הודעה 4 ברצף שאני פותחת פה ועדיין מחכה

1Shir

New member
../images/Emo26.gif הודעה 4 ברצף שאני פותחת פה ועדיין מחכה

לתגובות אבל אני סומכת עליכם שמוטב מאוחר
"משתנה פיין-בלאף" יא-אללה איזה פרק חזק ! פרק די שונה בנוף של אקס פיילס, יותר לכיוון "24" האהובה שלי, אין שום דבר על-טבעי/חוצני/לא מוסבר, סתם קונספירציות וסוכנים כפולים, משולשים ומרובעים
מישהו סגור על מה הלך בסוף? למה אוגוסט ברמר מת? התאבדות או יד הממשל? הכסף בבנק היה מרוסס באמת, לא? סקאלי התותחית (שוב) הצילה את העולם
(רק בזכות העובדה שהיא הצילה קודם את מאלדר.. כלומר טיפלה בו
) הנחש הזה (שחקן מוכר, לא?) - I anticipated that... (עלק ציפיתי/חזיתי את זה...) נתקע לי במוח המשפט המחשיד הזה... (התיקים על הטרוריסטים שהוא "הכין מראש") * היום התחשק לי להגיד את זה לאבא שלי בסיטואציה שהזמנתי תה כי הוא שכח להביא לי מעיל... בסוף גם הגיע לבוש במעיל וגם הפגישה הועברה לחומוסיה אחרת שאין בה תה
העיקר שאכלתי חומוס יומיים ברצף

orityemini

New member
וואו לא ראיתי את הפרק הרבה זמן

כשהוא שודר פיספסתי אותו כי הוא שודר במהלך השבעה של סבא שלי.) השלמתי אותו יחסית מאוחר . אני דווקא התעצבנתי שמאלדר לא סומך על סקאלי.למרות שאחר כך היא באמת הצילה אותו. מה שנחמד בסופים של הסדרה שהצופה יכול לבחור את הסוף שלו. אנינחשבתי שהוא מת על ידי הממשלה.

1Shir

New member
צודקת בענק לגבי הסופים הלא-ברורים, גם זה לטוב

ולרע, מה שבטוח לדעתי זה אחד מסימני ההיכר של ההסדרה. את לא צודקת שהוא לא סמך עליה. אם כבר מישהו לא סמך עליה, זה סקינר שקיבל את ההחלטה וכפה אותה על מאלדר. אני גם לא בטוחה שזה עניין של לסמוך, זה עניין של ביטחון. הרי בגלל שסקאלי ידעה מאלדר נחשף (רק שמי שחשף אותו היה בעצמו כפול). מה שבטוח זה שזה שיבש את התוכניות של מי שפיקד על המבצע, ובטח היה גם זה שהתעקש על מידור, המושחת ההוא, שבטח התוכנית המקורית שלו היתה ש... כולם ימותו פחות או יותר. הוא היה שמח להקריב את כל הסוכנים הכפולים שלו. זה תואם את הדרך שב את הבנת את הסוף. כנראה שאת צודקת.

למעלה