התפקדות ספטמבר

Robin Sparkles

New member
../images/Emo26.gifהתפקדות ספטמבר../images/Emo36.gif

כללי-
שם-
זכר\נקבה-
גיל-
תאריך לידה-
כיתה-
מיקום גיאוגרפי-
מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-
החודש הקודם-
דבר טוב שקרה-
דבר רע שקרה-
סרט החודש-
סדרת החודש-
אלבום החודש-
שיר החודש-
זמר\ת החודש-
להקת החודש-
ספר החודש-
מאכל החודש-
אירוע מיוחד שהייתם בו-
החודש הנוכחי-
משהו טוב שהולך לקרות-
משהו רע שהולך לקרות-
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-
ספר שאתם מתכוונים לקרוא-
מה עדיף אוגוסט או ספטמבר-
איפה תהיו בחגים?
מה עדיף-ראש השנה/יום כיפור?
רואים את העונה החדשה בדרכים לא חוקיות או מחכים?
תכנונים לחודש הקרוב- חודש מקסים לכווולם

Robin Sparkles

New member
החודש שלפני הגיוס../images/Emo4.gif

כללי-
שם-כרמית
זכר\נקבה-נקבה
גיל-18
תאריך לידה-7.6
כיתה-כבר אין כיתה
מיקום גיאוגרפי-מרכז
מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-פייסבוק במסרים
החודש הקודם-
דבר טוב שקרה-היה כיף
דבר רע שקרה-אלרגיה שעדיין לא עברה!
סרט החודש-
סדרת החודש-העשב של השכן
אלבום החודש-של איימי מקדונלד
שיר החודש-Amy MacDonald - Mr. Rock N Roll Amy MacDonald-L.A Amy MacDonald-Poison Prince U2-Beautiful Day U2-Vertigo
זמר\ת החודש-איימי מקדונלד
להקת החודש-בל אנד סבסטיאן ויו2
ספר החודש-יומני הנסיכה 10
מאכל החודש-פונדו במקס ברנר
אירוע מיוחד שהייתם בו-
החודש הנוכחי-
משהו טוב שהולך לקרות-חודש אחרון בחיים שלי שאני לא עושה בו כלום
משהו רע שהולך לקרות-לקנות דברים לצבא וכאלה
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-איימי מקדונלד ויו2
ספר שאתם מתכוונים לקרוא-יומני הנסיכה 10 ולסיים אותו ב-46 הימים הקרובים,למרות שאין מצב שזה יקרה
מה עדיף אוגוסט או ספטמבר-ספטמבר. "אני חייבת חופש" (חחח מה שאני אומרת כשאני לא עושה כלום ובא לי חגים
)
איפה תהיו בחגים?סבא וסבתא
מה עדיף-ראש השנה/יום כיפור?ראש השנה
רואים את העונה החדשה בדרכים לא חוקיות או מחכים?בדרכים לא חוקיות
תכנונים לחודש הקרוב-להינות כמה שאפשר כי הוא יסתיים מהר. XOXO

GossipKid

New member
מגניב. התפקדות ראשונה שלי...(?)../images/Emo192.gif

כללי- שם- יבגני.ק זכר\נקבה- זכר, רגע, שניה, אני זכר? לא? טוב נו...רגע. תני לי להחליט. גיל- 15
תאריך לידה- 05.07.1994
כיתה- י'8(כמו בשמיניה
) מיקום גיאוגרפי- ישראל, באר שבע, הגמל מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- [email protected] זה MSN ומייל!@! החודש הקודם- דבר טוב שקרה- החופש נגמר. דבר רע שקרה- החופש נגמר! נוו! סרט החודש- הארי פוטר 6 או שומרת אחותי סדרת החודש- גוסיפ שלנו אחת ויחידה, גוסיפ שלנו שולטת בחכמה
אלבום החודש- החדש של גרין דיי. שיר החודש- גוד גירלז בו באד של לייטוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן אהאהאהאה זמר\ת החודש- ליטוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן היא לא זמרת אבל נו שיהיה... מייי!!!מיי פיינגולד להקת החודש- גרין דיי ספר החודש- gossip girl 1 מאכל החודש- ממ...פיצה בסבארו אירוע מיוחד שהייתם בו- מופע עיר ערוץ הילדים בב"שXD החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- התחלנו ללמוד, גם מגמות... משהו רע שהולך לקרות- התחלנו ללמוד! נו! אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- גוד גירלס דו באד שלייטון שרה תמיד נחרש ע"י. ספר שאתם מתכוונים לקרוא- it had to be you the gossip girl prequal עוד לא קראתי אותו... אוף גם לא יהיה לי זמן! מה עדיף אוגוסט או ספטמבר- יולי
איפה תהיו בחגים? בבית, במחשב, מול הטלוויזיה, במיטה... אמממ נסיעה לעיר החלומות ובחזרה. מה עדיף-ראש השנה/יום כיפור? יום כיפור זאת פשוט חוויה( עזבו את הצום...) כל ההליכה הזאת, (בישראל כן?) כשאין מכוניות בכבישים זה פשוט נהדר! אולי השנה פשוט אוותר על זה... רואים את העונה החדשה בדרכים לא חוקיות או מחכים? לא חוקיות? חמודה, זה פאסה להגיד לא חוקיות... היום אומרים ש"רואים את העונה בעזרת תל"ג בערבון מוגבל עם תרגום מוגבל
" תכנונים לחודש הקרוב- למצוא את עצמי ולהירגע, פשוט להיות אמיתי. ללמוד הכי טוב שאפשר ולמצוא את השלווה שלי.
חודש מקסים לכולם גם ממני

RayoDeLuz

New member
../images/Emo13.gif

כללי- שם- קרן זכר\נקבה- נ' גיל- 19 תאריך לידה- 27.4 כיתה- אין מיקום גיאוגרפי- קנדה מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- מסרים החודש הקודם- דבר טוב שקרה- היה לי ימים מדהימים דבר רע שקרה- סתם נמאס לי מכמה אנשים סרט החודש- האמת המכוערת סדרת החודש- SYTYCD אלבום החודש- החדש של אשלי טיסדל שיר החודש- עוף גוזל זמר\ת החודש- אשלי טיסדל להקת החודש-'N Sync ספר החודש-שומרת אחותי מאכל החודש- כל מיני אירוע מיוחד שהייתם בו- אין החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- לא יודעת משהו רע שהולך לקרות- לא יודעת אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- לא יודעת ספר שאתם מתכוונים לקרוא- לא יודעצ מה עדיף אוגוסט או ספטמבר- אוגוסט איפה תהיו בחגים? בבית
מה עדיף-ראש השנה/יום כיפור? ראש השנה רואים את העונה החדשה בדרכים לא חוקיות או מחכים? רואה בדרך הכי חוקית שיש... בטלוויזיה...
תכנונים לחודש הקרוב- אין

JAP Noa

New member
../images/Emo76.gifWake Me Up When September Ends..../images/Emo76.gif

כללי-
שם- נעה
זכר\נקבה- נקבה.
גיל- מחרתיים 19. ווואי איך שהזמן טס כשנהנים.
תאריך לידה- 3.9, כולםםםםםם להגיד לי מזלטוב ביום חמישי
כיתה- פפפפפפפפפפ, מה זה?
מיקום גיאוגרפי- העיר הכי יפה בארץ.
מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- מי שרוצה שייבקש, אני לא מפרסמת פה סתם.
החודש הקודם-
דבר טוב שקרה- חופשששששששששששש מטורף. באמת שעשיתי המון כיף.
דבר רע שקרה- לא נראה לי שהיה.
סרט החודש- האמת העירומה.
סדרת החודש- מועדון לילה נראהלי.
אלבום החודש- פלייליסט רנדומלי של גלגל"צ ושחורה ומלא שירים ישנים.
שיר החודש- ככלות הקול והתמונה
אני לא אוהבת כוכב נולד בכלללללל, ליתר דיוק אני מתעבת את זה, אבל אני מתה על השיר והיא כזאתת שפיצית. אהבתי.
זמר\ת החודש- לא היה מישהו ספציפי.
להקת החודש- ^^.
ספר החודש- וווווווווווווואי קראתי ספר שנקרא במעלה הגבעה שהוא ממש מדהים, אני מתה על סרטים וסדרות על הפוליטיקה האמריקאית. שם הכל נראה ונשמע כלכך טוב בשונה מפה. ואת יחידה נפרדת. ועכשיו אני מתחילה איזה ספר הזוי, ואחריו את החדש של זאת שכתבה את שומרת אחותי.
מאכל החודש- דיפינג דוטססססססססססס
זה גלידה בכדורים קטנטנים. ג-א-ו-נ-י. בארה"ב לא הפסקנו לטחון את זה, ואיזה כיף שזה בא לארץ
אירוע מיוחד שהייתם בו- וואי היו מלא. קשה לבחור אחד.
החודש הנוכחי-
משהו טוב שהולך לקרות- יומולדת [בתקווווווווה רבה], קבלת דרגה [בתקוווווווווווווה רבה], לראות מלאמלאמלא את כל האנשים שאני אוהבת, חברה הכי טובה שלי ברגילה של שבוע אז שנצא מלללללא ושיהיה לנו כיף.
משהו רע שהולך לקרות- אנחנו הולכות לטחון, נגמרה התקופה שבה בקושי היו דברים לעשות. הטחינה איז בק, ביג טיים.
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- לא נראהלי שיש משהו ספציפי. מה שיבוא יהיה טוב.
ספר שאתם מתכוונים לקרוא- כתבתי למעלה^^.
מה עדיף אוגוסט או ספטמבר- ספטמברררררררררררררררר
איפה תהיו בחגים? אצל סבאסבתא החמודים שלי!
ולאאאאאאאאאאאא אסגור אפילו עשירית חג!!!!
מה עדיף-ראש השנה/יום כיפור? נראה לי שראש השנה, יום כיפור משעמם רצח. למרות שהשנה נראהלי יהיה כיפור אדיר.
רואים את העונה החדשה בדרכים לא חוקיות או מחכים? ברור שלא חוקי. מי יחכה שבהוט ייזכרו להביא אותה שכבר נהיה באמצע עונה 4?
תכנונים לחודש הקרוב- הסופ"ש חגיגות יומולדת, יד ושם עם הבסיס, מלללללללא עומס בבסיס, כלמיני חגים, והופ ייגמר ספטמבר. בתקווה שמתישהו במהלכו אני אקבל רב"ט *עינייים נוצצות ומקוות מאוד מאוד*, ואם לא אז באוקטובר שזה עוד שנייה וחצי וזה גם טוב
הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
שיר מדהים../images/Emo99.gif

ומועדון ליןלה זה מצוין חחח... לאלאלא שאוקטובר לא יגיע!!!! לא בא לי צבא...

jasika siton

New member
דיפינג דוטס P:

יאאא אכלתי את זה שהייתי בארצות הבריתתתתת והתמכרתי לזה שם ! איפה יש את זה בארץ ?

jasika siton

New member
:)

כללי- שם- ג'סיקה זכר\נקבה- נקבה גיל- 17 תאריך לידה- 24.9 כיתה- י'א מיקום גיאוגרפי- חור במרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- פייסבוק - shahar jessica siton החודש הקודם- דבר טוב שקרה- אממ, זה היה בתחילת החופש - הכרתי את אהובי ובחודש הזה דיברנו אחריי שהוא חזור לארצת הברית |: דבר רע שקרה- החופש נגמר סרט החודש- אמ, אני לא זוכרת את השם סדרת החודש- מכושפות אלבום החודש- אין שיר החודש- חופשייה - מיי פיינגולד, מעשה בזונה - היהודים ועוד מלא שירים של היהודים זמר\ת החודש- אורית שחף ומיי להקת החודש- היהודים ספר החודש- מאכל החודש- סוושי P: אירוע מיוחד שהייתם בו- non stop misic החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- רישיון משהו רע שהולך לקרות- מבחניים |: אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- אין לי מושג ספר שאתם מתכוונים לקרוא- אין מה עדיף אוגוסט או ספטמבר- ספטמבר .. יומולדת :) איפה תהיו בחגים? דודים דודות.. אבל בחנוכה בע"ה ארצות הברית מה עדיף-ראש השנה/יום כיפור? ראש השנה רואים את העונה החדשה בדרכים לא חוקיות או מחכים? לא חוקיות - אינטרנט ! תכנונים לחודש הקרוב- למצוא עבודה ורישיון :) חודש מושלם לכוללללללם

liat012

New member
מתפקדתD:

כללי- שם- ליאת זכר\נקבה- נקבה :) גיל-15 ושלושה חודשים עוד 19 יום! תאריך לידה- 6\21 כיתה-באתי לכתוב ט'..חח כיתה י'. מיקום גיאוגרפי- מרכז:) מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- חפשו תמצאוD: החודש הקודם- דבר טוב שקרה- נון סטופ מיוזיק! דבר רע שקרה-היה משעמם. סרט החודש- UP. אחלה סרט. סדרת החודש-אמממממממ שנות השיבעים ניראה לי. חרשתי עליו הכי.
אלבום החודש-אין. שיר החודש- 24 hours- אלכס משהו [לא זוכרת..] זמר\ת החודש- ליידי גאגא!!! להקת החודש-סימפל פלאןןD: ספר החודש-חחחחחחח מאכל החודש- אין. אירוע מיוחד שהייתם בו- הנון סטופ מיוזיקקקD: היה אחד הטובים. החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- קרה, הייתי במדונה
משהו רע שהולך לקרות- לחץ, לימודים. אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- מדונה, כל השירים. ספר שאתם מתכוונים לקרוא- אמממ הספר השלישי בסדרת הדימדומים. באנגלית. מה עדיף אוגוסט או ספטמבר-חלק מזה וחלק מזה. איפה תהיו בחגים? לא ברור :) מי יכול לחשוב על החגים!? עוד לא התחלנו את השנה! מה עדיף-ראש השנה/יום כיפור?מממממ ראש השנה. אני אוהבת ארוחה משפחתית. רואים את העונה החדשה בדרכים לא חוקיות או מחכים?גם וגם. תכנונים לחודש הקרוב- ללמוד מלא למת' ללשון ואנגלית בכלל. שיהיה חודש מקסים

מתפקדת../images/Emo195.gif

אני די חדשה כאן אז הייי
Robin Sparkles - תודה! חודש מקסים גם לך

למעלה