סיכום שבועי

../images/Emo25.gifסיכום שבועי../images/Emo25.gif

רק רציתי להגיד שב-9 ימים הקרובים אני לא אהיה כאן... אני יוצאת למחנה קיץ של הצופים
אז אני משאירה את הפורום בידיכם וכמובן שמיכלי תהיה אחראית פה על העניינים
אני באמת אתגעגע
תעשו חיים! ועכשיו לסיכום האמיתי- [חבל שאין אייקון של "צוותא" איף..]
שיר השבוע של נועם:
שיר השבוע בכלליות:
תמונת השבוע:
הופעת השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
המלצת השבוע:
ושאלת השאלות- מי מגיע להופעות הקרובות *אחמ בארבי אמח* ? סופ"ש מקסים, מלא במוסיקה טובה

הילי תהני :) ../images/Emo24.gif

שיר השבוע של נועם: אני וכל המחשבות. שיר השבוע בכלליות: לילות לבנים-אביב גפן תמונת השבוע: אין לי כוח :) הופעת השבוע: צוותא כמובן
משהו טוב שקרה השבוע: צוותא
משהו רע שקרה השבוע: כל הקטע עם הטביעה..... ואממ קייטנה המלצת השבוע: תבואו לבארבי!! ושאלת השאלות- מי מגיע להופעות הקרובות *אחמ בארבי אמח* ? בטח :):)

עונה

שיר השבוע של נועם: ה-כ-ל
אי אפשר לבחור רק אחד יומיים אחרי צוותא, זה קשה מדי שיר השבוע בכלליות: בשיר החדשד מההופעה במוזה תמונת השבוע:
הופעת השבוע: נווו....., תנחשו...... משהו טוב שקרה השבוע: נועם משהו רע שקרה השבוע: אין המלצת השבוע: תבואו להופעה חשמלית של נועם
ושאלת השאלות- מי מגיע להופעות הקרובות *אחמ בארבי אמח* ? כמעט בטוח שבארבי

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifתהני הילי!!../images/Emo24.gif

שיר השבוע של נועם:כל שיר שהיה בהופעה בערך..נפרט בכל זאת
: "כנראה", "בורח"!, "יופי", "לעוף", "עכשיו את פה", "סתם", "דמעות יבשות", "שמתי לב".. ועוד.. אבל אלו יהיו גם בסרט (חוץ מלעוף ובורח..) אז כל אתמול שמעתי אותם
שיר השבוע בכלליות:"כנראה" תמונת השבוע: שתי צמות בפאן ההרוס [אח שלי המותק צילם, בחדר שלו..
] אגודל לא קשורה וחרא איכות אבל סוג של תמונת השבוע חח
הופעת השבוע: נו באמת.. חח איזו שאלה.. משהו טוב שקרה השבוע: ההופעה וסיום העריכות משהו רע שקרה השבוע: שרבתי עם המורות, זה גם טוב כי שיחררתי את כל הכעסים שלי כלפיהן. לא יכולתי יותר! המלצת השבוע: הסרטים: "ממנטו" , "מישהו לרוץ איתו" (גם על הספר!), ענק הברזל חחח זה היה משעשע, ועל הספר שעוד לא סיימתי: "חף מפשע" של ג'ון גרישם! ושאלת השאלות- מי מגיע להופעות הקרובות *אחמ בארבי אמח* ?ממממ
קשה לי להאמין שאני אבוא אבל המפיקה שלו או משהו כזה שלחה לי מסר שהיא רוצה לארגן לו הופעה בב"ש אז מין הסתם אני אהיה שם
אנשים! בואו להקרנה!!

פלדלמן

New member
הילי תהנייי!!!

שיר השבוע של נועם: לעולם לא תדעי (חרשנו עליו השבוע במשרד!) שיר השבוע בכלליות: הביצוע של אביב גפן ל"נשל הנחש" תמונת השבוע: הופעת השבוע: :'( משהו טוב שקרה השבוע: הקצינה שלי לא הייתה יומיים במשרד והתחפשנתי רצחחחחח
משהו רע שקרה השבוע: לא הייתי ב"צוותא" :'( המלצת השבוע: לא להפסיד הופעות של נועם ולא לבעוט בספסלים מתקפלים מברזל כשאתה עם סנדלים!!!!!!!! ושאלת השאלות- מי מגיע להופעות הקרובות *אחמ בארבי אמח* ? אנייייי!! (וכבר אמרתי את זה, אם אני אצטרך, אפילו ברגל!) |דגש| הילי תהניייייייייי במחנ"ק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ayelet07017

New member
מתפקדת :) [סוף סוף בזמן !! חחח]

הילי, נתגעגע. תהנייי :) ותמסרי דש לשבט און ממני
[וגם אני לא אהיה פה :( אבל... אני אגיע בסופי השבוע! :] טוב ועכשיו לחלק המעניין.. שיר השבוע של נועם: שמתי לב
שיר השבוע בכלליות: אור הירח - אביב גפן תמונת השבוע: דיי נוו המחשב שלי דפוק אין לי תמונות עד שנתקן אותו. הופעת השבוע: צוותא !!!!!!
דהה ! חחחחח
משהו טוב שקרה השבוע: ההופעה שכ"כ חיכיתי לה - צוותא !! היה כ"כ.. כ"כ.. וואו!! והיה לחברה שלי ימולדת וזרקנו עליה ביצים וקמח
חחח משהו רע שקרה השבוע: נשך אותי כלב
וקרע לי את הג'ינס. והכאיב לי. אבל מסכן הכלב הרביצו לו
והוא היה כזה חמוד. גדול ונשכן אבל חמוד חחח המלצת השבוע: לפני שזורקים ביצים על מישהו לעשות בהם סדק אחרת הם לא נשברות על הבנאדם.. וחבל . חחחח ואני מגיעה לבארבי! בלי לחשוב פעמיים זה ברור לי שאני מגיעה
סופ"ש מהנה

אלינה מ

New member
עונה:)

תהני המון הילי
שיר השבוע של נועם: כנראה
שיר השבוע בכלליות: אבא עורך דין- שייגעצ תמונת השבוע: הופעת השבוע: של שייגעצ משהו טוב שקרה השבוע: הרווחתי קצת כסף, ההופעה של שייגעצ משהו רע שקרה השבוע: העבודה, פספסתי את הצוותא (שמחה שכולם נהנו! איך אפשר שלא?!) המלצת השבוע: אממ אין משהו ספציפי ושאלת השאלות- מי מגיע להופעות הקרובות *אחמ בארבי אמח* ? עוד לא הזמנתי כרטיס ואני מאוד רוצה

תהני המון הילי:)

שיר השבוע של נועם: כנראה:) שיר השבוע בכלליות: יום טוב- עברי:) הופעת השבוע: אין. משהו טוב שקרה השבוע: ערב כייפי עם חברה:) משהו רע שקרה השבוע: שפספסתי את ההופעה:( המלצת השבוע: לישון
(בעיקר לאלה שלא ממש מצליחים לישון לאחרונה
) ושאלת השאלות- מי מגיע להופעות הקרובות *אחמ בארבי אמח* ? מקווה שאני! שיהיה סופ"ש נעים לכולנו:)

../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם: שמתי לב. שיר השבוע בכלליות: קח לך אישה-שלום חנוך.
תמונת השבוע: הופעת השבוע: לא הייתי בהופעה השבוע. משהו טוב שקרה השבוע: שום דבר מיוחד.. משהו רע שקרה השבוע: שלא יצא ללכת להופעה של נועם בצוותא..., עצבים מהעבודה קצת חח. ושעמום שלא היה מלא זמן. המלצת השבוע: תהיו עסוקים בחופש... :) ושאלת השאלות- מי מגיע להופעות הקרובות *אחמ בארבי אמח* ? לרזניק:). הייתי באה לבארבי, אבל זו אותה בעייתיות כמו של הצוותא.

שלוםשלום

שיר השבוע של נועם: ואוו קשה לבחור רק אחד אבל אני אגיד דמעות יבשות שפתח את ההופעה כי ההתרגשות עברה לי בכל הגוף וזה היה ביצוע מדהים! היה חשמל, תרתי משמע:) שיר השבוע בכלליות: שנים חסומות-מוניקה סקס תמונת השבוע: אני יעלה מחר תמונות מהנשף. הופעת השבוע: ההופעה של נועם כמובן:) משהו טוב שקרה השבוע: הופעה של נועם, נשף ומסיבת סיום משהו רע שקרה השבוע: מחזור>< המלצת השבוע: תבואו לבארבי!!!!!!!! ושאלת השאלות- מי מגיע להופעות הקרובות *אחמ בארבי אמח* ? ברור:) סופ"ש מקסים, מלא במוסיקה טובה

שלי פאר

New member
אני יודעת לעוף ...

שיר השבוע של נעם : כל השירים שהוא שר בהופעה. שיר השבוע בכללי : כי ככה זה - מירי מסיקה תמונת השבוע : נחרטה במוחי. הופעת השבוע : נעם פנחסוב בצוותא. משהו טוב שקרה השבוע : ההופעה של נעם, העובדה שמאור וענבל היו איתי, המשכורת .. משהו רע שקרה השבוע : משפחה לא בוחרים. המלצת השבוע : איך אומר עברי לידר ?! " לישון .. לישון .. לישון ... " מי לא מגיע להופעה בבארבי !? פאק ... ימכרו שם את הדיסק סוף סוף.

מסכמת למרות שעבר שבוע../images/Emo122.gif

שיר השבוע של נועם: כ ההופעה המדהימה הזאת, במיוחד בורח ואם הייתי
שיר השבוע בכלליות: מורלייייייים
"אז תרימו ידיים, גבוה לשמיים.. שבט כרם מחיאות כפים! בשביל שבט כרם אני אתן הכל, הצבע שלי ירוק וסגול.." תמונת השבוע: אני אעלה מאוחר יותר
הופעת השבוע:ממ שבוע שעבר, של נועם. וזהו! משהו טוב שקרה השבוע: ממ.. צפונבורי. משהו רע שקרה השבוע: צפונבורי...
המלצת השבוע: תקפתו הרבה, זה ה-דבר
ושאלת השאלות- מי מגיע להופעות הקרובות *אחמ בארבי אמח* ? אני באה לבארבי

למעלה