23.3 בסילבר

yaarasta

New member
../images/Emo27.gif 23.3 בסילבר ../images/Emo70.gif../images/Emo106.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

להקת תענוג בהופעה
ראסטה ליון "LIVE" סאונדסיסטם
קוביקס
yesAya Crew כל זה ביום חמישי ה- 23.3 במועדון הסילבר להקת תענוג כבר פועלת מזה מספר שנים, והופיע בכל הפסטיבלים השונים כמו כן בבארים, פאבים, מועדונים ועוד! מזה מספר חודשים שהלהקה לא הופיע במקומות גדולים וידועים, לקראת הקיץ הלהקה משיקה דיסק בכורה וזאת תהיה הופעת הבכורה לקראת הדיסק!! הקוו המנחה של הלהקה: ROOTS ROCK REGGAE!!!! לפני ההופעה יעלו לבמה חבריי ראסטה ליון סאונדסיסט (בהרכב מלא) וייתנו מופע עם שני זמרים, פרקשניסט ומתופפים יורקיי אש
ראסטה-ליון יארחו חברים מהסצינה על המיקרופון ויהיה FAYAHH!
על חימום האווירה יהיה אחראי לא אחר מאשר קוביX (שאחראי על מלאי הרגאיי בחנות התקליטים "קרמבו רקורדס" בשנקין) בין ההופעות ואחריהן yesAya Crew ידליקו את העניינים וישרפו את המקום!!! מועדון הסילבר ממוקם בסמוך לקיוסק שמול מועדון הבארבי ת"א הכניסה היא מרחוב אבולעפיה 25. דלתות יפתחו בשעה 22:30 ועד תחילת ההופעות יפעל סאונדסיסטם אוריג'נל בחצר המקום!!! מחיר כנוסה: 45 ש"ח לנרשמים מראש ולקבוצות צפויה הנחה משמעותית!!!! [email protected]
BLESSSSSS -יער

yaarasta

New member
וכמובן ההזמנה ../images/Emo8.gif../images/Emo191.gif../images/Emo190.gif

משהו אמר קרמבו?

s h i d a n

New member
דווקא כשאני בח"ול הם נזכרים לחזור??

בלס תענוג, להקה מטורפת עם וייבז טוב, תלכו לשמוע אותם, הם מעניינים מאוד, אבל למה הם נזכרים לחזור להופיע דווקא כשאני בלונדון??? טוב נו, אין לי מה להתלונן כששם יש הופעות של מקס רומאו ומייקל רוז... מתי יוצא הדיסק?

s h i d a n

New member
23-27 למרץ

אני באמת צריך לדבר איתך על כל הסיפור הזה של לונדון

yaarasta

New member
אז למה אתה מחכה בדיוק?!

אם אתה רוצה להיות צפץ, דבר איתי! קבל סיפוריה בקטנה: אני כוליייייי מאוכזב, אבל מבסוט! הייתי אמור לטוס להופעה של דמיאן מארלי בבריקסטון אקאדאמי ב 4.3 יום אחרי היומולדת שלי! לקראת האירוע כשביררתי מה קורה עם כרטיסים, הבנתי שהכרטיסים SOLD OUT כבר מזמן, והיו כל מני בעיות עם טיסות וכו'... בררתי מה קורה עם זה, כי זאת הייתה אמורה להיות ההופעה שתחתום את ה TOURשל דמאין באירופה, והייתי חייב לתת גיחה, וכמה הופתעתי לגלות שהוא ממשיך להופיע שבועיים נוספים!!! אני אישית מכין את הדרכון שלי להופעה בגרמניה, אטליה, או פורטוגל... משהו מצטרף?
-יער

s h i d a n

New member
ללונדון הוא חוזר רק ביוני

לפי מה שהבנתי מהאתרים של רגאיי בלונדון... אבל איזה הופעות יש שם יעני!!!! דילינגר, הורס אנדי, מקס רומאו, מייקל רוז, דון פן יותר עסוק שמה מאשר ביארד

על בטוח

ביארד יש הופעות רציניות בשתי תקופות: בקיץ ובכריסמס עד הסילבסטר. אחרי זה לא שאין אבל לא מוצאים פסטיבלים גדולים כל השנה. בלונדון יש המון הופעות גדולות ובכלל באירופה, ומי שמחפש משהו כזה עדיף לו לנסוע לשם מאשר ליארד.

yaarasta

New member
אני ראיתי בקטנה, קבל:

שאני הייתי בלונדון לא מזמן, בשלושה שבועות ראיתי את לי "סקראץ'" פרי, 10 דקות של מקס רומיו (הגעתי בסוף ההופעה), SEEED, וכמובן את באונטי קילר.... (
) הייתי בהמון ערביי רגאיי של סאונדסיסטמים מקומיים, כולל את SAXON, FIRELINKS ואת KILAMANGARO (הג'מייקנים), VIRE VOICE, TIL SHILOH SOUND, SOVERIGN, DAVID RODIGAN, SUPA-C, את MIGHTY CROWN היפניים כמובן, את חברינו KALBATA, וחבר ספרדי ששמו לואיס, חבר ב- KIN' POWAH SOUND, בחורה בשם נובלה מ- KALLY WEED האטלקיים, ועוד הרבה סאונדים יותר קטנים שאת שמם אנ'לא ממש זוכר... בכל מקרה, הייתי שם בערביי רגאייטון, ברייבים של DRUM'N'BASS, במסיבות היפ-הופ, במועדוני הופעות (שם ראיתי את SEEED במועדון דומה לבארבי), ויצא לי להיות גם בחגיגות היומולדת של מועדון ששמו FABRIC, שהוא מעיין האח הגדול של קפה ברזילי.... ראיתי שם את גיבורי הילדות שלי במוסיקה אלקטרונית,(RONI SIZE, ADAM F, LTJ BUKEM, DJ HYPE למי שמכיר) הופעות שפספסתי: MORGAN HERITAGE הופיעו בצפון אנגליה ביום שהלכתי לבאונטי, SKATELITES הופיעו יום אחרי שהגעתי לשם ב- JAZZ CAFE (איפה שלי פרי הופיעה ועוד גדולים אחרים כמו גרגורי איזקס) MACKA DIAMOND CECILE אלה הם הדברים הגדולים שפספםסתי (עקב חוסר זמן תקציב או עקב עייפות! חח...) בכל מקרה, אני ממליץ לך מאוד לעשות את מה שאני עשיתי: לקנות TIMEOUT LONDON שם אתה מקבל תקצירים, עדכונים, כתובות, מספרי טלפון, ומידע חיוני נוסף על חיי הלילה של לונדון, ממועדונים להופעות מיוחדות, ועד למידע על מסעדות, בתי קפה וברים, מוזאונים ותערוכות... (לי זה מאוד מאוד עזר!) דבר נוסף שיכול לסייע זה לקפוץ לאיזה חנות בגדים "מגניבה" או לחנות דיסקים ומוסיקה, ופשוט לאסוף פליירים!!!!! אתר שבוא יש מיידע על דאנסים טובים בלונדון הוא: www.wahgwaan.com! אני מצאתי את לונדון מאוד קלה להתמצאות. אתה קונה כרטיס יומי ל SUBWAY, ואתה מסתובב כל היום מקצה אחד לשני! זה גם תקף לאוטובוסים, שלא כמו ה- SUBWAY שמפסיקה את שירותיה בחצות, הם ממשיכים עד הבוקר!!! (יותר זול בהרפב ממונית חזרה למלון!!) בכל מקרה דבר איתי! BLESS -יער

s h i d a n

New member
יאללה יער בשוונג!! תודה ראסטהההה

וואלה אחי, אני אקח ת'עיצות שלך ואני באמת אקח איזה מדריך ללונדון... בעיקרון מה שאני מתכוון לעשות זה פשוט להסתובב שמה בין חנויות התקליטים בבריקסטון או בעיר עצמה, בחנויות כבר יפנו אותי לדאנסים או לפאבים של רגאיי או לליינים קבועים, דברים כאלה... זה הכי טוב למה באתרים של לונדון כל אתר אומר שיש אירועים אחרים, משו גנוב לגמרי...אני אחפש גם באתר שהבאת שמה, ניראה מה יש שמה, בקיצור אחי..עוד נדבר על זה אבל לא בפורום יעני... שוב תודה אחי וחג שמח לכולכם!!! תתחפשו לילומאן(או לאלפא בלונדי), ילומאן יותר קל כי הוא לבן

למעלה