רק להיום

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifרק להיום../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

8 בפברואר מה זה חונך? "אנו יודעים שאנו יכולים ללמוד מהחונך שלנו... אך יצירת הקשר אתו היא באחריות שלנו..." עלון מס' 11, "חונכות" מה זה חונך? אתם יודעים: האיש הנחמד שאיתו שתינו קפה אחרי הפגישה הראשונה. הנפש הנדיבה שמשתפת אותנו בהחלמה, בלי לדרוש דבר בתמורה. האיש שהדהים אותך בכושר האבחנה שלו לגבי הפגמים באופי שלך. האיש שמזכיר לך לגמור את הצעד הרביעי, שהקשיב לצעד החמישי שלך, שלא מספר לאיש כמה אתה מוזר. קל מאוד לקבל את הדברים האלו כמשהו מובן מאליו. קל להתרגל לכך שתמיד יהיה מישהו שיקשיב ויציע עזרה. אנו עלולים אפילו להגזים קצת, ולחשוב, "אתקשר לחונך יותר מאוחר. עכשיו אני צריך לנקות את הבית, לעשות קניות, ליצור קשר עם ..." ואנו מסתבכים בצרות, ואחר-כך תוהים איפה הייתה הטעות. החונך שלנו לא יכול לקרוא מחשבות. יצירת קשר איתו היא באחריות שלנו. בכל פעם שאנו זקוקים לעזרה בצעדים, למישהו שיחזיר אותנו למציאות, לסיוע בדרך החשיבה הדפוקה שלנו, או סתם לחבר, אנו צריכים להיות אלה שמבקשים. חונכים הם אנשים חמים, חכמים ונפלאים, המוכנים לתת לנו את ניסיון ההחלמה שלהם. אנו צריכים רק לבקש. רק להיום: אני אסיר תודה על הזמן, האהבה והניסיון שהחונך שלי נתן לי. היום אתקשר לחונך שלי.
אוהבים אותכם.

למעלה