משחק קטן

../images/Emo27.gifמשחק קטן../images/Emo27.gif

טוב תראו...אני מתה משעמום ואין אפחד באיי סיי...וכשאני רושמת פה משהו לא מתייחסים אז אולי לזה כן יתייחסו!!! יש לי משחק קטן! אז כל אחד צריך להגיד מי לדעתם השחקן הכי הכי וככה נקבע במקום מה שהשטן המחורמן עשה לילדים פה אז נעשה את זה לשחקנים ונקבע מי המלך והמלכה מראש גדול!!! כמובן אפשר להצביע רק פעם אחת!!! ( זכרו תצביעו לבן ולבת שאתם הכי אוהבת משחקני ראש גדול )... אוהבת, ויקוש... נ.ב.-לשטן מחורמן סורייי אם העתקתי משהו פשוט נדלקתי על הרעיון רק שאני עשיתי אותו קצת שונה....וראית באמת שהמשחק שלך סיכסך אותך אם מישהי... אז...מקווה שתשתתף...

דהההההההההההההה ברור שהמלכה

זאת אלמה בן זאב אחותי היפיופה והמושלמת שאני מתה עליה ומתגעגעת אליה ומחכה שהיא תחזור מהצפון.!!!!!!
בקיצור המלכה היא אלמה.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! והמלך: רועי וינברג השווהההההההההההה שיואו כזה מדהים חחחחחחחח רועי, אתה המלך.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אלמה רק שתדעי....... ש........

גם בלי המשחק הזה בישבילי את המלכה בכל מקרה.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני אוהבת אותך אלמה...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שלי.....(כנסו)

המלך.. זה רועי וינברג...... המושלם!!! כוסון מדהים מהממם..... חמוד מתוק . מאמי.... והמלכה.... זה כל כך ברור...... אלמה ... אלמה יא מושלמת את הכי יפה ואני מתה עליך..... ואת תמיד תהיי מלכה בשבילי.......

גיליייייייייייי מה את כותבת

את זה מהשם שלי?!!!!!!!!11
חחחחחח בטעות נכנסת לשלי וכתבת את ההודעה שלך מהשם שלי.!!!!!!1 חחחחחח מה את פורצת?!!!!!!!!!!!!! סתם האמת כתבת את אותה תשובה כמו שלי.!!!!

מה את משחקת אותה.........

טוב שלא ביקשת ממני להיכנס לשם שלך כדי לבדוק הודעות אז אל תיתלונני.............. אם את אומרת כבר משהו לפחות תגידי את כל הסיפור....

חחחחח בוא'נה ילדה את עצבנית.!!!!!!!

תרפי תרפי...... הכל בסבבה, גילי, אם לא תתנהגי יפה אני לא יאסוף אותך בדרך לחדר אוכל.!!!!!!!

איזה סתומה..............

אל תאספי........זה היה בצחוק... אבל מה את כותבת את זה בפורום .. תגידי לפחות את כל הסיפור אם כבר.... אל תשקרי....

שלי......

ברור שרועי הוא המלך... כל כך מושלם .... מאמי שלי.......... וואי הוא כזה כוסון....... והמלכה...... האחת והיחידה.......אלמה ..... כי היא הכי מהממת, מדהימה, מתוקה , חמודה , יפה, כוסית , שווה, פצצה, בקיצור.... בקיצור מושלמת!!!!!!!!!!!!!

רועי שולטטטטטטטטטטטטט ומיקי

רועי ומיקי4 שולטים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סורי מיקי את אוהבת את אדם אבל אני לא יכולה לומר שהוא המלך.. מיקי ורועי אוהבת אותכם

דניאל866

New member
ברור שאלמההההההה היא ה-../images/Emo47.gif

אלמה המושלמת היא המלכהההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וגם אני כל כךךךךךךךךךך מיתגעגעת אליההה!!!!!!!!! שתחזור כבר מהצפון כולם מיתגעגעים אליה

למעלה