שאלות לאירוח של תומר יוסף

../images/Emo26.gifשאלות לאירוח של תומר יוסף

ביום א' בשעה 19:00 מתארח בבלוג טי-וי תומר יוסף לכבוד האלבום החדש. מוזמנים לשרשר שאלות/טענות/מענות/בקשות לילדים
וכו'... קדימה להציף

RJT

New member
אהלן תומר :)

מי ההשראה שלך? איזה אלבום שלך אתה מעדיף? מה היה קודם, הסטנדאפ או המוסיקה? תודה מראש :)

Just Adi

New member
אז.. :)

איך הגעת להרכב בלקן ביט בוקס? ממה אתה יותר נהנה? עבודה סולו או בלהקה?

../images/Emo121.gifאהלן תומר

איך הכרת את שי פרץ? מתי הבנת שרגאיי זה מה שאתה רוצה לעשות? מה הכי מביא לך מוזה? יאללה, שיהיה אחלה אירוח!

fleaboy

New member
כמה שאלות

בכתיבת השירים, אתה כותב את כל התפקידים, או שתהליך הכתיבה הוא בשיתוף עם הנגנים? באיזה מקומות אתה אוהב להופיע? (מקומות קטנים, גדולים, ערים מסויימות, וכו') עם איזה אמן היית רוצה להופיע או להקליט אלבום? איזה מוזיקה השפיעה עלייך בכתיבת האלבומים (הראשון והשני)? איזה מוזיקה אתה שומע בד"כ? ולסיום: מתי אתה מגיע שוב לירושלים? :] תודה רבה על המוזיקה שאתה עושה, נותנת כוח והמון אנרגיות טובות, תמשיך ליצור ולכתוב ולהנות

Dtiup

New member
אהלן תומר!

אז ככה: קודם כל מתי תחזור לקריות? היה פשוט מעולה. דבר שני הבנתי שהתחברת לאלבום "צוחקים מתחת לאדמה" יותר מאשר האלבום הקודם שלך..מדוע? תודה=) יש לך אחלה ליריקה...

Ben Dor

New member
היי תומר =]

רציתי להגיד לך שאתה תותח! חוץ מזה יש לי 2 שאלות 1.מתי אתה בא לאיזור רחובות אשדוד!? חסרים לנו פה אומנים איכותיים! 2.בדיסק צוחקים מתחת לאדמה בין השירים יש כמה שניות לא מובנות כאלה של צילצול טלפון דיבורים לא מובנים כאלה...מה הולך שם?! חחח וזהו המון המון בהצלחה בהמשך =]

ZeusMan

New member
שאלות לתומר.

1. האם אתם בבלקן ביט בוקס מופיעים עם שירים מהאלבום החדש, ואם כבר האלבום החדש, מתי הוא יוצא ומה תוכנו. 2. האם אתה למדת לאהוב כל מה שעושה לך טוב למרות שאתה חי בעוני עד כדי כך שלא מפריע לך לחיות בעוני כי אתה עושה מה שעושה לך טוב לפי השיר "אינעוני". 3.הקשבתי רק לחלק מתוכנית הרדיו שעשו איתך ב- 88 FM בה המלצת אמנים שהשפיעו עלייך בדרך. האם תוכל לחזור על האמנים שהשפיעו עלייך בנוסף לTINARIWEN ו- ALI FARKA TOURE. 4. בחרת לכתוב שני שירים על אהבה שהכאיבה ולא על אהבה שהפריחה. מה יש לך לומר בנידון ? 5. האם תוכל לספר על תהליך הפרידה מגיא מר ושי פרץ ? למה הם הוחלפו ? 6. עבדת עם תמיר מוסקט כבר על שלושה אלבומים, תוכל לספר קצת על הקשר בינייכם ?

אהלן....

טוב אז מה שלומך קודם כל? מעניין אותי לדעת מה אתה מתכנן להמשך, אחרי אלבום אחד שהוגדר כ"פיור רגאיי" והאלבום השני שמשלב יותר סגננות (שאני חושבת שהוא לא נופל מהראשון ואפילו מתעלה עליו)... מה הוא להיות באלבום הבא, אני מניחה שיש עוד זמן אבל בכל זאת. ואיזה מהם אתה הכי אוהב? וגם מי אתה חושב ההבטחה לזמן הקרוב ברגאיי הישראלי? רעות

תומר יוסף "אל תטוס רחוק מידי../images/Emo160.gif

"מעבר לגבול המדומה אין גבול" תומר יוסף אתה תותחחחחחחחח ואני כבר מחכה לדיסק ואני בטוח שהוא מצויין בהצלחה ותעשה סימן שקראת את זה תשלח לי מסר או משהו או שתבוא לקפה חחחחח

ריספקט תומר!!!

אין לי הרבה מה לשאול, יותר נכון להוסיף על מה שנשאל כבר, רק להוסיף מחמאות על האלבום, מומלץ לחלוטין... אבל כן מעניין אותי: א. האם נזכה לשמוע את השירים החדשים שהתחלת להריץ במופע החדש(USA זה באסה למשל) בגרסאות מוקלטות בהמשך? ב. איזה שיר מהאלבום הכי אהבת? כבוד גדול לארח אותך אצלנו! גיל(הבוס של הפורום).

אז ככה

-מה עם הופעות? כי אין שום דבר מתוכנן לפי מה שאני רואה. -למה USA לא נכנס לאלבום? - הבלקן בדרך לפרוייקט חדש? כי יש טעם אדיר של עוד. יאללה, זרוק כמה עצמות על התכנונים בקרוב. אה כן אמרתי שאתה מלך? אתה מלך
. מיכל.

Uploading

New member
יש מצב שתחזור לסטנד-אפ ? ו...

בתוכך אתה יותר סטנדפיסט או זמר ? דרך אגב... מתגעגעים לשיערך המתבדר ברוח

DuBsYs

New member
שאלה

בשבוע שעבר התארחת ב88FM והשמעת מוסיקה שאתה אוהב. השמעת שיר מקסים מ82 על דייגים או משהו בסגנון: מה שם השיר ומי שר אותו. תודה.

DuBsYs

New member
yes i

תודה רבה, זה השיר, מילים ולחן מקסימים של ארז הלוי והפקה של מתי כספי עם נגיעות של דאב! שווה לשמוע.

DuBsYs

New member
גם לדעתי זה לא ממש דאב,

אבל יש משהו בהפקה ובסאונד שמזכיר.

תומר אחי תעשה רגאיי תימני

תומר יש זמר ינון לוי זמר תימני ענק שחיי בניורק שמשלב תימנית ורגאיי מדוע? לא תשתפו פעולה ותעשו דבר שהוא יהייה יחודי בכל העולם ולא רק בישראל הקטנה אשמח לקבל ממך תשובה

למעלה