

יום חמישי במחוגה יש ערב שכולו פרי,הכנה להגעתו לארץ.

yaarasta

New member
לא רק שכולו יהיה פרי

גם יהיו הרבה פירות..... seeen? חח... אני ההיתי אומר ששיידי לקח לי את הDANCEHALL NICE טיון, אזזז: 1. רוטס פאונדיישן רגאיי: Bob Marley - One Love 2. ניו רוטס וקונשינס: Gyptian - What a policy (season riddim) 3. דאנסהול וראגא: any tune on di JUSTICE riddim dem fe kill! 4. רגאיי שלא מגיע מג'מייקה: Sting-Message inna bottle(SOS to di Moon 5. שירים שיש להם וייב ג'מאייקני שהם לא של אמנים שרוב המוזיקה שלהם קשורה לז'אנר: sean paul.... חח... סתאם: "אצל הדודה והדווווד" של סנדרסון 6.דאב: כל הדיסק של לי פרי:"Essencial Maddness from the Scratch Files" פק"ל קבוע אצלי באוטו כמעט בכל יציאה ממסיבה (שאינה מסיבת רגאיי) מה שנקרא "לא שריטה, בקע!!"..

ZeusMan

New member
Bless Yaarasta Man !!!

תודה על שיתוף הפעולה, נצ'פר אותך באלבום של SEEED... דבר איתי יא אישי מחכה לך האלבום בקוצר רוח...

הופ הופ הופ כשף ממליצה על מוזיקה חח

יאאאאא לא נראה לי המלצתי מתישהו על מוזיקה בפורום.. אבל סבבה- אני פשוט אכתוב את מה שמתנגן אצלי עכשיו :) gyptian-is there a place-jah Crown Prince Sailing Riddim mix - Cocoa Tea-Sanchez_Tony Curtis ghostface killah & elephantman - Girls Callin' cocoa tea & charlie chaplin - Don't Turn It Off Gentelman-Runaway Gentleman - Dem Gone Gentleman - Intoxication Gentleman - Long face Gentleman - Jah Jah never fails Gentleman - Mystic wind Gyptian - Mama Gyptian- serious times Jah Cure - True love Hail king Rastafari Johnny Osbourne - Truth & Rights gentleman & capleton - Live It Up snow - Missing you Snow - Lega Sizzla - Dry Cry שמיעה מהנה סאטלה באטלה (כמוני חח) -כשף!

ZeusMan

New member
חברים וחברות עוד המלצות...

ההמלצה שלי באה הישר מחוף השנהב... Tiken Jah Fakoly שם האמן... Coup De Gueule (היתפרצות) שם האלבום החדש שהבחור הזה הוציא... כתלמיד למורה דרך מוזקלי כמו אלפה בלונדי, TIKEN עושה עבודה טובה להשאיר את הרגאיי של חוף השנהב על המפה... TIKEN שמושפע מאוד מכל מה שהולך מסביבו מדבר בטקסטים שלו על שני נושאים עיקריים, האחד בעיות הגלובליזציה והשני כל מה שקשור לבעיות שעל יבשת אפריקה וחוף השנהב בפרט.. לא שהבנתי מילה אחת ממה שהוא אמר, כי הכל בצרפתית...
מוזיקת רגאיי מאוד חמה, מקצב טוב, שירה יפה, מאוד כדאי לבדוק...

ZeusMan

New member
כמה מעולמות אחרים...

Micatone - Trouble Boy שיר של זמרת מצוינת שבדרך כלל שרה ג'אז לאונגי, מאוד חמים... בשיר הזה משתמשת ב REGGAE FEEL בצורה מאוד יפה... 7Samurai Meet King Dubby - Uptown Rankin חידוש מרענן לשיר קלאסי יפה של Althea and Donna... 7 סמוראי אמן שבא מעולם הניו ג'אז גם הוא, נעזר באמן דאב, קינג דאבי... יוצרים פה יצירה מאוד יפה... משהו מומלץ מהקינג דאבי : King Tubby - Bag A Wire (Avatars Of Dub Remix משהו יותר אפביטי מהדאב הרגיל... Michael Franti And Spearhead - Crazy Crazy Crazy מייקל פרנטי המוכר יותר הבחור שחום העור מפייטלס... נותן פה אחלה וייב מעולם הצלילים הרגאייסטים... Rae Feat. Christian - Hold Us Down (Faze Action Reggae Mix עוד טאצ' מקסים לוייב שלנו... זה בהחלט אחד השירים הכי מדבקים שאי פעם שמעתי.. Fat Freddys Drop - Midnight Marauders כבר הספקתי לדבר אליהם לא מעט... חברה שמגיעים מניו זילנד, ויוצרים מין שילוב מעניין של מוזיקה בעזרת צלילים מעולם הג'אז ופאנק והדאב כמובן... הם נחשבים ללהיט הכי גדול מתוך וייב שלם של אמנים מצויינים שמגיעים מניו זילנד ועושים דאב מדהים... מומלץ לבדוק את גירסת הדאב בהמשך... Fat Freddys Drop - Hope גם מומלץ מאוד... Boozoo Bajou - 9 Below Zero שיר שנימצא באחד מהאלבום של השנה... אלקטרוני, דאבי אפריקאי, אפילו מומלץ לבדוק את האלבום כולו... מוזיקה מאוד מלודית בהפקה מאוד איכותית, אלבום שיצא השנה והשפיע לא מעט על עולם המוזיקה האלקטרוני... לא יזיק אם תבדקו גם את הדברים הבאים : Tosca - Annanas Thievery Corporation - Until The Morning Thievery Corporation - 2001 Spliff Odyssey Bomb The Bass Feat. Benjamin Zephaniah & Sinead O'Connor - Empire Boozoo Bajou - Satta Stryke Presents The Azul Project - Ain' t No Sunshine מקווה שתהנו...

mansosa

New member
יאללה בלאגן

רוטס פאונדיישן - kiddus i - graduation in zion נוי רוטס - sizzla - qeint cool דאנסהול/ראגא - capelton - cooyah cooyah רגאיי לא ג'מייקאני - habakuk - rozczochrany leb שירים שהם לא רגאיי עם וייבז של רגאיי - lenny kravitz - i belong to you דאב - jah warrior- jerusalem סקא - איאם - היי היי(דוגרי אחד השירים)

למעלה