בוקר אור חיכיתי לשלג,;-,

../images/Emo24.gif../images/Emo113.gifבוקר אור חיכיתי לשלג,;-,

מה שלומכן? מה שלום אימך שרית?? מחזיקה אצבעות שהכול יהיה בסדר ושתחלים, רציתי להציע שרשור מסויים ולא נראה לי מתאים עכשיו,,, אהה,,,וכן,,ציפיתי לקצת לובן,,,,,,,,,,,,
אבל רק גשם ו
היו,,,,,,,,,,,,,,, יש לי עוד ראיון עבודה השבוע,,,,, יודעת שבסוף אמצא,,, דפנה,,מאחלת לך המשך שבוע נעים והצלחה,,,,

dafgol

New member
סערה עאלק....

סערה דמיקולו בכוס תה
יקירה
בראיון השבוע
בטוח תמצאי... חייבת לספר שמאז שהתחלתי...כולה 3 ימים....הרבה יותר טוב לי נפשית....ולמרות שזה קשה....לצאת מוקדם, להגיע בזמן בחזרה לאסוף את הבנים מהגנים,(היום אבא שלי הוציא את ברי מהגן והם אכלו ביחד ושיחקו עד שהגעתי ) כבר אין לי זמן כמעט לכלום....אני צריכה עוד להתרגל...אתמול בערב הכנתי קציצות להיום....
, אבל אין ספק שזה הכי טוב,לי לכל המשפחה. תראי שזה יסתדר
דרך אגב חזרו אליך מהעירייה? כי אלי לא חזרו וכנראה גם לא יחזרו....אנחנו נטולות ויטמין P

שירה763

New member
איזה סערה ואיזה נעליים ../images/Emo3.gif

צריך להזמין את דני דוייטש (חזאי ערוץ 2) למגדל העמק שיראה את ה
אצלנו

דפננוש היקרה,בענין ויטמין P ''';-

שכחתי מהם לגמריי אבל -- ההפסד כולו שלהם, רציתי לומר לך שכשקראתי את מה שכתבת אמרתי לעצמי בקול"שזה כל כך נכון ההיבט הנפשי",,,אין מילים ונכון שזה קשה יותר כי את צריכה להתרגל ולשנות כל מיני סדרים בבית ו/או כל דבר אבל--זה שווה כלכלית ונפשית,,,,ואולי יותר, חלק מהעובדה שאני באי שקט זה שאני לא עובדת,,וכשלא עובדים(למרות שעסוקה רוב היום) חושבים על הבעיות,,, הקשיים,,,ואוףף ואוףף,,,, מאד שמחה עבורך,,, תהיה מאושרת ושמחה, אגב: מה בתפריט השבוע? אז מה אם את עובדת..??
,

dafgol

New member
חחח בדיוק עניתי לך למעלה...לפני ששאלת ../images/Emo6.gif

למעלה