מפגש חנוכה!

Tutix

New member
../images/Emo267.gif ../images/Emo138.gif מפגש חנוכה!../images/Emo137.gif../images/Emo239.gif

שיט הפורום ממש מת, הא? \: טוב בכ"מ, עקב אמ.. חוסר היענות על השרשור הקודם שלי על המפגש החלטתי להתעלם מהתגובות שלכם ופשוט לקבוע תאריך לבד! סתאאאם, נראלכם?! אבל בכ"מ יש תאריך.. ה9.12, לא היה קשה לנחש XD אבל קיצר, תבואו י'קקות! D:D:D:

Tutix

New member
../images/Emo267.gif אה והפרטים O:

אז ככה, כרגיל אני אהיה בעזריאלי כבר בסביבות 12 בגלל הרכבת מי שעוד באה ברכבת שתדבר איתי שניפגש שם! O: בערך בסביבות 13 [1 בצהריים] נהיה כבר בסנטר ואמ.. נבלה לנו כבר שם D: אה וכמובן בדרך נצלם א הוידואים לאול טיים לוא וגוד שארלוט וגם יש איזה משו לטריי דייס בפארק מאיר הזה.. אז נראה כברP:

כןכן נעשה גם משהו לטד"ג ../images/Emo8.gif../images/Emo3.gif

וכולנו באות (ברור?ברור) DD: אנייי באה ברכבת#$@!@#! (לעע. סתם. על גמל. XDD) את באה עד לתחנת השלום ורק משם את נוסעת לסנטר? אני תמיד הייתי יורדת בסבידור מרכז |כע אני יודעת שלא נשמע טוב שוששש| ומשם לוקחת אוטובוס לסנטר
בכ"מ אני מתה לראותך ילדה שלא ראיתי אותה כבר שמונים שנה שכמותך ושאני מתגעגעת אליה עד מאוד! D;

Tutix

New member
../images/Emo267.gif כן, בואי תרדי גמאת בשלוםO:

הולכים משם ברגל לסנטר D:

Dana SP

New member
יששששששששששששששששששששששש

את באההההההההההההההההD:::::::::::::::::::

../images/Emo94.gif בטחבטח^^

ההורים שלי עדיין לא יודעים עלזה אבל פסדרXD נאלתר משו..נגיד יום לפני שיש לי איזה זימון סופר דופר מגה חשוב בת"א והם שכחו להשלוח ת'כרטיסים לנסיעה XDDD אני פשוט כ"כ רוצה לבואאאאא

למעלה