שאלון לשנה החדשה

../images/Emo240.gif שאלון לשנה החדשה ../images/Emo240.gif

כמה זמן אתה בפורום?
כמה זמן אתה מכיר את רוני?
מה אתה מאחל לעצמך לכבוד השנה החדשה?
איפה תהיה בחצות?
מה התוכניות להיום? משהו מיוחד?
איך עברה עליך השנה שחולפת לה?
מטרה אחת לשנה החדשה:
הערות, הארות, כל דבר מתקבל בשמחה.
שנת 2011 טובה ומוצלחת לכולם.

עונה

שאלה ראשונה: מאז שסגרו את האתר של רוני דרך אגב מתי פותחים אותו??? שאלה שנייה: מאז לא יאומן כי פסטיגל בשנים 2003-2004 שאלה שלישית: שתיהנה שנה סבבה או כמו שג׳קי אומר שנה מפגרת שאלה רביעית: או אצל סבתא שלי או בבית שאלה חמישית: אין שום תוכניות שאלה שישית: ברגיל חחחחחח שאלה שביעית: אני מעדיף להביא לרוני מטרה להוציא אלבום שלישי אמןןןןןןןןן

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo65.gif

כמה זמן אתה בפורום?פיייי...נראלי 4-5 שנים. זקנה
כמה זמן אתה מכיר את רוני?מאז שהיא קיימת (בתעשייה אני מתכוונת..
) כלומר מאז 'סופרסטאר'. מה אתה מאחל לעצמך לכבוד השנה החדשה?הצלחה בלימודים ובריאות
איפה תהיה בחצות?עם המשפחה חחחח מה התוכניות להיום? משהו מיוחד?^ איך עברה עליך השנה שחולפת לה?ארוכה
מטרה אחת לשנה החדשה:Shhh, it's a secret!
שנה אזרחית חדשה טובה לכולם!

Safiaa

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo105.gif

כמה זמן אתה בפורום? 5 שנים בערך. כמה זמן אתה מכיר את רוני? מאז שהיא התחילה.
מה אתה מאחל לעצמך לכבוד השנה החדשה? שתעבור מהר. איפה תהיה בחצות? במיטה, ישנה! מה התוכניות להיום? משהו מיוחד? נופ. איך עברה עליך השנה שחולפת לה? עד אוגוסט סתם היה משעמם. מאוגוסט והלאה- תענוג.
מטרה אחת לשנה החדשה: להצליח ולהינות כמה שיותר בשירות.

xamyx

New member
עונה../images/Emo113.gif

כמה זמן אתה בפורום? שנתיים? לא יודעת.. כמה זמן אתה מכיר את רוני? שלוש שנים או משהו כזה מה אתה מאחל לעצמך לכבוד השנה החדשה? שאהיה שמחה איפה תהיה בחצות? בסלון נראה לי מה התוכניות להיום? משהו מיוחד? ללכת למוזאיון לראות את עצי חג המולד
איך עברה עליך השנה שחולפת לה? טוב מאוד
מטרה אחת לשנה החדשה: לחזור לישראל

Gilital8

New member
עונה

כמה זמן אתה בפורום? אני בדיוק שנה בפורום (הצטרפתי מהמשחק,זוכרים?) כמה זמן אתה מכיר את רוני? אני מכיר את רוני מהרגע שהיא פרצה לחיינו מה אתה מאחל לעצמך לכבוד השנה החדשה? אני מאחל לעצמי שאני אסיים את שירותי הצבאי בשלום איפה תהיה בחצות? בחצות כבר חרפתי מה התוכניות להיום? משהו מיוחד? לא משהו מיוחד,סתם עוד יום רגיל איך עברה עליך השנה שחולפת לה? שנת 2010 הייתה 10 מטרה אחת לשנה החדשה: להשתלב בביה"ס למשחק הערות, הארות, כל דבר מתקבל בשמחה. הלוואי שגם שנת 2011 תיהייה 10 בדיוק כמו 2010 שנת 2011 טובה ומוצלחת לכולם.

גברת מנהלת עונה ../images/Emo13.gif

ֿ(ובורחת מללמוד למתכונת בספרות... שוב) כמה זמן אתה בפורום? 4-6 שנים. כמה זמן אתה מכיר את רוני? מאז שהיא פרצה
מה אתה מאחל לעצמך לכבוד השנה החדשה? הרבה הצלחה, ולהגשים את כל החלומות שאני מייחלת להם.
איפה תהיה בחצות? (הייתי) במיטה, צפיתי בטלוויזיה
מה התוכניות להיום? משהו מיוחד? לא איך עברה עליך השנה שחולפת לה? עברה בחלקה טוב ובחלקה פחות טוב. מטרה אחת לשנה החדשה: לקבל תעודת בגרות נהדרת ולהתגייס לתפקיד שאני רוצה בצבא

למעלה