סופ"שארון!

../images/Emo265.gifסופ"שארון!../images/Emo265.gif

סיכום שבועי :)
עשרת הפורומים המועדפים עלינו נייטוויש וטאריה אוונסנס האח הגדול ירדנה ארזי סאונד והפקה מקינטוש סרטי DVD ובלו ריי לימודי נהיגה ותיאוריה מתמטיקה תחבורה ציבורית
עשרת הפעילים מאור 448 soft Bean Gilado 69 Ice Queen 7 barlevy Brombit TheImpactBoy bachner1 מגרש השוודים אטומיק בייגל
דברים מעניינים מהשבוע האחרון |אלבום|ווית'ין מודיעים על הסינגל הבא מהאלבום
אחד, מי יודע? גירסת הפורום לשיר העממי.
בקרוב נשלים את השיר - הוסיפו דברים לשרשור!
השאלון שיר/י השבוע של ווית'ין: שיר/י השבוע לא של ווית'ין: אלבום/אמן השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: אתר השבוע: מאכל השבוע: התחדשות השבוע: ספר השבוע: סרט/סדרת השבוע: תגלית השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שאלת השבוע - איך היה בליל הסדר? (מדגישארון) המשך סופ"ש נפלא

Brombit

New member
אני ../images/Emo115.gif

שיר/י השבוע של ווית'ין: מאלבום השבוע שיר/י השבוע לא של ווית'ין: Tristania - Deadlands, Destination Departure Adagio – Underworld Draconian – Heaven Laid in Tears Secret Chiefs 3 – Knights of Damcar אלבום/אמן השבוע: The Heart of Everything דבר טוב שקרה השבוע: תכניות לעתיד, מקלחת דבר רע שקרה השבוע: אנשים מדוכדכים, מבחן לא מוצלח, תאונה? ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: להתעסק בתרגיל השני מאכל השבוע: עגבניות קצת חריפות בפיתה התחדשות השבוע: דיסקים שבדרך זה נחשב?
תגלית השבוע: silverback זו מילה אמיתית, "גוריל" מבוגר תמונת השבוע: חוקרת כרישים שהתאהבתי בה קצת שאלת השבוע - איך היה בליל הסדר? בסדר. אוכל משעמם, שירים כרגיל

bachner1

New member
../images/Emo207.gifשאלה לחברי הפורום-

אתם חושבים שעבר מספיק זמן מאז שTU יצא בשביל לעשות עליו משחק של החוליה החלשה? אתם תשתתפו אם הוא ייפתח בקרוב, או שכדאי לחכות קצת?

נראה שרוב חברי הפורום כבר מכירים לפחות קצת

את האלבום. לא יודעת אם מספיק בשביל החוליה החלשה, אבל אפשר לנסות. השאלה כמה בקרוב

Brombit

New member
אני תוהה איך אנשים מכירים כל כך מהר ../images/Emo115.gif

אני צריכה חודשים ארוכים עד שנים כדי להכיר אלבום מספיק בשביל לדרג אותו. אולי אתם מסתמכים על היכרות שטחית

Brombit

New member
אבל אם אתה מכיר אותו כמו את הקודמים

אני נשארת עם התהיה

bachner1

New member
נראה לי שנצטרך לחכות...

לאו דווקא עד שכל חברי הפורום יכירו מספיק את האלבום, אלא עד שיהיו מספיק חברי פורום שבכלל ישתתפו במשחק

טרהלהלה

~מעבירה באלגנטיות את העובדה שאני בדיליי של איזה יום וחצי~ דבר טוב שקרה השבוע: ישנתי אצל עלע והיה כיף! פשוט היה שבוע שלם של חופש ברצף. *_* הביקור במשתלה וההעברות של הקקטוסים. D: זה שסידרתי טיפונת את החדר. חזר להיות קר. היה כיף בליל הסדר. דבר רע שקרה השבוע: היו יומיים ממש חמים. אין חמץ.
אני לא מרגישה שניצלתי מספיק את ימי החופש האלה. :{ נהיה איזה בלגן עם המוזיקה במחשב שלי. חשבנו שסידרנו את זה אבל עדיין יש בעיות. זה ממש מוזר ובעייתי, מקווה שנפתור את זה בקרוב. ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא:
לחזור לבית הנוער (אמנם רק ליומיים אבל בכל זאת). אני כבר מתה מגעגועים לילדים, אבל כ"כ כיף להיות בחופש ולא לעבוד בכלל :X יהיה ממש קשה לחזור, ועוד לתקופה עמוסה למדי, אחרי החופש הזה. מעודדת אותי המחשבה על לראות את הילדים ביום רביעי ב14:30.
מאכל השבוע: קציצות סבתא בגירסה הצמחונית (כן, אמא שלי אדירה
) התחדשות השבוע: שיה
שעון בובספוג(!) שברצועה שלו יש נצנצים(!!!) (מנטלית אני עדיין בת 5). ושעון פטריות מקסימי, אבל עם רצועה מזעזעת קצת שצריך להחליף. ושתי חבילות של מדבקות (רק 8 בכל אחת) ממש חמודות ודי מגניבות, כאלה שמנמנות שיש בתוכן דברים שאפשר לנער.
ספר השבוע: משפחת המומינים - הסיפור על מגבעת המכשף/טובה ינסון; מען לא ידוע/קרסמן טיילור סרט/סדרת השבוע:
ראיתי את זה הלילה אבל לא נורא - ברוס הגדול מכולם; פוקהונטס
/
הימימ, האוס, הטופ מודל (למרות שהיה פרק ריקאפ), האו.סי (סיימתי את הסדרה סוף סוף), גוסיפ גירל (התחלתי עונה 2) |רדודה|. ועוד לא ראיתי את הפרק האחרון של פארנטהוד! :0 תגלית השבוע: אני תמיד מגלה דברים מגניבים ואז שוכחת אותם. :{ משהו לאו-דווקא-מגניב שנזכרתי בו - מסתבר שפשוט דחו לי את הגיוס לפברואר (בינתיים, זה עוד לא סופי וזה).
לט"ו בשבט, האמת.
הפן הדווקא-כן-מגניב בעניין: אם העולם אכן יסתיים בשנת 2012, אני בחיים לא אתגייס לצבא.
(אחד הפנים הפחות חיוביים בעניין: אני גם בחיים לא אשתחרר
ע"פ חישוב, זה יקרה בגיל 22 ו4 חודשים
) שאלת השבוע - איך היה בליל הסדר? היה די כיף. היינו אצל משפחה, והיו שניים מבני הדודים שלי עם המשפחות שלהם אז היו הרבה ילדים קטנים ומצחיקים שסיפקו בידור לכל אורך הערב. הודגש וקומבן באמצעות מדגישארון 2.0

שמעי לא רוצה לבאס,

אבל אם את אמורה להתגייס בפברואר 12, יהיה לך כמעט שנה של שירות... סוף העולם זה ב-21.12.12

למעלה