אני מאד מתלבטת

Iris-1

New member
../images/Emo29.gif אני מאד מתלבטת

לא יודעת אם אתם הכתובת אבל הזמנתי היום את החיסון המחומש לבת שלי שהיא בת 3.5 חודשים ובטיפת חלב חושבים שאני מבקשת לעשות עליה נסיונות. אבל לא. בפעם הקודמת זה עבר גרוע מאד שני הדקירות והיה קשה להרגיע אותה ואני רק מבקשת לחסוך ממנה את הדקירה - גרא אני לא יודעת אם זה התחום שלך אבל אשמח לשמוע את דעתך. תודה.

מה פתאום נסיונות?

החיסון המחומש, הכוונה לחיסון האצלולרי, והוא מעולה. הוא לא חדש ולא כלום, ומשתמשים בו כבר שנים בארה"ב וגם מספיק זמן גם בארץ. היתרון המרכזי שלו הוא לא העניין שדוקרים רק פעם אחת (בכי של דקירה אחת או שתיים הוא אותו דבר) אלא שאין לו את תופעות הלואי של חום לאחר החיסון.

גרא.

New member
לא ממש התחום שלי,אבל אין ברירה,כפי

שאת הבנים מלים בגיל 8 ימים,מבלי לשאול אותם..וזה כואב..כואב.לעיתים אי אפשר להמנע מלהכאיב לילד לזמן קצר,בדרך לשפר את איכות חייו,וכפעולת מניעה אולם,למיטב הבנתי,זריקות/דקירות בגיל כל כך צעיר,נשכחות,ואין להן שום פונקציה שיודעים עליה,בחיי הילדה בעתיד. ספורון קצר,שאני מספר לילדים,כדי להעריך הבנה :"אמא מביאה את דני לרופא כדי לקבל זריקה.שואל הרופא את דני,באיזה יד אתה רוצה לקבל את הזריקה?? עונה דני: ביד של אמא.. אז,זריקות זה לא דבר נעים,וילדים רבים חוששים מפניהן.אבל הרבה יותר קל להתמודד עימן מאשר אצל רופא שניים..אז לסכום,אינך יכולה לעשות מאומה, זולת לגלות אמפטיה לכאבי בתך.אבל הוא יעלם ויישכח עד מהרה.

למעלה