בריטני

MaMi liraz

New member
../images/Emo26.gifבריטני../images/Emo36.gif

אז ככה אני לירז בת 13 מתל אביב אני חולהההההההההההההההההההה על בריטני המאמי וזהו...... גם אני מצטרפת לפורום הזה :) אגב ביקשת מתפוז לבנות פורום על בריטני והם בחרו אותך..... ואההההההההההההההההההה :(

MaMi liraz

New member
בריטני המקורית...

אנחנו לא
אותך אלא את ה
הלא היא בריטני ספיירס אל תשווי את עצמך אליה כי את לא תוכלי להיות
כמו בריטני את בסך הכל
קטנה שכול היום משמיעה קולות של
את נראת כמו
ומתנהגת כמו
אז אולי תשתקי כמו
אז רק תסתמי או שתקבלי
ב-
וזה הכל שלא
אותי!!!!!!!!! יא
נכון הודעה מושקעת??? עוד לא סימתיי רדי למטה עוד עוד עוד עוד אני בטוחה שכבר עצבנתי אותך :) תרדי עוד ועוד............ דיי, מספיק, הגעת עכשיו אני רוצה להגיד שכל מה שכתבתי היה בצחוק סורי אם נעלבת ו... אל תשווי את עצמך לבריטני הפצצה אוקי??????? שלך

סליחה?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?

אני בריתני הפצצה והמקורית ויש לי מלאאא מעריצים ואני לו צריחה אותך בכלל!!!!!!!!!!!! ואים תקללי אותי עוד אני יגיש נגדך טביעה על הוצאת ריבה!!!!!!!!! אז תיזארי ממני
!!!!!!!!!! אני מושלמת

MaMi liraz

New member
מותק

מותק... אם את כזאת אמיתיית אז למה את יודעת לדבר עיברית?? יש לך מתרגם לידך?? כן? אז אני ממליצה לך להחליף אותו כי הוא כותב בשגיאות כתיב (מצורף תמונה עם סימונים) וחוץ מזה! ממתי את לא יודעת לכתוב את השם שלך?? ממתי את נשואה?? ועוד לגסטין?? סתכלי לקובץ המצורף מאמי ותרגיעי

מה זה עיברית?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?

מה זה מטרגם?!?!!?!?!?!?!? מה זה סינית מה זה אדוני חושב שהוא בשוק אדוני חושב שזה מסחרה אדוני תמבל!!!!!!!!!!!!!

ynavon

New member
המצב שלך קשה

רק רציתי להגיד שאני לא מבין מה את רוצה כאילו מה את ילדה קטנה את חושבת שזה מצחיק סתם את עושה לעצמך בושות מקוה שתילכי לטפול ושהמצב רק ישתפר מכול הלב ירון

Britney Rulez

New member
חחח..גדול ../images/Emo24.gif

חחחח...איזה הודעה מושקעת סחתיין עליך
אני לא אומרת שאני מסכימה עם תוכן ההודעה..אבל מקורי בהחלט..חחח
מירי

למעלה