בואו נדבר קצת

svety

New member
../images/Emo262.gifבואו נדבר קצת../images/Emo262.gif

אבל לא על מה שאנחנו תמיד מדברים עליו אנחנו תמיד מדברים כאן על דברים חנוניים, אבל לדבר על דברים של יפות [או יפים] עוד לא יצא לנו, למיטב זכרוני. אז... איזה סטיגמות יש על יפות? אתם חושבים שאתם מתאימים לאחת מהן? אכפת לכם בכלל מהמראה החיצוני שלכם? יש לכם שגרת טיפוח? אתם מוציאים הרבה כסף על בגדים? הייתם מעדיפים להיות 'יפה' ולא 'חנון'?

אני קצת חוששת

שהתגובה שלי תביא להרחקה זמנית שלי [או לא זמנית] מהפורום :)

משתפת פעולה!

למרות חששותי לגבי המשך פעילותי בפורום לאחר המענה, אעשה זאת בכל זאת כי משעמם לי ואני מחכה שיאספו אותי ואלך לפזז באיזו רחבה רנדומלית בתל אביב ולשרוף קלוריות. אז... איזה סטיגמות יש על יפות? ישנן מספר סטיגמות.. בעקבות התכנית יש את הסטיגמה שהן טיפשות אבל אני לא חושבת ככה. הסטגימה שלי היא שהן לא אוכלות כלום. אין מצב לאכול ולהיות כ"כ כוסיות, פשוט אין. אתם חושבים שאתם מתאימים לאחת מהן? בטח! הייתי שמחה לצאת עם איזו כוסית לדרינק ;) (אהם,קריצהיעלקריצה,אהם). אכפת לכם בכלל מהמראה החיצוני שלכם? יש לכם שגרת טיפוח? אתם מוציאים הרבה כסף על בגדים? כן כן כן. לא יודעת באיזה טון לומר זאת, אבל אני מוציאה כמה מאות שקלים בחודש על בגדים, איפור, תכשיטים, ונעליים. שגרת הטיפוח שלי כוללת מקלחות מאוד ארוכות של שעה ומעלה כי אני מאוד אובססיבית לשיער שלי. פעם בשבוע קרמים ושטויות. בסופש לק. ואם יש לי ימים של בד הייר, אז כנראה שגם כל היום שלי יראה ככה. הייתם מעדיפים להיות 'יפה' ולא 'חנון'? כנראה שלא, אחרי הכל ניסיתי להתקבל לתכנית בתוך חנונית, ולא בתור יפה...והתקבלתי, ואני גאה בזה. אני דיי סבבה עם עצמי. אבל כשאני חושבת על זה, להיות יפה אומר עוד כמה ס"מ לגובה שלי, הא? לזה דווקא לא הייתי מתנגדת. מבאס להיות פיצית.... עד כאן חפירותיי. שמרו על הבריאות, שמרו על השיער, שמרו על החיוך. סופ"ש נעים!

שקר החן והבל היופי

אלו סטיגמות יש על יפות? שתמיד יש להן חבר (וזה לא בהכרח ככה), שהן יכולות להשיג כל מה שבא להן (ממש לא ככה. צריך גם שכל, בסופו של דבר) ושכולם אוהבים אותן (אם הן כלבות, אז ממש לא).
אתם חושבים שאתם מתאימים לאחת כזו? בואו נחשוב ההפך. האם אני מתאימה ליפיוף? כשחושבים על זה- כשאני רואה מישהו יפה אני מסתכלת עליו ואומרת "וואו". לא ממש הייתי רוצה שבחורות יסתכלו יור מדי על חבר שלי, מה גם שאצלי מראה לא ממש משחק בבחירה של בן הזוג.
אכפת לכם בכלל מהמראה החיצוני שלכם? אני מאוד אוהבת לקנות תכשיטים, אוהבת לקנות בגדים, וכשה מגיע לנעליים- אז אני כבר לא ממש אוהבת. השיער שלי נראה ג'יפה. אמנם צבע טבעי מאוד נדיר ומבוקש, אבל הוא מפוצל ולא בריא יותר מדי (השבוע התחלתי למרוח שמן בשיער ולהשאר איתו שעה כל יום ראשון). לא מורחת לקים. קרם רק כשהפנים שלי ממש יבשים. מתאפרת רק כשאני עם חבר שלי או כשאני יוצאת לאנשהו. בואו נגיד בקיצור שאני אוהבת יופי וטיפוח, אבל לא מספיק בשביל להתאמץ להיות מטופחת. המון פעמים אני מוותרת לעצמי (בעיקר על הבוקר).
האם הייתם מעדיפים להיות יפה או חנון? יופי זה לא משהו שאפשר לשלוט בו (אלא אם כן את טחונה אש בכסף). חנוניות זה דבר שאפשר לעבוד עליו. אז הייתי מעדיפה להיות יפה, ולחנוניות אני כבר אדאג בעצמי.

In Red

New member
../images/Emo199.gif

איזה סטיגמות יש על יפות? שיופיין לא הולך יחד עם שכל, שכל מה שבראש שלהן זה אופנה, טיפוח עצמי מוגזם ובחורים. אתם חושבים שאתם מתאימים לאחת מהן? לא נראה לי, אני מהבחורות הממוצעות האלה שמשלבות הכל מהכל. =P אכפת לכם בכלל מהמראה החיצוני שלכם? יש לכם שגרת טיפוח? אתם מוציאים הרבה כסף על בגדים? אני לא חושבת שאני מוציאה כזה הרבה כסף על טיפוח ובגדים. אני יכולה לקנות לעצמי משהו שממש מצא חן בעיניי אבל נשארת רציונלית לרוב. יש לי איפור אבל לא בכמויות, לרוב אני מתאפרת מאוד לייט ולובשת משהו נחמד שנוח לי. לק אני מורחת כשיש לי כוח וזמן לזה. לארועים אני משקיעה יותר אבל שוב בלי הגזמה של שעות איפור והתיפייפות מול המראה. בסה"כ אני חושבת שאני כן מטופחת במידה הנכונה ^_^ הייתם מעדיפים להיות 'יפה' ולא 'חנון'? תאמת שלא, דיי טוב לי במשבצת החנונית שבה אני נמצאת כעת. אין לי כוח להשקיע יותר מדיי זמן בטיפוח אישי, יש דברים יותר חשובים ומהנים להתעסק בהם.

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif מיו

איזה סטיגמות יש על יפות? מה אני כבר יכולה לחדש בנושא... אומרים שיש טיפשות ויש כאלה חכמות, ואם הן יותר חכמות הן מעמידות פנים שהן טיפשות.(NOT) מחברות אישית עם יפות אמיתיות ומדהימות עם חסה במקום מוח וכלב מזערי בתיק, יש לי מסקנות משלי שהן קצת שונות מהכלל ותסלחו לי אם אשמור אותן לעצמי. ולא, לא כולן שליליות. אתם חושבים שאתם מתאימים לאחת מהן? אופנה וטיפוח הם נושאים קרובים לליבי באופן מיוחד אני מטפחת אוסף של מגזינים בנושא אופנה מאירופה ואני מתעסקת באופנה באופן מעשי. בעצמי, הייתי מעדיפה לא לצאת מהבית לא מאופרת בחיים (אני חושבת שביליתי בסלובניה שבוע שלם בלי אף טיפת מייקאפ הייתה פריצת דרך היסטרית) אני זקוקה לעיתים נדירות לאגו בוסטים כמו כל בחורה, אם בחור מעבר לבר סתם מחליט להזמין אותי לדרינק בגלל ה"עיניים" היפות שלי זה יהיה נחמד (ואני אדחה את ההצעה בנימוס) אכפת לכם בכלל מהמראה החיצוני שלכם? יש לכם שגרת טיפוח? אתם מוציאים הרבה כסף על בגדים? god know i do! חוץ מהקטע של לבזבז כמו סייקו על בגדים וכל השבנג אבל בהחלט החלט כן וגם טיפוח זה מגניב, מה יותר מהנה מלהסתובב בבית כמו דודה בז'יז'ינה עם מסכת פנים מפחידה רק דיאטה ממש קשה לעשות הייתם מעדיפים להיות 'יפה' ולא 'חנון'? אני יודעת שאני במקום טוב באמצע ולא הייתי משנה את זה.

למעלה