התפקדות יולי

HeAVeN or HelL

New member
../images/Emo26.gif ../images/Emo26.gif התפקדות יולי ../images/Emo36.gif ../images/Emo36.gif

טוב..הנה זה בא................ מי שלא עונה מוכרז כמשתמט... החודש יתקיים מפגש פורום, כולם חייבים להגיע !!! אנא כתבו כבר עכשיו ביומנכם: המפגש יתחיל ב-28.7.11 בשעה 18:00 בדיזינגוף סנטר ליד "דיסק סנטר". למי שמעוניין לקבל תזכורת בפייסבוק (ואינכם חברי עדיין בו) אנא שילחו לי בקשת חברות ל[email protected] ואשקול לצרף אתכם
אחראים על פעילויות בנתיים: אני ותומר (כיועץ :p ) .
איזה פעילות את/ה יכול להכין למען הצלחת המפגש? ההתפקדות : (למי שאין זמן / כח לענות על כל השאלות יכול לענות רק על חלק :p)
שם:
מה את/ה עושה ביום יום:
מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך?
באיזה הופעה מעניינת היית החודש?
האם אתה מגיע להופעה של היירדבירדס ? נמק ...
איפה את/ה מתכנן לראות את ההופעה הבאה של אירוסמית' (אם בכלל)?
משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש?
מה דעתך על הפינות בפורום (בנות חודש :) )? האם יש לך הערות/הארות?
מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בחודש הקרוב?
תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות
לינק ליוטוב לדבר הכי מענין שראית בו החודש (בכל נושא):
הערות/הארות: המשך קיץ נפלא לכל חברי הפורום
ובהצלחה בבחינות למי שצריך :)
מחכה לפגוש את כוווולכם בסוף החודש :)

AeroTom

New member
../images/Emo160.gif

שם: תומר גיל: 28 עיר מגורים: גבעת שמואל מה את/ה עושה ביום יום: עובד. שומע מוזיקה. מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? כל הסביבה של רוק-פולק-קאנטרי-אמריקנה וכיוצא מזה. באיזה הופעה מעניינת היית החודש? בוב דילן. היה לי די סבבה. האם אתה מגיע להופעה של היירדבירדס ? נמק ... אכן אגיע. אומנם רק כריס דרייה וג'ים מק'ארתי נשארו מההרכב המקורי, אבל אלו מוזיקאים שאני מאוד מעריך, מה גם שהחדשים שאיתם לא רעים. גם המחיר סביר מאוד, אז הגעה בציפיה והכרה המתאימה תביא ערב ממש אחלה לדעתי. אני גם די מחבב מה שהם עשו בשנים המאוחרות ואיך שהם נשמעים, ובלי קשר מהלהקות הכי ראשונות שלי בחיבור עם מוזיקה ויש לי עדיין בבית ממש הכל שלהם. איפה את/ה מתכנן לראות את ההופעה הבאה של אירוסמית' (אם בכלל)? לא מתכנן. אם כן אז רק אם יצא במפתיע או יהיה צמוד למשהו אחר וכו'. משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? האמת שלא זוכר. הרבה זמן זה לא קרה. מה דעתך על הפינות בפורום (בנות חודש :) )? האם יש לך הערות/הארות? אשתדל להתחיל לענות עליהן מדי פעם. מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בחודש הקרוב? טס בראשון הקרוב ל-5 ההופעות האחרונות (בהחלט הפעם) של הקרואוז כרגע. מחכה מאוד להופעות ולפגוש שוב את כל האנשים. תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות עטיפת האלבום הטרי של J. Mascis שיצא השנה (
). אחת העטיפות היותר אהובות עלי בזמן האחרון, פלוס זה בינתיים אחד האלבומים היותר אהובים עלי השנה (ויצאו בשבילי השנה בינתיים אחלה של אלבומים. בדיוק עשיתי סיכום חצי שנה עם כל האהובים עלי של 2011 בינתיים). לינק ליוטוב לדבר הכי מענין שראית בו החודש (בכל נושא): לא יודע אם הכי מעניין, אבל הכי חמוד: http://www.youtube.com/watch?v=tZigVLW09YY הסבר מגיליאן וולש ודייב רולינגס על עטיפת האלבום החדש (והמקסים!) של גיליאן ואיך להכתים אותו בעזרת קפה כדי להביא לו Look ישן ומגניב. אני אעשה את זה בקרוב. הערות/הארות: השיר "Holdin' On To Black Metal" של My Morning Jacket מאלבומם הטרי "Circuital" עלול להיתקע לכם בראש לכמה ימים. הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

SaintJohn

New member
../images/Emo199.gif

איזה פעילות את/ה יכול להכין למען הצלחת המפגש? עוגיות?
שם: נועם
עיר מגורים: ת"א
מה את/ה עושה ביום יום: עובד
מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? רוק-בלוז בעיקר
באיזה הופעה מעניינת היית החודש? ברי!
האם אתה מגיע להופעה של היירדבירדס ? נמק ... כנראה שלא. מהמקור נשארו רק שאריות, ואין לי ממש מוטיבציה להכיר את השירים החדשים שלהם
איפה את/ה מתכנן לראות את ההופעה הבאה של אירוסמית' (אם בכלל)? משהו אומר לי שזה יקרה בארה"ב
משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? Under My Skin
מה דעתך על הפינות בפורום (בנות חודש :) )? האם יש לך הערות/הארות? יופי של פינות. היה נחמד אם היו גם הודעות יותר ספונטניות בלי קשר לפינות. והיה שקט פה השבוע, אז לתשומת ליבכם.
מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בחודש הקרוב? שאוגוסט יגיע
תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות אין
לינק ליוטוב לדבר הכי מענין שראית בו החודש (בכל נושא): לא כזה מיוחד, אבל עדיין חמוד
http://www.youtube.com/watch?v=CbLKlPnj7UU
הערות/הארות: השבוע הזה מתקדם יותר מדי לאט הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

AeroTom

New member
אין יותר מדי שירים חדשים

כל השירים החדשים של היארדבירדס מסתכמים בעיקרון בשבעה שנמצאים באלבום Birdland (בנוסף להקלטות המחדשות של הישנים שם עם הגיטריסטים השונים). וזה האלבום אולפן היחיד שיצא להם מאז Little Games מ-67... בהופעות שלהם יש כמה שירים משם והרוב זה ישנים ואולי כמה קאברים נוספים לשירי בלוז והסגנון. אם אתה מכיר את הלהקה הישנה על תקופותיה אתה תכיר את הרוב המוחלט של השירים בהופעה לדעתי.

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifבלופ

שם: גלי גיל: 21 עיר מגורים: איזור ירושלים מה את/ה עושה ביום יום: עובדת בהדרכה מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? הארד-רוק באיזה הופעה מעניינת היית החודש? הייתי רק בדג נחש ולא היה משהו האם אתה מגיע להופעה של היירדבירדס ? נמק ... לא... כי.... לא איפה את/ה מתכנן לראות את ההופעה הבאה של אירוסמית' (אם בכלל)? ת'אמת שעוד לא חשבתי על זה... אבל לונדון תמיד נשמעת מושלם משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? Same Old Song And Dance מה דעתך על הפינות בפורום (בנות חודש :) )? האם יש לך הערות/הארות? ממש נחמד שיש הרבה פינות! חבל אבל שלא כולם משתתפים =/ מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בחודש הקרוב? תאילנד!! בשבת הבאה
תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות
לינק ליוטוב לדבר הכי מענין שראית בו החודש (בכל נושא): ת'אמת שראיתי את זה לפני כמה ימים... מלבד שאהבתי את הגרסא הזאת, צ'סטר כזה סקסי http://www.youtube.com/watch?v=CJSC2Rpl9jQ&feature=player_embedded הערות/הארות: לצערי הרבה אני לא אגיע למפגש כי אני טסה לתאילנד, אני ממש מקווה שאוכל לבוא למפגשים אחרים שיהיו בהמשך הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

Aerosmith2006

New member
מתפקדת! ../images/Emo195.gif

שם: תמרה גיל: 19 עיר מגורים: תל אביב מה את/ה עושה ביום יום: חיילת! מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? רוק קלאסי באיזה הופעה מעניינת היית החודש? בלקן ביט בוקס.... והלוואי שהיה לי כסף למוביייייי!!! האם אתה מגיע להופעה של היירדבירדס ? נמק ... לא, מטעמים כספיים וסדר עדיפויות איפה את/ה מתכנן לראות את ההופעה הבאה של אירוסמית' (אם בכלל)? בכל מקום שיהיה, רק שיהיה קצת כסף קודם כל משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? בצורה מוזרה, Aint That A Bitch מה דעתך על הפינות בפורום (בנות חודש :) )? האם יש לך הערות/הארות? אני לא כאן הרבה כמו פעם, כך שאין לי תגובות מיוחדות מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בחודש הקרוב? להיות שנה בצבא, משמע - אפשר לטוס לחו"ל! תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות לינק ליוטוב לדבר הכי מענין שראית בו החודש (בכל נושא): ג'וני דפ מנגן עם אליס קופר את "18" - מדהייייםםםם http://www.youtube.com/watch?v=y2Dc8GOy7Sc&feature=channel_video_title הערות/הארות:

adili6

New member
עונה....

שם: עדילי גיל:20 עיר מגורים: נתניה-ירושלים
מה את/ה עושה ביום יום: סטודנטית שכרגע בחופש מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? רוק באיזה הופעה מעניינת היית החודש? לא הייתי :[ האם אתה מגיע להופעה של היירדבירדס ? נמק ... נופ.. אף פעם לא שמעתי אותם... איפה את/ה מתכנן לראות את ההופעה הבאה של אירוסמית' (אם בכלל)? אני מאוד רוצה, אבל בגלל שזה דרום אמריקה ויפן כנראה שלא יקרה.. משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? the other side מה דעתך על הפינות בפורום (בנות חודש :) )? האם יש לך הערות/הארות? אירוטיוב שולטתתתתתת!!!!11 מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בחודש הקרוב? אני כל כך רוצה לטוס להופעה של בון ג'ובי! אבל אף אחד לא מוכן!! תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות ---- לינק ליוטוב לדבר הכי מענין שראית בו החודש (בכל נושא): http://www.youtube.com/watch?v=MlnnWbkMlbg הערות/הארות: Live long and prosper

HeAVeN or HelL

New member
גם אני רוצה לראות את בון ג'ובי!!

רציתי באיטליה אבל בקיץ זה מאד יקר! יש לך איזה דיל טוב?

HeAVeN or HelL

New member
אניי

שם: לי גיל: 23 אהאעאעאעה עיר מגורים: בני ברק מה את/ה עושה ביום יום: עדין עובדת ש-2 עבודות ולומדת מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? כל סוגי הרוק הג'אז והפיוז'ן באיזה הופעה מעניינת היית החודש? בג'יפסי קינגס ביום הולדתי. החודש אראה את DREAM THEATER. האם אתה מגיע להופעה של היירדבירדס ? נמק ... אולי, טרם החלטתי איפה את/ה מתכנן לראות את ההופעה הבאה של אירוסמית' (אם בכלל)? מקווה שיהיה לי כסף יום אחד לארה"ב מתקווה ועדיין יהיו קיימים. משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? ---- מה דעתך על הפינות בפורום (בנות חודש :) )? האם יש לך הערות/הארות? לצערי אין לי זמן להשתתף...מבחנים וזה...אבל אני שמחה שמשהו קורה פה.. מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בחודש הקרוב? הופעה , סיום בחינות, אולי מסיבה דירתי החדשה? תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות לינק ליוטוב לדבר הכי מענין שראית בו החודש (בכל נושא): ממ יש הרבה http://www.youtube.com/watch?v=8lTT30_-JM8&feature=share הופעה שאני מקווה לראות באוגוסט...מאד ממליצה לכם לשמוע ולהחליט אם לבוא :) הערות/הארות: אין לי זמןןןןןןןןןןןןןןןןןןן אנא תרמו לי קצת...

shlomitzi

New member
סוף סוף עונה...

אחרי שהתאוששנו קצת ואבא שלי לקח את יניר למיחזור אז יש לי כמה דקות של שקט חחח לגבי המפגש, כרגע אין לי תוכניות אבל אני אשמח מאוד אם תתזכרי כאן ובפייסבוק ואני מקווה שלא אכפת לכם אם יניר יבוא שוב.
שם: שלומית. גיל: 32 עיר מגורים: רחובות מה את/ה עושה ביום יום: כרגע בעיקר חולה או מטפלת בילד חולה ומחפשת ת'עצמי. מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? רוק קלאסי. באיזה הופעה מעניינת היית החודש? לא הייתי.
האם אתה מגיע להופעה של היירדבירדס ? נמק ... לא, אין לי כסף, כוח, זמן או עם מי ללכת. איפה את/ה מתכנן לראות את ההופעה הבאה של אירוסמית' (אם בכלל)? חלום שהלוואי ויתגשם, אולי בסיבוב הבא באירופה? נראה אם יהיה לי כסף ומה יהיה המצב הבריאותי והנפשי
משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? מה דעתך על הפינות בפורום (בנות חודש :) )? האם יש לך הערות/הארות? היה נחמד אם היו יותר משתתפים אבל גם מה שיש זה טוב. מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בחודש הקרוב? אני לא מחכה בכלל, אני רק מחכה לסוף הקיץ שיבוא במהרה בימנו אמן! רציתי להגיד שהתגעגעתי אלכם ושאני אשתדל להיות פה יותר מעכשיו, אני מקווה שהסערה עברה.

למעלה