סטטיסטיקות+שאלון הכרות

svety

New member
../images/Emo262.gif../images/Emo132.gifסטטיסטיקות+שאלון הכרות../images/Emo137.gif

היי חבר'ה
אתמול התחיל חודש חדש, וזה זמן מצויין לקצת סטטיסטיקות, וגם לשרשור הכרות קטן. אני אשמח אם כל אחד מכן ימלא את השאלון הקצר שנמצא בסוף ההודעה, ובינתיים - קצת מספרים!
אז החודש כתבנו יחד 415 הודעות, שזה מלא! כל הכבוד לנו! מה שכן, זה מלא אבל לא המון, אני אשמח לפתח קצת את הפורום מעבר לשרשורי הפרק השבועי, ככה שהצעות - נא להפנות אליי במסרים
שיאני החודש הם davidlev0255 וחזי האינדונזי, כל הכבוד להם
כיף לראות שיש גולשים קבועים בפורום שלנו.
ועכשיו - שאלון הכרות
לא חייבים לענות על הכל, ואם יש משהו שאתם רוצים לשתף והוא לא קשור לשאלות - אתם מוזמנים בכיף!
שם
פייבוריט
סדרות אהובות [שהן לא היפה והחנון
]
תחביבים
פורומים אהובים בפרדס [שהם לא הפורום שלנו, כמובן
] וקצת ברוח החג -
אוהבים את חנוכה?
וסופגניות - אוהבים?
מדליקים נרות?
מנהג חנוכה מוזר/משונה/מיוחד שיש לכם, אם יש כמובן. זהו בינתיים

svety

New member
וכמובן, אני ../images/Emo13.gif

שם: אורית/סווטה
מקום מגורים: ר"ג
פייבוריט: כרגע אני מאוד אוהבת את אלכס וליטל, ואת חופית ואלון וסטייסי.
סדרות אהובות [שהן לא היפה והחנון]: GLEE, איך פגשתי את אמא, גוסיפ גירל, המפץ הגדול, 90210, על טבעי, בלו נטלי, דם אמיתי, אהבה גדולה... אני בטוחה שיש עוד
תחביבים: קריאה, טלוויזיה, מסיבות ופאבים, בישול, אופנה.
פורומים אהובים בפרדס [שהם לא הפורום שלנו, כמובן ]: וואו, אני מכורה לתפוז. זה מה שעולה לי בשלוף, לא בכולם אני כותבת בקביעות ובחלקם אני סמויה קצת, אבל יאללה - פמיניזם, חתונות, אופנת נשים, אופנה מלאה, איפור וציור גוף, בנות, נותני שרות, אופנה אלטרנטיבית, דיאטות ואורח חיים בריא, ספרים וספרות, מטאל, גליי, איך פגשתי את אמא, גוסיפ גירל, טלוויזיה, 90210, ערוצי יס, יוצאים מהבית, צרכנות, שופינג, אופנה, האוניברסיטה הפתוחה, תחבורה ציבורית, שמנות ויפות... אני בטוחה שיש עוד הרבה
וקצת ברוח החג -
אוהבים את חנוכה?: אה, אנאערף. לא יותר מדי.
וסופגניות - אוהבים?: מאוד. חבל שזה משמין לאללה.
מדליקים נרות?: לא ממש.
מנהג חנוכה מוזר/משונה/מיוחד שיש לכם, אם יש כמובן.: אין

‏ ‏/tapuzforum/images/Emo210.gifאם אני אכתוב, תקראו?

שמקסית בת 26 מאיזור המרכז. /tapuzforum/images/Emo132.gifפייבוריט: אלכס! (/tapuzforum/images/Emo262.gifוליטל) . סדרות שאני אוהבת (או ריאליטי): האח הגדול. בלו נטלי. לרדת בגדול. נמלטים. זהו נירלי. תחביבים: לדבר לעצמי. הפורומים שבהם אני גולשת: בעיקר פורום אומנות הטכסטיל והליבוד. אוטוטו גם בפורום האח הגדול. ויש לי גם בלוג בתפוז (קיצור בחתימה). .. /tapuzforum/images/Emo213.gifוברוח החנוכה... אוהבים חנוכה? ברגע זה לא ממש. סופגניות? אם הם שוות אז ברורררר.. מדליקים נרות? הבעל והילדים מדליקים. .. מנהג חנוכה מוזר זה להשתתף ב"ערב לביבות" שאין בו באמת לביבות, בקושי סופגניות עם ריבת תות פושטית.

חדשה

שם: גמבה גיל: עבור מקום מגורים: הנגב פייבוריט: אלכס וליטל סדרות אהובות [שהן לא היפה והחנון]: יש הרבה. ניפ/טק למשל. תחביבים: מוסיקה, טלווזיה, בישול והצגות. פורומים אהובים בפרדס [שהם לא הפורום שלנו, כמובן ]: הורים לילדים ביסודי, אוטיזם, זיהוי שירים. וקצת ברוח החג - אוהבים את חנוכה? ככה... וסופגניות - אוהבים? ברור. מדליקים נרות? כן מנהג חנוכה מוזר/משונה/מיוחד שיש לכם, אם יש כמובן? אין

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif מיווווו

שם: לנור
מקום מגורים: אי שם מעבר לקשת
פייבוריט: כל אחד הוא מיוחד בשבילי בדרכו, יותר קל ל להגיד את מי שאני ממש לא אוהבת-חופית ומאור
סדרות אהובות [שהן לא היפה והחנון]: וואו כל כך הרבה.... סקינס
, עקרות בית נואשות, רן וסטימפי..... וכ'ו
תחביבים: התחביב שלי הוא גם להנאתכם, עיצוב אופנה
פורומים אהובים בפרדס [שהם לא הפורום שלנו, כמובן] : די הרבה, למרות שאני כותבת הכי הרבה האופנת נשים
וקצת ברוח החג - אוהבים את חנוכה? בטח!
וסופגניות - אוהבים? בטח!
מדליקים נרות? לא הדלקנו הרבה שנים, עכשיו כן בנוכחות אחיין שלי... והשנה יצא לי להיות בטקס הדלקת נרות בכנס של וורלד או וורקראפט ם_ם נשבעת שזה היה בטעות
מנהג חנוכה מוזר/משונה/מיוחד שיש לכם, אם יש כמובן: אממ, התנזרות מסופגניות נחשב?

למעלה