שאלה

אז אני פריק?

או שאולי אני לא רוצה להשתין אחרי שאני גומר בגלל שבדר"כ לפני שאני מתחיל לאונן אני הולך להשתין? וזה באמת מוזר, כמו שהזכירו פה קודם בשרשור- למשהו כשאני חושב על לאונן אני מיד רוצה להשתין...

...?...

שלושה שפריצים? זה קבוע בכל פעם, בדיוק שלושה שפריצים או שזה ממוצע של השנה האחרונה? :) צוחק איתך... על תעלב...

Ryuu Akuma

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif שאלה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo36.gif

אני בדיפדופי בפורום כבר הבנתי שכשיוצא נוזל אז יש אורגזמה.. ושיש "עצמות לאורגזמה" כאילו ההרגשה יותר טובה הרגשה פחות טובה.. וגם-כן גיליתי שכשההרגשה יותר טובה אז יוצא יותר נוזל.. אז יש לי שאלה.. "עוצמת" האורגזמה יכולה להיקבע ע"י רמת השיחרור שיש בסוף.. הא.. ועכשיו נגלה עם אני הפריק המוטנטי היחיד פה או שזה נורמלי.. זה רק אני או שתמיד אחרי שמשפיכים חייבים להשתין ? ולמה אי אפשר לגמור בוות אחת ? כאילו.. כשאני גומר ויש את "ההשפרצה" אז אחרי זה ממשיך לצאת נוזל אחרי כמה דקות... אז תגיבו.. ובבקשה תגידו לי שאני לא מוטנט חסר חוש מיני

זה לא רק אצלך,הקטע של השתן...

זה ידוע שאחרי הגמירה יש צורך יותר עז מבד"כ ללכת לשרותים... אין לי שמץ למה אבל לפי מה שהבנתי אצל בנים זה צורך יותר חזק מאשר אצל בנות... ובקשר לגמירה,אני לא ממש יודעת אבל נראה לי שזה אמור להיות בבת-אחת...

אחי זה יוצא הכל בבת אחת!!

אין לי מושג מה קורה עם הזיין שלך!! ובקטע של צורך להשתין זה ידוע זה קורה לכולם... זה בגלל שאתה מתאמץ להוציא את השפיך וכשאתה מתאמץ אתה יוצר לחץ ואז אתה רוצה להשתין...

PLAIN OL ME

New member
זה לא יוצא בבת אחת!

ידוע שאורגזמה בנויה מסדרה של כמה התכווצויות

אפרופו להשתין

מלא בנים הולכים להשתין בזמן שאני נמצאת איתם (כלומר, לא באמצע הסקס אלא בכל מה שבא לפני) כלומר, כבר שלושה רצוף היו ממש ממש חייבים להשתין באמצע. סתם צירוף מקרים או שיש לזה סיבה.?

למעלה