עשרת הגדולים של U2!

Tabasco

New member
../images/Emo26.gifעשרת הגדולים של U2!../images/Emo36.gif

לפני זמן מה היתה באמ.טי.וי תוכנית שנקראת Ten at ten, למי שלא מכיר זאת תוכנית שמדרגת לפי קטגוריות את עשרת הגדולים, והנושא היה יו2. אני ביקיות שלי (
) כתבתי לעצמי את עשרת הגדולים ותליתי את הדף הקטן בחדר. הנה הדירוג: (מקומות 9+10 לא בדוק כי פיספסתי אותם והסתמכתי על אחי הקטן שראה גם פעם את התוכנית וטען שזה מה שהיה במקומות האלה) 10.
Discothèque 9.
sunday, bloody sunday 8.
staring at the sun 7.
one 6.
Even better than the real thing 5.
Elevation 4.
beautiful day 3.
The fly 2.
hold me, thrill me, kiss me, kill me 1.
mysterious ways (נכון זה מוזר שOne במקום השביעי כשבסוף שבוע "השירים הטובים ביותר של כל הזמנים באמ.טי.וי" one לקח מקום ראשון? או וול...) בכל אופן, אני בטוחה שעכשיו חלקכם יושבים מזועזעים וחושבים לעצמכם- מי האידיוט שדרג את השירים ככה? אם גם אתם מרגישים ככה, קחו לכם מסך ומקלדת ודרגו את השירים איך שאתם חושבים שהם צריכים להיות. הכוח הוא בידיכם! (או כמו שאיש עכביש אחד אמר היום באיזה סרט לא מוכר שראיתי- "עם כוח גדול באה אחריות גדולה"
איזה אחלה סרט!). אני רוצה לראות המון תגובות אז יאללה לעבודה ושיהיה לכם לילה טוב!

MOFO

New member
הדרוג שלי...

1. One (אלה מה...) 2. Stay 4. WOWY 5. Where The Streets Have No Name 6. Pride 7. Staring At The Sun 8. Angel Of Harlem 9. Ultraviolet 10. Until The End Of The World

Tabasco

New member
אני מאוכזבת!!!! ../images/Emo108.gif

אני בטוחה שאלעד הוא לא היחיד שראה את ההודעה הזאת, קדימה חבר´ה, אנחנו רוצים דירוגים!

kuziel

New member
אני אגיד לך למה...

זה בלתי אפשרי לבחור עשרה שירים אהובים של יו-2 לפחות בשבילי ואני בטוח שלא רק בשבילי יש להם מלא שירים טובים ואם כבר לבחור עשרה אז עוד לדרג אותם!! וזה משתנה על פי המצב רוח כך שאני לא מסוגל אין לי גם שיר אהוב אני אוהב את כולם אז אל תתאכזבי תהיי גאה ושמחה שככה זה המצב אני יודע שאני גאה ושמח ביי

Shmulikrazyy

New member
Count me in

רק דבר אחד לפני - הדירוג של אמ טי וי הוא לא דירוג לפי איכות. עשרת הגדולים לא מדורגים כך, הערוץ נותן עשרה גדולים ללא חשיבות לסדר השמעתם. את הרי לא באמת חושבת שהשיר מהפס קול של באטמן הוא השני בטיבו... 1. With or without you 2. I still haven´t found what i´m looking for 3. one 4. pride 5. staring at the sun 6. the sweetest thing 7. When love comes to town 8. stuck in a moment you can´t get out of 9. Elavetion 10. Hold me thrill me kiss me kill me סוף סוף פורום ראוי. It´s about time

Bonos Sister

New member
Okay, I´ll try

Here we go: 1. With Or Without You 2. Stuck In A Moment 3. One 4. Pride 5. Sunday Bloody Sunday 6. Hold Me Thrill Me Kiss Me 7. staring at the sun 8. still haven´t found what i´m looking for 9. Mysterious Ways 10. In A Little While That´s it Folks​

SunSpirit

New member
טוב, אז רק שתדעו ש...

לי אישית קשה לדרג את ....השירים שלהם פשוט נתפסים בי כל הזמן וכל יום יש לי פשוט שיר אחר שאני אוהבת אבל אם כבר מדברים על דירוגים אני פשוט חושבת שהשיר helter scalter מהאלבום rattle and hum הוא פשוט מצויין!!! זה אלבום משובח, וכך גם אחטונג בייבי (זה נשמע כמו שם של מחלה, אבל אני עדיין אוהבת אותם) אוהבת, המון! אביגיל

kuziel

New member
דרך אגב...

helter skelter הוא שיר של הביטלס במקור אח"כ צ´ארלס מנסון עשה איזה שימוש בשיר לא זוכר מה זה היה בדיוק ואח"כ יו-2 הכניסו אותו לסיבוב הופעות שלהם שהם אומרים שהם גונבים אותו בחזרה מעין טיהור שכזה

bonowoman

New member
הדירוג שלי+ ניצנ להירגע!:)

הערות: השיר הראשונ במקומ שלו! אבל כל השאר סתמ שמ ב-10 הפותחת.... 1)Staring at the sun 2)With or without you 3)New years day 4)One 5)Sunday bloody sunday 6)Gloria 7)Until the end of the world 8)Who´s gonna ride your wild horses 9)Where the streets have no name 10)Stay(far away so close) נו איכ? STARING AT THE SUN!!!!!!!!!!!!!!

נשמה! כפרה! מתה עלייך ../images/Emo57.gif

שמת שלושה! שירים מאכטונג! תבורכייי!!!!!
ואני גם חייבת לציין שאת הדירוגים של כולכם אני אוהבת. באמת יפה.
המשיכו ככה, אנשים טובים! *ניצן במצברוח מעולה כי יש לה דיסק חדש!*

the eye2001

New member
אמ...לפי דעתי..

הרשימת שירים שאמ.טי.וי שמו הם הטופ טן של שירי יו-2 החדשים כביכול... עד 10 שנים אחורה , וגם אני זוכר שלא היה את סאנדיי אלא שיר אחר במקומו אלא שאני לא זוכר איזה ....:) בקיצור הנה הרשימה שלי... 1- WHERE THE STREETS HAVE NO NAME 2- THE UNFORGETTABLE FIRE 3- NEW YEAR´S DAY 4- SUNDAY BLOODY SUNDAY 5- GLORIA 6- RED HILL MINNING TOWN\WITH OR WITHOUT YOU 7- THE FLY 8- STARING AT THE SUN 9- PRIDE 10- I STILL HAVEN´T FOUND WHAT I´M LOOKING FOR

MOFO

New member
ניצן גם אני שמתי 3 מאחטנג!!!

ואותי את לא אוהבת!!!

GLORIA66

New member
אין דבר כזה!!

מי שבאמת אוהב את יו2 בחיים לא יצליח לחבר רשימה של 10 הגדולים יש כל כך הרבה שירים טובים שפשוט אי אפשר לדרג אותם!!! אוליי פשוט צריך לנסות לדרג לפי אלבומים!! (לדעתי UNTIL THE END OF THE WORLD פשוט עננקק!!)

למעלה