והיום אני בת ,,43,,

../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo65.gifוהיום אני בת ,,43,,

מאחלת לי שנות בריאות והצלחה,,, לראות את הילדים גדלים ונחת עד כמה שניתן,,,
להצליח להגשים את עצמי ולמצוא עבודה שתספק אותי,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, למצוא גבר כלבבי שיאהב אותי ואת הילדים ללא פשרות,,,(יש באזור אבל קצת בעייתי,,אין אהבה בליבי) ושאהיה מאושרת ושמחה תמיד,,,,,,,,,,,,,,,,

frige

New member
סימן טוב ומזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

אילנה, המון המון
ליום הולדתך. מאחלת לך את כל מה שאת מאחלת לעצמך ויותר. שתזכי להמון בריאות ואושר. כל שתבקשי לו יהי. תודה על הטיפים שנתת לי עם הראל, בהחלט אני לא שוללת שום דבר, הכל לאט לאט, נראה מה יאמרו כל הבדיקות.
ועוד 120 שנות אושר ואהבה. באהבה שרית

לולי72

New member
../images/Emo49.gif אילנה

מאחלת לך מה שאת מאחלת לעצמך ויותר, שתהיי בריאה ומאושרת ואהובה ואוהבת עם הילדים, ואולי גם עם חבר לחיים שהלוואי הלוואי שימצא אותך מהר ושאת תמצאי אותו מהר, שיהיה לך רק טוב ורק אושר.

dafgol

New member
יקירתי ../images/Emo49.gif ענקי ../images/Emo140.gif

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם - מגיע לך
מאחלת לך כל מה שתאחלי לעצמך, בריאות אהבה שמחה אושר נחת
שיהיה לך תמיד הכי טוב
על המיילים עם התמונות,עכשיו ראיתי, אתם מהממים
ונראה שעשיתם מויי כיף. שולחת לך שק מלא
ים ו
ות מכל ה

המון המון ../images/Emo49.gif אילנה ../images/Emo65.gif

יום הולדת שמח שיהיה לך. שכל החלומות ואיחולים שלך יתגשמו. בראיות לך ולילדים שלך. למצוא עבודה טובה, חבר אוהב, ילדים שיביאו לך רק נחת ושחיים שלך פה במגדל העמק רק יחייכו אליך.

מזל טוב ../images/Emo48.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif../images/Emo39.gif../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif

מאחלת לך אושר, שמחת חיים, בריאות ונחת מהילדים. מדנייי

../images/Emo9.gifתודה לכולכן על הברכות והיום שלי היה כך:

א. טיילתי עם בני ליאם,,,,,שלחו לי פרחים הביתה,,,,,,,,,,,,,, קבלתי מתנות ,,,הייתי בערב בסדנה המדהימה שכל כך נותנת כוח,,,,, אהההה,,,,,וחברה אפתה לי עוגת מומלדת,,,יאממי,,,,,,,,,,,,,,,, תודה רבה לכולכן,,,,,הינה עברה לה עוד שנה,,,,,
שבוע טוב לכולן,

dafgol

New member
אכן עברה לה שנה

ואת השתבחת בעוד שנה כמו
טוב ומשובח. מרגישים את השינוי אצלך,נראה לי שטוב לך קצת יותר ...אני צודקת? בתמונות את נראית ממש קורנת
המשך שבוע נפלא

וכן אני משתבחת כמו יין טוב ומשובח,,,../images/Emo140.gif

ובאמת קלעת בול,,,רק בחודש האחרון התחלתי להרגיש טוב יותר,,,,להתרגל יותר,,,, אני מקבלת המון עזרה לניתאי דבר שעוזר לי מאד נפשית וגם אני נמצאת בטיפול, התחלתי לטייל קצת בעזרת חבר טוב שלי ולראות קצת "עולם" את הצפון כלומר,,לנשום קצת אוויר ולא להיות רק אימא של,,,,,,, וכנראה שזה עושה לי טוב,,, אחד הדברים שהפסיכולוג אמר לנו בפגישה האחרונה זה שנורא חשוב לעשות דברים למען עצמך ,ולמען הזוגיות (סופ"ש וכאלה),,, במיוחד אם את אימא לילד עם ADHD וזה נורא מתיששש,,, אגב,,שלחתי לך מסר,,קיבלת אותו?? שבוע נפלא דפנה

dafgol

New member
עניתי בטח עניתי ../images/Emo23.gif

זה לא יתאים לרזי.....את צודקת
אילנו'ש תענוג לקרוא וממש לראות שכבר יותר טוב לך

מקווה שרק עכשיו ראיתי את ההודעה אז

מזל טוב עד 120 שנה הרבה בריאות עושר ואושר שכל משאיפותיך ומשאלותיך יתגשמו לטובה דבר נוסף 8/3 היה לי יום הולדת אני בן 26 (סתם לידע כללי )

../images/Emo140.gif26,,,אחח איזה גיל זה,,גם לך מזל טוב,

אפשר לחגוג יחד לא,,????
רק שאני יוסי בת 43 ונראת "כמעט" 26,,,בצחוק,,, ראיתה את השגיאות שיש לי בתפוז?? אוףף,,,ממש מעצבן,, גם לצ'ט קשה להכנס,,משהו לא תקין תודה אילנה

למעלה