פינת השאלונים

D o o S h a

New member
../images/Emo26.gifפינת השאלונים../images/Emo70.gif../images/Emo36.gif

אני רואה שעושים כאן פינות באתר, וזה טוב מאוד! אז אם לא אכפת לכם, אני יעשה פה פינת שאלונים! כל שבוע שאלון חדש, מסוג שונה. השאלון: 10 הדברים החשובים ביותר לך: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 9הדברים הכי כיפיים שעשית בחיים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 8הדברים שאת/ה רוצה לעשות ועוד לא הספקת: 1 2 3 4 5 6 7 8 7מאכלים שאתה אוהב: 1 2 3 4 5 6 7 6המשקאות האהובים עלייך: 1 2 3 4 5 6 5מקצועות בי"ס שאתה שונא(או שנאת בעבר): 1 2 3 4 5 4פריטי לבוש שתמיד עליך: 1 2 3 4 3משאלות ליבך: 1 2 3 2עקרונות שעליהם לא תוותר: 1 2 ודבר1שבא לך לכתוב לסיום! 1 אז זה השאלון להיום, בשבוע הבא שאלון אחר, מסוג שונה. מקווה שנהניתם!

לי משעמם.. אין לי כח לעבוד..

10 הדברים החשובים ביותר לך: 1 המשפחה שלי 2 האהבה שלי 3 הבריאות שלי 4 החברים שלי 5 המכונית שלי (רק עוד חודש וחצי !! ) 6 הכסף שלי 7 הכיף שלי 8 הכלב שלי 9 המלחיה שלי.. ( מוזר.. ) 10 העבודה שלי 9הדברים הכי כיפיים שעשית בחיים: 1 נסיעות לחו"ל עם חברים 2 נסיעות לאילת וסיני עם חברים 3 נסיעות לצפון עם חברים.. 4 לונה פארק שלם שהיה ריק ורק אני הייתי בו ( קומבינות
) 5 לנסוע בפרארי באיטליה 6 באנג'י ממקום ממש גבוה באוסטרליה 7 לבחור את האביזרים והתוספות לאוטו שלי
( עוד קצת.. ) 8 סקי 9 קזינואים למינהם בחו"ל 8הדברים שאת/ה רוצה לעשות ועוד לא הספקת: 1 לנסוע לאליפות העולם בפוקר.. חייב 2 לסיים את כל העבודה שיש לי.. ( בשנת 2345 ) 3 לאכול מאכלים אקזוטיים מכל העולם... 4 לקנות וילה עם בריכה בהרצליה פיתוח ( בחלומות.. ) 5 לעשות צניחה חופשית ( בלי מנצח ) 6 לצלול בצוללת.. 7 להיות מפורסם 8 להופיע בתוכנית של רנו פסקאל 7מאכלים שאתה אוהב: 1 סטייקים טובים.. 2 מאכלי ים 3 ספגטי.. אבל לא רגיל.. גורמה 4 פיצה עם 2 אחוז בצק ו 98 אחוז גבינה 5 מקדונלדס
6 דברים מעושנים.. 7 שומן כבש 6המשקאות האהובים עלייך: 1 מים 2 מים עם קצת מיץ מנגו 3 מים עם קצץ מיץ לימון 4 מים מינרליים 5 מים עם זהב 6 מים מתוקים 5מקצועות בי"ס שאתה שונא(או שנאת בעבר): 1 תנ"ך 2 לשון 3 היסטוריה 4 אזרחות 5 כל מקצוע אחר שדרש נוחכות בכיתה 4פריטי לבוש שתמיד עליך: 1 השעון שלי.. שיווצרי עם חריטה ייחודית שלי 2 החגורה שלי.. יש לי רק אחת.. מאיטליה 3 הארנק שלי נחשב? 4 אם לא אז הסלולר.. 3משאלות ליבך: 1 בקבוק בירה שלעולם לא נגמר 2 עוד בקבוק כזה.. 3 ועוד אחד.. 2עקרונות שעליהם לא תוותר: 1 אני לא ישכב עם כבשים 2 אני אף פעם לא ירמה מישהו ודבר1שבא לך לכתוב לסיום! 1 אין לי כח לעבוד

shirly adda

New member
הנה התשובות שלילילייי......

השאלון: 10 הדברים החשובים ביותר לך: 1 המשפחה שלי.. 2 החברים שלי 3 הכסף שלי 4 היומן שלי.. (איזה קיטשי חח) 5 הבריאות שלי חחחח 6 העתיד שלי 7 המיטה שלי 8 איך אני נראית... 9 ממ הדיעות שלי? 10 גוש קטיף 9הדברים הכי כיפיים שעשית בחיים: 1 נרשמתי לפנימיה! 2 הייתי בטיול בצרפת וביורודיסני! 3 אממ כל המחנאות שהיתי בהם 4 אופפ לוידת לא עשיתי דברים כ"כ גדולים בחיים כל הדברים הכייפים זה דברים קטנים... 5 6 7 8 9 8הדברים שאת/ה רוצה לעשות ועוד לא הספקת: 1 לדובב סרט מצוייר! 2 להיות מדריכת ספינינג! 3 ללמוד ברייקדאנס 4 להיות רופאה גניקולוגית... 5 לטוס למלא ארצותתתת בעולם!!!!! 6 ולעוד ארצות!!!!! 7 לעשות את שביל ישראל... 8 להתחתן!!!!.. 7מאכלים שאתה אוהב: 1 פיצה 2 שוקולד 3 בורקס גבינה בולגרית 4 דבש 5 בגאט עם חמאה 6 חלות של אמא שלי 7 חמצוצים וסוכריות גומי 6המשקאות האהובים עלייך: 1 לימודנה 2 פאנטה 3 פאנטה שוקטה 4 ספרייט 5 תפוזים סחוטטטט 6 אשכוליות מוגז 5מקצועות בי"ס שאתה שונא(או שנאת בעבר): 1 אנגלית ! ! ! 2 כל השאר תלוי במורה ובחומר של אותה שנה... 3 4 5 4פריטי לבוש שתמיד עליך: 1 תחתונים.. 2 חזיה.. 3 גומיה ו-6 סיכות.. 4 חולצה? 3משאלות ליבך: 1 שיהיה לי מלאי של כסף שא-ף פ-ע-ם לא ייגמר... 2 שאני יקום בבוקר ויהיה מושלמת (וזה כולל הרבה דברים...) 3 שלא יהיה טרור, מחלות, שחיטות (אחממ), 2עקרונות שעליהם לא תוותר: לוידת בדיוק אם זה עקרונות אבל.. 1 צדק 2 דת ודבר1שבא לך לכתוב לסיום! 1 אני שרופה על היםםםם!!! אני חייבת לציין שכשהייתי צריכה לחשוב על דברים כיפים שעשיתי בחיים לקח לי הרבה יותר זמן מאשר לחשוב על דברים שהייתי רוצה לעשות... עצוב...

shirly adda

New member
לאאאאא

המשקאות האהובים עליי הם לא ספרייט ופאנטההה הם פרנ'ץ ונילה ואייסקפה!!! (=

התשובות שלי!

10 הדברים החשובים לי ביותר- לא לפי סדר: 1. החיים שלי 2. המשפחה שלי 3. הלימודים שלי 4. העבודה שלי 5. החברים שלי 6. האהבה שלי 7. הרכוש שלי 8. הזכרונות שלי 9. הרגשות שלי 10. המחשבות שלי 9 הדברים הכי כיפיים שעשית בחיים: 1. כל הטיסות שלי לחו"ל 2. כל מה שקשור בעיר ירושלים 3. גברים
4. קייקים 5. נסיעות לכנרת 6. נסיעות לכל מיני קיבוצים בארץ. 7. כל מה שקשור בהפקת אירועים והרמת פרויקטים. 8. רוב מה שקשור בפורום "שמנות ויפות". 9. ערב ארווזיון- אני אזמין אותכם השנה ותבינו לבד 8 הדברים שאת/ה רוצה לעשות ועוד לא הספקת: 1. לקנות רכב טוב משלי 2. לקנות דירה משלי 3. להתקדם בעבודה 4. לסיים את הלימודים בהצלחה 5. להתעשר 6. ללמוד צילום 7. ללמוד איפור 8. ללמוד באופן כללי 7 מאכלים שאתה אוהב: 1. סושי 2. בורקס 3. ספגטי 4. כבד אווז- למרות שכבר כמה שנים לא אכלתי 5. סיני למינהם 6. שרימפס טמפורה 7. אפרופו 6 המשקאות האהובים עלייך: 1. מיץ תפוזים 2. אייס קפה 3. קולה 4. מילק שייק 5. שייק פירות 6. מים 5 מקצועות בי"ס שאתה שונא(או שנאת בעבר): 1. כימיה 2. מתמטיקה 3. אנגלית 4. חינוך גופני 5. גאוגרפיה 4 פריטי לבוש שתמיד עליך: 1. תיק 2. חזיה 3. תחתונים 4. אין לי 3משאלות ליבך: 1. אושר 2. בריאות 3. הצלחה 2עקרונות שעליהם לא תוותר: 1. טוב לב 2. לעשות הכל מאהבה ודבר1שבא לך לכתוב לסיום! 1. היה לי כיף להתעמק בעצמי- תודה.

לא מתה על השאלונים בסגנון הזה..

10 הדברים החשובים ביותר לך: 1. אני 2. המשפחה 3. כמה מהחברות 4. מוסיקה 5. החפצים שלי בכללי 6. אין לי יותר:-\ 7 8 9 10 9הדברים הכי כיפיים שעשית בחיים: 1. מצבי כפית שונים ומשונים
2. פגשתי מישנהו ממש נחמד בסיניP-: 3. פגשתי מישהו ממש נחמד במקום אחר
4. ההופעה של אפשרת גוש.. 5. הייתי בסיני 6. חייכתי
7. אין לי עוד:-\ 8 9 8הדברים שאת/ה רוצה לעשות ועוד לא הספקת: 1. צניחה חופשית 2. סנפלינג 3. לסוע לנפאל להמון זמן 4. דבר שאין לי אומץ לכתוב פה 5. כנ"ל 6. לעמוד באמצע הרחוב ולצרוח דברים פילוסופיים 7. להבין את מהות החיים 8. למות 7מאכלים שאתה אוהב: 1. פסטה 2. הקוסקוס [ככה כותבים?] של סבתא
3. שטרודל להכנת שטרודל
4. שוקולד 5. הבשר של אמא 6. כרובית מטוגנתP-: 7. גלידה ומרק [לא היה לי מקום] 6המשקאות האהובים עלייך: 1. שוקו 2. קפה שחור 3. סיידר תפוחים חם 4. קולה, מכל הסוגים חוץ מדיאט קוקה קולה ופפסי 5. שוקולטה 6. יין 5מקצועות בי"ס שאתה שונא(או שנאת בעבר): 1. מתמטיקה 2. חשבון 3. אלגברה 4. כל מה שקשור למספרים
5. .. 4פריטי לבוש שתמיד עליך: 1. חולצה 2. מכנסיים 3. תחתונים 4. גומיה [?] 3משאלות ליבך: 1. אני לא חושבת שיש לי כזו 2 3 2עקרונות שעליהם לא תוותר: 1. לא בוכה 2. לא שופכת יותר מידי ודבר1שבא לך לכתוב לסיום! 1. מצטערת על הפגזת הסמיילים למעלה

אני עונה!!

הדברים החשובים ביותר לך: 1 אמא שלי 2 אחי הגדול 3 אחותי 4 אחי "הקטן" 5 הבית שלי 6 7 8 9 10 9 הדברים הכי כיפיים שעשית בחיים: 1 חופשה עם ההורים בטורקיה, עם 2 דודות ומשפחותיהן 2 חופשה עם ההורים ואחי "הקטן" באילת... לא אציין את שם המלון מחשש לפרסום..חח. 3 סיימתי יסודי 4 סיימתי חטיבה 5 נכון לשנה הבאה- מסיימת תיכון... 6 7 8 9 8 הדברים שאת/ה רוצה לעשות ועוד לא הספקת: 1 לטוס לכל הארצות ששמן מסתיים ב"לנד" (פינלנד, אירלנד, ניו-זילנד וכו') 2 להתחתן..חח 3 4 5 6 7 8 7 מאכלים שאתה אוהב: 1 אורז עם גזר 2 אורז לבן 3 אורז עם משהו שאין בארץ.. 4 אוכל של אמא... 5 6 7 6 המשקאות האהובים עלייך: 1 "דיאט קולה" 2 תות בננה 3 תפוח-אגס-קיווי 4 מיץ גזר סחוט של אמא 5 לימונענע- של אמא 6 5מקצועות בי"ס שאתה שונא(או שנאת בעבר): 1 "חינוך גופני" 2 היסטוריה! (אין לי יותר) 3 גאוגרפיה (אין לי יותר) 4 ספרות 5 4 פריטי לבוש שתמיד עליך: 1 מאוד חכם....חחח... 2 במקום להתייחס למספרים, אני אגיד שאני מסתובבת בחוץ עם חצאיות... 3 בבית אני עם מכנסיים (ארוכים\קצרים=תלוי בעונה... ובחום) 4 3משאלות ליבך: 1 לראות את אבא 2 שיפסיקו הדברים העצובים 3 שיתחילו דברים טובים... 2עקרונות שעליהם לא תוותר: 1 שמירת כשרות 2 להיות הורים טובים...(למרות שקצת מוקדם לחשוב על זה) ודבר1שבא לך לכתוב לסיום! 1 אני אולי נשמעת ממש ממש ממש דתית... אבל אני סבבה...

למעלה