שוק קח-תן

dafgol

New member
../images/Emo26.gif שוק קח-תן ../images/Emo36.gif

מה דעתכם שמידי פעם נקיים "שוק קח -תן" ביניינו פה בפורום. דברים שאתם כבר לא צריכים ובמצב טוב ושמיש....ותרצו לתת או להחליף תמורתם במשהו אחר שאתם זקוקים לו. ( כל דבר כגון: ספרים,פרטי לבוש לילדים או לכם ,צעצועים,רהיטים, מכשירי חשמל וכו'....) ככה גם נוכל לעזור וגם לעזור , ו....גם להוציא מהבית דברים ללא צורך ו\או שימוש.... מה אתם אומרים ? יש מצב לשוק כזה אצלינו ? ותחשבו על זה.....

לולי72

New member
רעיון נחמד מאוד ומוצא חן בעיני

לי למשל יש טוסטר אובן במחסן שנראה לי שיכולים עוד להשתמש בו, אז אם מישהו רוצה, צריך אמנם לקרצף אותו
אבל אפשר להשתמש בו

S r 35

New member
אני בדרך כלל תורמת לעמותות שונות

או מעבירה לחברות - בעיקר בגדי ילדים שאנחנו מעבירות בינינו. לא מזמן העברתי גם מיקרו במצב טוב ששכב אצלי במחסן לחברה טובה שהמיקרו שלה שבק חיים. אם יש משהו שאני שונאת זה לאגור דברים, כך שאני נפטרת מהם די מהר. חוצמזה - נראה לי מסורבל להעביר את הדברים אליכן, בכ"ז אני מחוץ למגדל העמק ולא מגיעה בתדירות גבוהה מדי. SORRY. אבל כל הכבוד על הרעיון

dafgol

New member
יש לי כמה ספלים שלא בשימוש ../images/Emo185.gif

שסתם תופסים מקום על המדף במטבח.....

O n y X

New member
רעיון טוב

רק שלי אישית אין מה לתת..בגדים ישנים של אחי אמא שלי כבר מסרה לקרובת משפחה. אני אצטרך לבדוק את זה מתישהו

dafgol

New member
אני עושה עכשיו סדר בבגדים של הבנים

יש לי המון בגדי חורף קטנים לתת, אם מישהי מכן מעוניינת בהם - אשמח למסור אותם בכיף.

S r 35

New member
העברתי כמות נכבדת של בגדים (שלנו,לא של הילדים

לעמותת פתחון לב. יש להם סניפים בהמון מקומות בארץ. אני העברתי לסניף כרמיאל, באמצעות חברה לעבודה שגרה שם.

למעלה