שאלון נחמד!

JULI4561

New member
../images/Emo27.gifשאלון נחמד!../images/Emo37.gif

מה הייתם עושים עם ... הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם ערום הולך מולכם
אותו דבר כמו בשאלה הקודמת רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה
הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה
מישהו היה זורק עליכם שקית מים
מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה
היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה שלך
היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות
היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן
היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש
היית ממש שונא את השאלון הזה
הייתה נשפכת לכם כוס גדולה של קולה לתוך המחשב
הייתם מקבלים נכשל בבגרות באנגלית
הייתם מקבלים 8000000000 שקל לקניות? באיזה חנות הייתם בוחרים
לא היו חוקים במדינת ישראל והיה אפשר לעשות מה שבראש שלך
לא היו הורים כל אחד אדם לעצמו
הייתם אוהבים מישהו והייתם מגלים שהוא דלוק על אמא שלכם
היה לכם חבר/ה שאתם ממש אוהבים אבל כל החברים שנאו אותו/ה
לא היה מחשב
לא הייתה טלוויזיה
הייתם מתים
היה נכנס גנב הביתה
המורה שלכם החליטה להעניש אתכם על משהו שהחבר הכי טוב עשה
ראיתם מישהו גונב מחנות
המורה הייתה מתעלפת באמצע השיעור
היתם רואים את אורי ברחוב
זהוו תהנו

עונה!!!

הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם ערום הולך מולכם? עוצמת את העיניים ומנסה להתעלם ! חחחחח אותו דבר כמו בשאלה הקודמת רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה? מתחבאת. הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה? צוחקת כמו משוגעת. מישהו היה זורק עליכם שקית מים? זה קרה דווקא ביום שני שעשינו קומזיץ! ודיי כעסתי. אבל לא עשיתי כלום. וחברות שלי התחילו לרוץ אחריהם והם זרקו עליהם עוד! חחח מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה: מסכימה עם חיוך ולוקחת. היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה שלך? תלוי אם הם רחוקים או קרובים:p אם רחוקים אז זה לא אמור לשנות, לא?! היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות: הולכת לכל האנשים שאני אוהבת ונפרדת מהם
היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן: מציעה את זה לרופאים ומצילה את העולם! היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש : הולכת לפגוש אותו כמובן. היית ממש שונא את השאלון הזה? ממשיכה אותו בכל זאת! הייתה נשפכת לכם כוס גדולה של קולה לתוך המחשב? מתאבדת! חחחחחחח סתם. מחליפה מקלדת..? הייתם מקבלים נכשל בבגרות באנגלית? אני מקווה שזה לא יקרה... אם כן תמיד יש מועד ב'! הייתם מקבלים 8000000000 שקל לקניות? באיזה חנות הייתם בוחרים? חנות של סרטים ! חחחח קודם סרטים ודיסקים ואחרי זה בגדים! לא היו חוקים במדינת ישראל והיה אפשר לעשות מה שבראש שלך? מתנהגת כרגיל. לא היו הורים כל אחד אדם לעצמו? זה בטח יהיה עצוב. הייתם אוהבים מישהו והייתם מגלים שהוא דלוק על אמא שלכם? מתרחקת ממנו כמה שאפשר. היה לכם חבר/ה שאתם ממש אוהבים אבל כל החברים שנאו אותו/ה? לא. לא היה מחשב? מתגברים לבסופו של דבר. לא הייתה טלוויזיה? מתרגלים
הייתם מתים? גמלזה אפשר להתרגל! היה נכנס גנב הביתה? שותקת ונשארת בשקט במיטה. המורה שלכם החליטה להעניש אתכם על משהו שהחבר הכי טוב עשה? מתעצבנת על החבר. ראיתם מישהו גונב מחנות? מעירה לו ולמוכר. המורה הייתה מתעלפת באמצע השיעור? קוראת למישהו...? היתם רואים את אורי ברחוב? מציגה את עצמי ומדברת איתו.

אנונה2

New member
../images/Emo95.gif

מה הייתם עושים עם ... הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם ערום הולך מולכם? מחייכת והולכת אותו דבר כמו בשאלה הקודמת רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה? אותו דבר הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה? עוזרת לו מישהו היה זורק עליכם שקית מים? צוחקת וממשיכה, זה רק מים מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה? אומרת "לא, תודה" היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה שלך? אם לא ידעתי עד עכשיו, כנראה שלא כל כך קרובים היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות? הולכת לישון היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן? אומרת את זה לרופא היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש? תורמת? היית ממש שונא את השאלון הזה? לא הייתי עונה הייתה נשפכת לכם כוס גדולה של קולה לתוך המחשב? במילא הוא אידיוט הייתם מקבלים נכשל בבגרות באנגלית? אפשר לעשות עוד פעם, לא? הייתם מקבלים 8000000000 שקל לקניות? באיזה חנות הייתם בוחרים? חנות ספורט לא היו חוקים במדינת ישראל והיה אפשר לעשות מה שבראש שלך? עולה על אופנוע וקורעת את הכביש לא היו הורים כל אחד אדם לעצמו? הייתי חיה לבד?... הייתם אוהבים מישהו והייתם מגלים שהוא דלוק על אמא שלכם? חח הייתי מפסיקה לאהוב... היה לכם חבר/ה שאתם ממש אוהבים אבל כל החברים שנאו אותו/ה? מה אכפת לי מהאחרים? לא היה מחשב? הייתי משתגעת לא הייתה טלוויזיה? כנ"ל הייתם מתים? אז היו קוברים אותי? היה נכנס גנב הביתה? אוהו, הוא היה חוטף כאלה מכות... המורה שלכם החליטה להעניש אתכם על משהו שהחבר הכי טוב עשה? לא אומרת שום דבר ראיתם מישהו גונב מחנות? לא מתערבת המורה הייתה מתעלפת באמצע השיעור? הייתי קוראת למורה אחרת [ד"א, זה קרה לנו פעם אחת] היתם רואים את אורי ברחוב? הייתי מחייכת וממשיכה ללכת

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם ערום הולך מולכם
בהייה [לא בגלל שאני מתעניינת
כי זה מוזר |:]
אותו דבר כמו בשאלה הקודמת רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה
לסובב את הראש לשנייה ולהמשיך ללכת
הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה
תלוי מה תהייה התגובה שלו :X
מישהו היה זורק עליכם שקית מים
צעקות :X
"לא תודה"
לא עלינו!
היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות
מתקשרת,מחבקת ומנשקת כל אדם אהוב
היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן
בוכה על זה שלא יכולתי להציל את דודה לפני 8 שנים :/
אמא'לה.
היית ממש שונא את השאלון הזה
סוגרת את החלון
הייתה נשפכת לכם כוס גדולה של קולה לתוך המחשב
איך זה הגיוני? אין לי אף פעם שתייה ליד המחשב P:
הייתם מקבלים נכשל בבגרות באנגלית
הייתם מקבלים 8000000000 שקל לקניות? באיזה חנות הייתם בוחרים
חנות? קונה בית לי ובית להורים ולאחים ועושה רישיון P:
לא היו חוקים במדינת ישראל והיה אפשר לעשות מה שבראש שלך
עוברת למדינה אחרת...
לא היו הורים כל אחד אדם לעצמו
לא יכולה לדמיין את עצמי בלי ההורים
הייתם אוהבים מישהו והייתם מגלים שהוא דלוק על אמא שלכם
אוי
ממ..החברים מכירים אותי טוב ויודעים מה רע/טוב בשבילי..
לא היה מחשב
לא מכירה אתכם P:
לא הייתה טלוויזיה
לא מכירה את אורי P:
הייתם מתים
מי המציא את השאלון הפסימי הזה? :|
היה נכנס גנב הביתה
פאניקה ואז משטרה
המורה שלכם החליטה להעניש אתכם על משהו שהחבר הכי טוב עשה
המורות מכירות אותי,הייתי מסבירה להן.
ראיתם מישהו גונב מחנות
אומרת למוכר\ת בלחש על זה
המורה הייתה מתעלפת באמצע השיעור
פאניקה ואז מד"א
היתם רואים את אורי ברחוב
חיוך ענק [דבר ראשון P:] ו"שלום" :]

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gif

הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם ערום הולך מולכם
מצחקקת וממשיכה ללכת אותו דבר כמו בשאלה הקודמת רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה
כנ"ל הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה
חחחחחחחח
<<= זה מה שהייתי עושה.. מישהו היה זורק עליכם שקית מים
מכות
לא תודה
OMG היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות
הייתי נפרדת מכמה שיותר אנשים היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן
מספרת לאיזשהו רופא
וואו.. אין לי מושג מה הייתי עושה היית ממש שונא את השאלון הזה
אני כבר שונאת:p הייתה נשפכת לכם כוס גדולה של קולה לתוך המחשב
מתעצבנתתתתתתתת הייתם מקבלים נכשל בבגרות באנגלית
עושה מועד ב' הייתם מקבלים 8000000000 שקל לקניות? באיזה חנות הייתם בוחרים
הייתי חורשת על כל ת"א לא היו חוקים במדינת ישראל והיה אפשר לעשות מה שבראש שלך
הייתי עושה מה שבראש שלי לא היו הורים כל אחד אדם לעצמו
אמממ.. הייתם אוהבים מישהו והייתם מגלים שהוא דלוק על אמא שלכם
אני לא רוצה לחשוב על זה בכלל
מה אכפת לי
העיקר שאני אוהבת אותה לא היה מחשב
לא הייתי מכירה אותכם לא הייתה טלוויזיה
גם לא הייתי מכירה אותכם כי לא הייתי מכירה את אורי הייתם מתים
אחרי שמתים כבר אי אפשר לעשות כלום היה נכנס גנב הביתה
נלחצתתת המורה שלכם החליטה להעניש אתכם על משהו שהחבר הכי טוב עשה
חפיף.. ראיתם מישהו גונב מחנות
אומרת למוכר\ת המורה הייתה מתעלפת באמצע השיעור
תלוי איזה מורה. היתם רואים את אורי ברחוב
אממ.. לא יודעת

boopymylife

New member
עונה../images/Emo13.gif

הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם ערום הולך מולכם- הייתי עוברת מולו מהר ורצה משם...
אותו דבר כמו בשאלה הקודמת רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה - הייתי מתפוצצת לו מצחוק בפנים ואז עוברת מולו מהר ורצה משם..
הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה- הייתי נשפכת מצחוק
מישהו היה זורק עליכם שקית מים - הייתי מביאה לו מכות
מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה - הייתי לוקחת אומרת תודה ונותנת לחתול/כלב הראשון שאני רואה
היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה שלך- לא הייתי מתפלה כלכך עם החיים סרט שיש לי
היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות - הייתי עושה חריקירי
היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן - הייתי הולכת להראות לאיזה מדען אנערף ודואגת שיפרסמו את זה.. (?) חחח
היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש - גם , לא מתפלה על ההורים שלי XD
היית ממש שונא את השאלון הזה - הייתי סוגרת אותו *.*
הייתה נשפכת לכם כוס גדולה של קולה לתוך המחשב- הייתי בורחת לזיבבווה לאחותי התאומה שאבא לא ימצא אותי ^.^
הייתם מקבלים נכשל בבגרות באנגלית- הייתי הולכת למועד ב'(?)
הייתם מקבלים 8000000000 שקל לקניות? באיזה חנות הייתם בוחרים- הייתי הולכת לעזריאלי ועוברת חנות חנות וקונה כל מה שיפה ^___^
לא היו חוקים במדינת ישראל והיה אפשר לעשות מה שבראש שלך- שלא תדעו
לא היו הורים כל אחד אדם לעצמו- באסה
הייתם אוהבים מישהו והייתם מגלים שהוא דלוק על אמא שלכם- הייתי יורה בו
היה לכם חבר/ה שאתם ממש אוהבים אבל כל החברים שנאו אותו/ה- שישנאו.
לא היה מחשב O_________O מה עושים מה עושים?!?! (סתאם. הייתי מוצאת משו)
לא הייתה טלוויזיה- אני גם ככה לא מתה על טלויזיה
הייתם מתים- לא
היה נכנס גנב הביתה- הייתי צועקת "אבאאאאאאא"
המורה שלכם החליטה להעניש אתכם על משהו שהחבר הכי טוב עשה- הייתי אומרת לו שהוא חייב לי בענק.. (חבר שלי)
ראיתם מישהו גונב מחנות- הייתי עוקבת אחרי התנועות שלו ... ואז.. עושה אותו דבר ובורחת איתו ביחד חחחחחחח
המורה הייתה מתעלפת באמצע השיעור- יששש! שיעור חופשי!!!
היתם רואים את אורי ברחוב- היי אורי מה אתה עושה באמצע הרחוב? *_*
זהו תהנו- תודה =]

שירוש1989

New member
../images/Emo6.gif אחלה משפט בחתימה

מה הייתם עושים אם ... הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם ערום הולך מולכם-קודם-
. אח"כ זה תלוי בשעה ועם מי אני- אם זה בלילה לבד סביר להניח שבורחת ומנסה לחייג להורים\מישהו קרוב. אם זה ברחוב עם חברות לאור יום אז עדיין בורחת אבל יותר משועשעת ממפוחדת. אותו דבר כמו בשאלה הקודמת רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה- בערך אותו הדבר הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה- מתבאסת בשבילו מישהו היה זורק עליכם שקית מים-מקללת ומחפשת ת'בן... מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה - אומרת לא תודה אני בדיאטה היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה שלך-
אבל הוא לא יכול להיות כזה קרוב כי המשפחה המורחבת שלי ממש קטנה אז אם זה כבר היה קורה זה היה איזה בנדוד של האחיין של הסבתא של הסבא, קיצר קרוב ממש ממש רחוק כנראה. אה והייתי נפרדת ממנו אני לא בעד חמולות היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות-שיחות טלפון לחצי עולם היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן-"אמא..." היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש-מה אניח עם יגאל במכון כושר?
היית ממש שונא את השאלון הזה-לוחצת על האיקס, מניסיוןXD הייתה נשפכת לכם כוס גדולה של קולה לתוך המחשב מקללת ת'בנזונה שגרם לזה(כי אני לא אשתה קולה), מנתקת ת'מחשב מהחשמל ומנגבת ת'קולה הייתם מקבלים נכשל בבגרות באנגלית- חס וחלילה חס ושלום בלי לפתוח פה לשטן טפו טפו טפו בלי עין הרע הייתם מקבלים 8000000000 שקל לקניות? באיזה חנות הייתם בוחרים? זה 8 מיליארד נראה לי לא? רגע ורק על חנות אחת? קונה את הרשת מה אני פראיירית?XD לא היו חוקים במדינת ישראל והיה אפשר לעשות מה שבראש שלך-אם כל אחד יכל לעשות מה שהוא רוצה, בארץ ישראל, כנראה שהייתי נהיית פראנואידית של ממש. לא חסרים מטורפים. לא היו הורים כל אחד אדם לעצמו-כשאני בגיל הזה, חוץ מהקטע של עבודה וכו', סבבה!
הייתם אוהבים מישהו והייתם מגלים שהוא דלוק על אמא שלכם- סביר להניח שרוצחת אחד משלושתינו היה לכם חבר/ה שאתם ממש אוהבים אבל כל החברים שנאו אותו/ה-שמה ז' על כולם. וזה כבר קרה. לא היה מחשב-רק לי או בכלל לא קיים? אם לא קיים לאפאחד סבבה. אם רק לי אין בהתחלה הייתי מתחרפנת לא הייתה טלוויזיה-אז? הייתם מתים-חס וחלילה חס ושלום! ומה בנאדם מת יכול לעשות?? היה נכנס גנב הביתה- חס וחלילה חס ושלום! לא יודעת זה תלוי באיזה מצב אני בשעה עם מי אני איך הוא נכנס איפה הוא מה הוא עושה.. המורה שלכם החליטה להעניש אתכם על משהו שהחבר הכי טוב עשה-החברה הכי טובה לאאיתי בכיתה והמי שבכיתה במילא לא משהו אז מסירה מעלי את האשמה, אבל משתדלת לא לפגוע בזונות בכל זאת \= ראיתם מישהו גונב מחנות-תלוי המורה הייתה מתעלפת באמצע השיעור
שופכת עליה מים ומנסה לגרום לאנשים להזעיק עזרה היתם רואים את אורי ברחוב- 90 אחוז שלא הייתי עושה כלום- הוא לא יזהה אותי במילא ואם אני אגש אליו לא יהיה לי מה לומר לו אז מה אני אעשה? ארקוד הורה?

אני[=

הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם ערום הולך מולכם?"מה קורה אח שלי?" אותו דבר כמו בשאלה הקודמת רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה? הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה?מצביעה וצוחקת...[= מישהו היה זורק עליכם שקית מים?"יא'בן **** ^%$^&*^)*^)*(*)" מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה?יאמי תודה? היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה שלך?זה היה מגניב לגמרי! היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות?היתי הולכת לשבט הצופים שלי
היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן?הייתי מאושרת[= היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש?ארני מנחשת שהייתי עוזרת לו.. היית ממש שונא את השאלון הזה? הייתה נשפכת לכם כוס גדולה של קולה לתוך המחשב?שיט...הלכה לי עוד כוס של קולה!!... הייתם מקבלים נכשל בבגרות באנגלית?היתי עושה מועד ב'...
הייתם מקבלים 8000000000 שקל לקניות?באיזה חנות הייתם בוחרים?צליל\טאור רקורס...דיסקים בקיצור... לא היו חוקים במדינת ישראל והיה אפשר לעשות מה שבראש שלך?הייתי נותנת מכות למורה שלי למתמתיקה....[= לא היו הורים כל אחד אדם לעצמו?היתי עצובה
הייתם אוהבים מישהו והייתם מגלים שהוא דלוק על אמא שלכם?איכ!! היה לכם חבר/ה שאתם ממש אוהבים אבל כל החברים שנאו אותו/ה?מה אכפת לי מה חברות שלי חושבות? לא היה מחשב?הייתי מתאבדת... לא הייתה טלוויזיה?כנ"ל הייתם מתים?היה מגניב[= היה נכנס גנב הביתה?הייתי דופקת צרחה.. המורה שלכם החליטה להעניש אתכם על משהו החבר הכי טוב עשה?הייתי לוקחת את האשמה... ראיתם מישהו גונב מחנות?לא ממש החפת לי.. המורה הייתה מתעלפת באמצע השיעור?הייתי קמה מהר לעזור לה.. היתם רואים את אורי ברחוב?"היי אורי מה קורה?"

spukipuki

New member
../images/Emo203.gif

מה הייתם עושים אם ... הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם ערום הולך מולכם? הייתי מסתירה את עיניי ורצה הרחק משם אותו דבר כמו בשאלה הקודמת רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה? אותו דבר הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה? הייתי צוחקת מישהו היה זורק עליכם שקית מים ? היתי זורקת עליו בחזרה בתנאי שהוא לא איזה בריון מפחיד או משהו מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באמצע הרחוב סתם ככה? לא הייתי לוקחת (מאיפה לי מה יש בפנים...) היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה שלך?לא יודעת... מתחרפנת במקצת היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות? בגלל שאין לי זמן לדבר עם כוווולם אז הייתי כותבת מכתב אבל בטוח הייתי מתקשרת לחברה טובה שלי היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן? הייתי מיד מגלה את לאיזה מכון לרפואה או משהו היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבבווה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש? היתי מחפשת וחוקרת עליו, יוצרת איתו קשר ומנסה לעזור לו שלפחות יהיה לו איזושהי איכות חיים יותר טובה היית ממש שונא את השאלון הזה? לא עונה עליו הייתה נשפכת לכם כוס גדולה של קולה לתוך המחשב? ממש ממש מתחרפנת הייתם מקבלים נכשל בבגרות באנגלית? עוד יותר מתחרפנת מהשאלה הקודמת הייתם מקבלים 8000000000 שקל לקניות? באיזה חנות הייתם בוחרים? דיסקים וג'ינסים
לא היו חוקים במדינת ישראל והיה אפשר לעשות מה שבראש שלך? אממ, לא יודעת לא היו הורים כל אחד אדם לעצמו? אין לי מושג הייתם אוהבים מישהו והייתם מגלים שהוא דלוק על אמא שלכם? נותנת לו סטירה היה לכם חבר/ה שאתם ממש אוהבים אבל כל החברים שנאו אותו/ה? הייתי אומרת להם "בעיה שלכם" לא היה מחשב? הייתי יוצאת מהבית יותר XD לא הייתה טלוויזיה? אותו דבר כמו בשאלה הקודמת. הייתם מתים? איך אפשר לעשות משהו כשאתה מת? היה נכנס גנב הביתה? הייתי מתחבאת ולא מנסה להיות גיבורה המורה שלכם החליטה להעניש אתכם על משהו שהחבר הכי טוב עשה? לא הייתי מלשינה ראיתם מישהו גונב מחנות? לא המורה הייתה מתעלפת באמצע השיעור? אממ, הייתי רוצה לדעת מה קרה ולמה אבל גם הייתי שמחה שהשיעור התבטל הייתם רואים את אורי ברחוב? אממ, מקסימום הייתי בוהה בו, אבל לא יותר מזה, אני ממש ביישנית.

למעלה